תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » סמסונג צפויה לייצר רמקול חדש – אח קטן ל-Galaxy Home
סמסונג. צילום: BigStock

סמסונג צפויה לייצר רמקול חדש – אח קטן ל-Galaxy Home

החברה הגישה מסמכים ל-FCC שמהם עולה שהיא מתכננת "AI Speaker" ● היא לא שחררה פרטים על הרמקול החדש, אולם הוא צפוי להיות גרסה מוקטנת וזולה יותר של ה-Home

מאת 22 במאי 2019, 17:55 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

על אף שהיא עדיין לא השיקה את הרמקול החכם שלה, Galaxy Home, נראה שסמסונג עובדת על מכשיר נוסף בקו המוצרים הזה. בקשה שהגישה החברה לרשות התקשורת הפדרלית האמריקנית, ה-FCC, מעידה שהיא צפויה לייצר "AI Speaker" – כך היא מתארת את המכשיר, שעדיין אין לו שם. הרמקול נראה כמו גרסה מוקטנת של ה-Galaxy Home, בעל גוף קצר יותר, ללא רגליים ובקו עיצוב דומה של מעין קדירה. הוא יהיה זול יותר מאחיו הגדול.

סמסונג לא סיפקה פרטים על גרסת המיני של הרמקול, כמו גם על הגרסה המקורית, אם כי לפי הצהרתה האחרונה, היא מתכננת להשיק את ה-Galaxy Home במחצית הראשונה של השנה, כלומר: עד סוף החודש הבא. זאת, על אף שבתחילה הצהירה החברה שהוא יושק באפריל, מה שלא קרה.

לפי דיווחים שונים, הרמקול המוזל יתמקד בתכונות קוליות באמצעות העוזרת הקולית של החברה, ביקסבי, ואמור להתחרות בדגמי הרמקולים המוקטנים של אמזון וגוגל, שנמכרים תמורת כ-50 דולר.

סמסונג צפויה לייצר רמקול חדש – אח קטן ל-Galaxy Home Reviewed by on . על אף שהיא עדיין לא השיקה את הרמקול החכם שלה, Galaxy Home, נראה שסמסונג עובדת על מכשיר נוסף בקו המוצרים הזה. בקשה שהגישה החברה לרשות התקשורת הפדרלית האמריקנית, על אף שהיא עדיין לא השיקה את הרמקול החכם שלה, Galaxy Home, נראה שסמסונג עובדת על מכשיר נוסף בקו המוצרים הזה. בקשה שהגישה החברה לרשות התקשורת הפדרלית האמריקנית, Rating: 0

הגיבו