תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » השקעה נוספת בסייבר: איירונסקיילס גייסה 6.5 מיליון דולר
צוות איירונסקיילס. צילום: יח"צ

השקעה נוספת בסייבר: איירונסקיילס גייסה 6.5 מיליון דולר

החברה מציעה פתרון למניעת מתקפות פישינג באמצעות מיילים ובהגנה מפניהן ● היא גייסה בשנתיים האחרונות שמונה מיליון דולר

מאת 5 בדצמבר 2017, 17:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת הסייבר איירונסקיילס (Ironscales) הודיעה היום (ג') כי ביצעה סבב השקעה שני במספר, שבמסגרתו גייסה 6.5 מיליון דולר. את הסבב הובילו K1 Investment Management ו-LLC, והשתתפה בו המשקיעה הנוכחית בחברה, RDC, המשותפת לאלרון ולרפאל.

איירונסקיילס מציעה פתרון אוטומטי למניעה, גילוי ותגובה לאיומי ולמתקפות פישינג באמצעות מיילים. החברה עתידה להשתמש במימון כדי להאיץ את תכנית השותפים שלה, להרחיב את צוות המכירות העולמי ולקדם את המחקר ופיתוח של טכנולוגיות מבוססות למידת מכונה לגילוי איומים, תגובה לאירועים ושיתוף מודיעין אוטומטי ואנונימי בין חברות. איירונסקיילס גייסה מאז 2015 ועד היום יותר משמונה מיליון דולר.

הפתרון של החברה מאפשר לארגונים למזער את הסיכון שנובע מהאתגרים הטכנולוגיים, התפעוליים והאנושיים הכרוכים במתקפות פישינג. על פי החברה, הגישה שלה למניעה, גילוי, ותגובה למתקפות פישינג במייל היא רב שכבתית ואוטומטית, ומשלבת בין הדרכת עובדים והגברת המודעות שלהם, כולל ביצוע סימולציות של מתקפות פישינג, זיהוי והתראה בפני איומים אלה בתיבת הדואר, אוטומציה של התגובה למקפות ושל שיתוף מודיעין מעשי בזמן אמת.

באיירונסקיילס אומרים שהמוצר מספק הגנה בכל שלב של המתקפה, ומביא לירידה במספר ההתרעות הכוזבות ולצמצום הזמן שחולף מאז גילוי המתקפה ועד לסיכול שלה – מימים, שבועות או חודשים לשניות בלבד. זאת, ללא התערבות או תוך התערבות מינימלית של צוותי אבטחת המידע.

איל בנישתי, מייסד ומנכ"ל איירונסקלייס, אמר כי "הרוב המכריע של מתקפות הסייבר שגרמו לנזקים הכי קשים שהעולם ראה בשנים האחרונות התחילו במתקפות פישינג דרך המייל. הגישה של איירוסקיילס למזעור איומי פישינג במייל היא רב ממדית ואוטומטית, ומשתמשת בטכנולוגיות לימודי מכונה, שמחכימות בכל שניה שעוברת. בכך, אנחנו מחזקים ארגונים במאבקם נגד איומי סייבר, בעולם של מתקפות חסרות תקדים בתדירות ובמורכבות שלהן".

השקעה נוספת בסייבר: איירונסקיילס גייסה 6.5 מיליון דולר Reviewed by on . חברת הסייבר איירונסקיילס (Ironscales) הודיעה היום (ג') כי ביצעה סבב השקעה שני במספר, שבמסגרתו גייסה 6.5 מיליון דולר. את הסבב הובילו K1 Investment Management ו-L חברת הסייבר איירונסקיילס (Ironscales) הודיעה היום (ג') כי ביצעה סבב השקעה שני במספר, שבמסגרתו גייסה 6.5 מיליון דולר. את הסבב הובילו K1 Investment Management ו-L Rating: 0

הגיבו