תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מחר: Vivo תשיק את הטלפון הראשון שמבוסס על חיישן טביעת אצבע
ה-X20 Plus UD של Vivo. צילום: יח"צ

מחר: Vivo תשיק את הטלפון הראשון שמבוסס על חיישן טביעת אצבע

ה-X20 Plus UD יגיע עם מסך AMOLED בגודל מסיבי של 6.43 אינץ' ● ההערכה היא שמחירו יהיה כ-625 דולר

מאת 24 בינואר 2018, 13:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Vivo הסינית תציג מחר בבייג'ינג טלפון עם חיישן מתחת לתצוגה.

החברה שהציגה טלפון דומה בתערוכת CES 2018 שהתקיימה בתחילת החודש בלאס וגאס, המבוסס על פתרון של קוואלקום (Qualcomm), תכריז מחר על הטלפון הראשון שמבוסס על חיישן טביעות האצבע עליו הכריזה סינפטיקס (Synaptics) לאחרונה.

הטלפון עצמו, X20 Plus UD שמו, יגיע עם מסך AMOLED בגודל מסיבי של 6.43 אינץ' ברזולוציית +FHD המקובלת כיום, ביחס היבט של 18:9, והוא יהיה מבוסס על המערכת על שבב של קוולאקום לחלק העליון של שוק הביניים, Snapdragon 660. הוא יגיע עם 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ולא פחות מ-128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, וכן עם יכולת הרחבה באמצעות כרטיס זיכרון בעוד 256 ג'יגה-בייט לכל היותר.

המכשיר גם מציע מצלמות שעל פניו יכולות להפתיע לטובה, עם צמד מצלמות בגודל 24 ו-5 מגה-פיקסלים מאחור, כדי לספק אפקטים של מצלמה דיגיטלית, ועם מצלמת 24 מגה-פיקסלים מקדימה לצילומי סלפי בזווית רחבה.

המכשיר יצויד בסוללה בנפח 3,800mAh והוא יגיע עם אנדרואיד 7.1.2 שמעליה הממשק הקנייני של החברה, FunTouch OS. ההערכה היא שמחירו יהיה כ-625 דולר.

מחר: Vivo תשיק את הטלפון הראשון שמבוסס על חיישן טביעת אצבע Reviewed by on . Vivo הסינית תציג מחר בבייג'ינג טלפון עם חיישן מתחת לתצוגה. החברה שהציגה טלפון דומה בתערוכת CES 2018 שהתקיימה בתחילת החודש בלאס וגאס, המבוסס על פתרון של קוואלקום Vivo הסינית תציג מחר בבייג'ינג טלפון עם חיישן מתחת לתצוגה. החברה שהציגה טלפון דומה בתערוכת CES 2018 שהתקיימה בתחילת החודש בלאס וגאס, המבוסס על פתרון של קוואלקום Rating: 0

הגיבו