תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » קרן aMoon של מריוס נכט השלימה גיוס בסך 660 מיליון דולר
מריוס נכט. צילום: קובי קנטור ז"ל

קרן aMoon של מריוס נכט השלימה גיוס בסך 660 מיליון דולר

הסכום שעומד לרשותה של הקרן, שמשקיעה בחברות שמפתחות טכנולוגיות לעולם הרפואה, עומד כעת על יותר ממיליארד דולר - מהם כ-360 מיליון מהונו האישי של נכט

מאת 6 במרץ 2019, 17:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קרן הון-הסיכון aMoon, שאחד ממייסדיה הוא מריוס נכט, ממקימי צ'ק פוינט, הודיעה הבוקר (ד') על השלמת סבב גיוס בסך כולל של 660 מיליון דולר. הקרן משקיעה בטכנולוגיות רפואיות והכספים שגויסו ישמשו לשם כך.

aMoon הוקמה לפני כמעט שנה – באפריל 2018 – על ידי ד"ר יאיר שינדל, לשעבר ראש מטה ישראל דיגיטלית, ונכט, שמתואר כמשקיע העוגן שלה ושלפי הערכות מושקע בה ב-360 מיליון דולר. יחד עם השקעתו זו של נכט, הסכום שעומד לרשותה של aMoon עומד על יותר ממיליארד דולר – מה שעושה אותה, או יותר נכון את קרן aMoon 2 s, לקרן הון-הסיכון הגדולה בישראל.

ד"ר שינדל אמר בעקבות הגיוס שבכוונתם "להשתמש בטכנולוגיות מהפכניות ישראליות ולחולל שינוי ברפואה העולמית".

לדברי נכט, "השילוב של טכנולוגיה ורפואה מקדם שורה ארוכה של חדשנויות, שמשנה את העולם הרפואי מעבר לדמיון שלנו. ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום הרפואה יוצרות הזדמנויות למשקיעים ותקווה לאנושות".

קרן aMoon של מריוס נכט השלימה גיוס בסך 660 מיליון דולר Reviewed by on . קרן הון-הסיכון aMoon, שאחד ממייסדיה הוא מריוס נכט, ממקימי צ'ק פוינט, הודיעה הבוקר (ד') על השלמת סבב גיוס בסך כולל של 660 מיליון דולר. הקרן משקיעה בטכנולוגיות רפ קרן הון-הסיכון aMoon, שאחד ממייסדיה הוא מריוס נכט, ממקימי צ'ק פוינט, הודיעה הבוקר (ד') על השלמת סבב גיוס בסך כולל של 660 מיליון דולר. הקרן משקיעה בטכנולוגיות רפ Rating: 0

תגובות (1)

 • Avatar

  משה כהן

  שלום
  איך משקיעים בקרן סיכון? למשל בתרניקה?
  תודה
  משה

הגיבו