תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » Value Plus – מובילה בפתרונות החדשניים בעולם ה-SAP

תוכן שיווקי


Value Plus – מובילה בפתרונות החדשניים בעולם ה-SAP

שירה צור, יועצת SAP GRC&ERP בכירה, מספרת על הנכסים הייחודיים של Value Plus אשר הופכים אותה לחברת היישום המובילה בכל הקשור לפתרונות מתקדמים בעולם ה-SAP: GRC, ICM, RTOM

פורסם ב-20 בספטמבר 2012
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאת בן לביא

חברת Value Plus החלה את דרכה ביישום פתרונות קלאסיים של SAP כמו ERP ו-CRM, אולם היא יצרה לעצמה במהרה בידול בשוק הישראלי בזכות מומחיותה ויכולת היישום של פתרונות מתקדמים בעולם ה-SAP. אחד מהפתרונות הללו הוא ה-GRC (ר"ת Governance Risk & Compliance) אשר מסייע לארגונים בעמידה ברגולציות ובניהול סיכונים.

השנה זכתה החברה בשלושה פרויקטים של יישום סוויטת הפתרונות SAP GRC 10.0. אחד מפרויקטי היישום מתבצע בחברת ביטוח מובילה בישראל. לדברי שירה צור, יועצת GRC&ERP SAP בכירה, זהו גם פרויקט ה-GRC SAP הראשון המתבצע בחברת ביטוח גדולה בשוק הפרטי. פרויקט יישום נוסף של GRC מתבצע בגוף ביטחוני גדול, ואת פרויקט היישום השלישי מבצעת Value Plus בנמל חיפה, אשר נכנס עתה לשלב הייצור.

Value Plus היא אף גוף היישום המוביל בעולם והיחידי בארץ בעל ידע וניסיון ביישום RTOM  – פתרון חדש של SAP אשר נותן בידי צוותי השיווק, המכירות והשירות כלים ליצירת ערך עסקי ויתרון אסטרטגי. תחום מערכות המידע הגיאוגרפיות (GIS) הוא נושא נוסף בו מציגה החברה התמחות גבוהה. "בשנים האחרונות התרחבה המגמה של שילוב בין מערכות מידע גיאוגרפיות למערכות המידע הקיימות בארגון כדוגמת ERP ו-CRM", מספרת צור. לדבריה, שילוב המערכות מאפשר לבצע איסוף וניתוח מידע במימד גיאוגרפי ולהציג על גבי המפה בין היתר אירועי אחזקה ניתוח לקוחות ונתונים קריטיים על נכסים. אולם, היא מדגישה, כי לשם הפקת מקסימום ערך מהשילוב בין המערכות יש להכיר לעומק את יכולת מערכת SAP וכן את יכולות ה-GIS; ידע וניסיון שמצוי בידי מעטים בישראל.

Value Plus
Value Plus
חברת Value Plus נוסדה ב-2009 על ידי יועצים אשר הובילו פתרונות ופעילויות בתחום ERP/CRM במשך שנים רבות בחברת SAP ישראל, ביניהם המנכ"לים המשותפים בחברה – שרון בצלאל ורפי מזור. "המומחים שלנו הם בעלי ידע וניסיון מוכחים במימוש אינטגרציה בין מערכות SAP למערכות ארגוניות שונות ובביצוע פרויקטים ייחודיים וחדשניים בקרב חברות וארגונים מובילים. אנו מביאים ללקוחות שלנו שילוב של מומחיות טכנולוגית יחד עם הבנת הרבדים העסקיים בארגונים שונים; שילוב המאפשר הגדרת פתרונות המספקים ללקוח ערך מוסף אסטרטגי", אומרת צור.

"Value Plus היא שותף עסקי של חברת SAP, אנו משקיעים משאבים רבים לרכישת ידע חדש והובלת תהליכים מול לקוחות בישראל ובחו"ל", אומרת צור, ומספרת כי לפני כשנה נערך בלונדון קורס SAP GRC 10.0; צור היתה המומחית היחידה שנשלחה מישראל כדי להביא את הידע החשוב שנמסר בכנס עבור לקוחות SAP בארץ.

צור מציינת ערך נוסף מהותי אותו מספקת Value Plus ללקוחות. "אנחנו דוגלים בתפירה מהירה ואיכותית של פתרון ללקוח, כשבסופו של תהליך אנו מקפידים על כך שהלקוח יהיה זה שיאחז במושכות הפתרון, ללא תלות בנו כאינטגרטור. עניין זה עומד לדבריה בניגוד לרבים מהאינטגרטורים בשוק המקומי שמעדיפים לשמור את הידע אצלם ולחזק את הצורך של הלקוח באינטגרטור שביצע את הפרויקט. אנחנו דוגלים בגישה של העברת הידע מהשלב הראשוני של תכנון הפרויקט ועד לעלייה לאוויר. במידה ועולה צורך מצד הלקוח – נמשיך ללוות אותו גם הלאה ונציע את הליווי המקצועי שלנו בנושאים חדשניים שיעצימו את יכולותיו וכישוריו התחרותיים. לסיום, ממליצה צור לבקר באתר החדש של Value Plus, בו ניתן לקרוא על התמחויות נוספות ופרויקטים ייחודיים שביצעה החברה".

Value Plus – מובילה בפתרונות החדשניים בעולם ה-SAP Reviewed by on . מאת בן לביא חברת Value Plus החלה את דרכה ביישום פתרונות קלאסיים של SAP כמו ERP ו-CRM, אולם היא יצרה לעצמה במהרה בידול בשוק הישראלי בזכות מומחיותה ויכולת היישום מאת בן לביא חברת Value Plus החלה את דרכה ביישום פתרונות קלאסיים של SAP כמו ERP ו-CRM, אולם היא יצרה לעצמה במהרה בידול בשוק הישראלי בזכות מומחיותה ויכולת היישום Rating:

הגיבו