תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » קארדיאק סנס הישראלית מגייסת 700 אלף דולר מקליבלנד קליניק האמריקנית
שעון ניטור מדדי גוף רפואיים של קרדיאק סנס. צילום: אתר החברה

קארדיאק סנס הישראלית מגייסת 700 אלף דולר מקליבלנד קליניק האמריקנית

החברה מבצעת את הגיוס כדי לממן השלמת מספר יעדים חשובים של החברה, בעיקר בתחומי הרגולציה ● השלמה זו תהווה קפיצת מדרגה משמעותית עבור שווי החברה והיא תושלם תוך מספר חודשים

מאת 3 באוקטובר 2017, 11:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קרדיאק סנס (CardiacSense) שמפתחת שעון לניטור מדדי גוף רפואיים, מגייסת 700 אלף דולר בגיוס פנימי – קרי גיוס בקרב בעלי המניות הנוכחיים של החברה.

הגיוס יעשה לפי שווי חברה של 10 מיליון דולר. מדובר בגיוס השני של החברה. הראשון בסך מיליון דולר, בוצע בחודש יוני השנה לפי שווי שחברה של 600 אלף דולר – משמעות הדבר שבאותם חודשים שווי החברה גדל ב-67%.

בין המשקיעים בחברה תהיה מרחביה שמחזיקה בכ-7% ממניות החברה. חלקה של מרחביה בגיוס הנוכחי יהיה של 70 אלף דולר – קרי 10% מהיקפו.

קארדיאק סנס חתמה לאחרונה על הסכם עם ענקית הבריאות האמריקנית קליבלנד קליניק (Cleveland Clinic), לפיו רשת המרכזים הרפואיים תגבש עם החברה את אסטרטגיית השיווק ומדיניות השיפוי מחברות הביטוח בארצות הברית.

איכות מקבילה לבדיקת א.ק.ג

החברה מבצעת את הגיוס כדי לממן השלמת מספר יעדים חשובים של החברה, בעיקר בתחומי הרגולציה. השלמה זו תהווה קפיצת מדרגה משמעותית עבור שווי החברה והיא תושלם תוך מספר חודשים.

קארדיאק סנס כאמור מפתחת שעון לניטור מדדי גוף רפואיים, המאפשר ניטור רציף ובלתי מוגבל בזמן של קצב הלב לצורך זיהוי הפרעות כמו פרפור פרוזדורים ודום לב, ברמת דיוק המקבילה ל-א.ק.ג. – הבדיקה המדויקת ביותר הקיימת כיום.

השעון מבוסס על שילוב ייחודי של טכנולוגיות נושאות פטנטים שפיתחה, לקריאת אותות אופטיים ולחישת תנועה, לחץ, טמפרטורה ועוד, המקנה למוצר רמת דיוק גבוהה עקב ביטול קריאות שגויות.

החברה השלימה בהצלחה ניסויים קליניים בבני אדם בבית החולים איכילוב ב-2016, במסגרתם לבשו כ-20 מטופלים בעלי הפרעות לב את השעון באופן רציף, ודיוק המדידה שהתקבל היה באיכות מקבילה לבדיקת א.ק.ג.

בכוונת החברה להשיק את המוצר בשוק האמריקני כבר במהלך הרבעון הרביעי של שנת 2018, כאשר שוק הניטור אליו היא פונה נאמד בכשלושה מיליארד דולר לשנה.

לדברי אלדד שמש, מנכ"ל קארדיאק סנס, "הצלחת סבב הגיוס תשמש אותנו בהשלמת הניסויים הקליניים. כמו כן, בכוונתנו להאיץ את המהלכים הרגולטוריים הנדרשים והגשת השעון לניטור מדדי הגוף לאישור FDA בארצות הברית ואישור CE באירופה. אנו מאמינים כי מהלכים אלו יובילו להתקדמות משמעותית בפיתוח המסחרי של השעון, זאת תוך יצירת ערך משמעותית בקרדיאק סנס."

קארדיאק סנס הישראלית מגייסת 700 אלף דולר מקליבלנד קליניק האמריקנית Reviewed by on . קרדיאק סנס (CardiacSense) שמפתחת שעון לניטור מדדי גוף רפואיים, מגייסת 700 אלף דולר בגיוס פנימי - קרי גיוס בקרב בעלי המניות הנוכחיים של החברה. הגיוס יעשה לפי שוו קרדיאק סנס (CardiacSense) שמפתחת שעון לניטור מדדי גוף רפואיים, מגייסת 700 אלף דולר בגיוס פנימי - קרי גיוס בקרב בעלי המניות הנוכחיים של החברה. הגיוס יעשה לפי שוו Rating: 0

הגיבו