תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אנבידיה: טלאי תיקון לחמש פגיעויות במנהלי ההתקנים של כרטיסי התצוגה

אנבידיה: טלאי תיקון לחמש פגיעויות במנהלי ההתקנים של כרטיסי התצוגה

אנבידיה שחררה טלאים לתיקון חמש פגיעויות שהתגלו במנהלי ההתקנים של כרטיסי התצוגה שלה עבור Windows בגרסאות 7 עד 10, שעלולות לגרום לתקלת מניעת שירות, להעברת זכויות שימוש למשתמש אחר, וכן הרצת קוד זדוני באופן מקומי

מאת 6 באוגוסט 2019, 14:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אנבידיה שחררה טלאים לתיקון חמש פגיעויות שהתגלו במנהלי ההתקנים של כרטיסי התצוגה שלה עבור Windows בגרסאות 7 עד 10. שלוש מהפגיעויות הללו הוגדרו ברמת סיכון גבוהה, והשתיים האחרות ברמת סיכון בינונית, ובחברה ממליצים לכל המשתמשים בכרטיסי התצוגה שלה לעדכן מהר ככל האפשר את מנהלי ההתקנים במחשבים שלהם.

הפגיעויות התגלו במנהלי ההתקנים עבור רוב שבבי התצוגה של NVIDIA – החל ב-GeForce לשוק הצרכני, דרך Quadro לשוק המקצועי, ועד כרטיסי ה-NVS וה-Tesla הייחודיים שלה.

הפגיעויות שהתגלו יכולות להוביל לתקלת מניעת שירות, להעברת זכויות שימוש למשתמש אחר, וכן הרצת קוד זדוני באופן מקומי. עם זאת, ככל הידוע, אף אחד מהפגיעויות הללו לא ניתנות לתפעול מאחור, וזה אומר שכדי לגרום להן להתרחש צריך שמישהו יעניק בטעות גישה פיזית למחשב לרגע קט.

עבור כרטיסי ה-GeForce יש להוריד ולהתקין את גירסת מנהל ההתקנים 431.70 עבור גירסת R430 של הכרטיסים, או גרסה 426.00 עבור גרסת R418. במקרה של כרטיסי Tesla – כל גירסאות R418 כשהעדכון יהיה זמין בשבוע הבא. גירסת התיקון עבור כרטיסי R390 של Tesla ו-NVS היא 392.56 ועבור כרטיסי R400 גירסת התיקון תהיה זמינה בעוד שבועיים.

אנבידיה: טלאי תיקון לחמש פגיעויות במנהלי ההתקנים של כרטיסי התצוגה Reviewed by on . אנבידיה שחררה טלאים לתיקון חמש פגיעויות שהתגלו במנהלי ההתקנים של כרטיסי התצוגה שלה עבור Windows בגרסאות 7 עד 10. שלוש מהפגיעויות הללו הוגדרו ברמת סיכון גבוהה, ו אנבידיה שחררה טלאים לתיקון חמש פגיעויות שהתגלו במנהלי ההתקנים של כרטיסי התצוגה שלה עבור Windows בגרסאות 7 עד 10. שלוש מהפגיעויות הללו הוגדרו ברמת סיכון גבוהה, ו Rating: 0

הגיבו