תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » לקראת אירוע | המשכיות עסקית לענן

תוכן שיווקי


לקראת אירוע | המשכיות עסקית לענן

פורסם ב-15 במאי 2012
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאת ארז פז, CTO ומיסד חברת Singular ובעל 15 שנות ניסיון בתחום

הענן פה. עכשיו השאלה היא, איך ניתן ליעל את העסק ע"י שימוש בו? כמובן שיש שאלות רבות נוספות כגון אבטחת מידע, זמינות עלות וכדו'. אך מצד שני, הענן מספק גמישות, טכנולוגיה חדשנית, שירות לפי דרישה, עלות נמוכה וכדו'. המשכיות עסקית הוא נושא חשוב שכול ארגון דן בו ורוצה ליישם אך מעלה אתגרים רבים שחלקם הענן יכול לפתור.

בעת בניית תכנית המשכיות עסקית לאתר חלופי (אתר DR), ישנם מספר אתגרים חשובים שעומדים על הפרק, החשובים שבהם: מיקום, מרחק, רוחב פס, שיטת שכפול המידע, רמת SLA (למשל: RSO\RTO\RPO), אבטחת מידע ועוד אתגרים רבים. במרבית המקרים, הענן נראה כרגע כאלטרנטיבה לא ראלית ביחוד עם מדובר על ענן ציבורי או ענן שנמצע במדינה אחרת כגון אתר אירוח. הסיבות העיקריות לכך הם: אבטחת מידע, האם המידע שלי יהיה מאובטח באתר הציבורי המרוחק? רוחב פס, איזה רוחב פס אצטרך לאתר המרוחק (אם מדובר על מדינה אחרת אז שיקול זה הופך למשמעותי)? מה רמת ה-SLA שאקבל בטכנולוגיה הקיימת? לאחר אסון ומעבר ל-DR, איך הלקוחות יקבלו שירות?

חברת Vision Solutions האמריקאית, המתמחה כבר למעלה מ-20 שנה בפתרונות המשכיות עסקית, מספקת פתרון לשאלות האלו. באמצעות מוצר Double-Take Availability, לקוחות לראשונה יכולים לקבל אתר DR לענן באופן המספק המשכיות עסקית מידית ללא איבוד מידע ועם השבתה של שניות עד דקות. הטכנולוגיה של Double-Take Availability מספקת רפליקציה של המידע בזמן אמת בשיטת Real Time Byte Level Replication. מנגנון ייחודי זה המכיל 22 פטנטים רשומים מספק עמידות (Consistency) לכול מערכת הפעלה, אפליקציה ו-Data Base בזמן אמת עם RPO שקרוב ל-0 (איבוד מידע של מילי-שניות בלבד). כמו כן, תמיכה ברוחבי פס איטיים של עד 2MB ע"י שימוש בטכנולוגיית דחיסה והקצאת מסגרת רוחב פס לפי שרת (Throttling). השיטה גם יעילה מאוד על רחובי פס בין מדינות עם Latency גבוהה.

טכנולוגיה נוספת במוצר שסוגרת מעגל ללקוחות הרוצים אתר DR לענן היא תמיכה בכול חומרה ווירטואליזציה. הטכנולוגיה נקראת X2X Replication. טכנולוגיה זו מאפשרת למוצר לא להיות תלוי בחומרה, Storage או וירטואליזציה. ניתן לרפלק שרתים בכול שיטה: P2V (לכול תשתית וירטואלית), V2P, V2V (גם בין שתי פלטפורמות וירטואליות שונות), P2P (בין חומרות שונות). ז"א, לא משנה איזה תשתית יש לכם, או לספק הענן. תוכלו לצור אתר DR משוכפל מהאתר שלכם ב-Real Time.

כאשר מביטים על פתרונות היום בשוק להמשכיות עסקית (DR/BCP), הפתרונות לענן מגבילים. לכן, מרבית הלקוחות מעדיפים לצור אתר DR לעצמם או לא ליצור בכלל ולהסתמך על שיחזור מגיבוי שיכול לקחת שבועות בעת אסון. Double-Take מביא בשורה חדשה המאפשרת לארגונים להחליט איפה יהיה אתר ה-DR שלהם ללא מגבלת מרחק, ללא תלות בחומרה או תוכנה, ללא איבוד מידע, מה לשכפל ומה רמת השרידות שרוצים. כול זה בעלות נמוכה משמעותית מכול פתרון אחר המבוסס על חומרה או טכנולוגיה ייעודית.

אשמח לראותכם בכנסים הקרובים שלנו בחברת HP – ב-23 במאי וב-6 ביוני.

לקראת אירוע | המשכיות עסקית לענן Reviewed by on . מאת ארז פז, CTO ומיסד חברת Singular ובעל 15 שנות ניסיון בתחום הענן פה. עכשיו השאלה היא, איך ניתן ליעל את העסק ע"י שימוש בו? כמובן שיש שאלות רבות נוספות כגון אבט מאת ארז פז, CTO ומיסד חברת Singular ובעל 15 שנות ניסיון בתחום הענן פה. עכשיו השאלה היא, איך ניתן ליעל את העסק ע"י שימוש בו? כמובן שיש שאלות רבות נוספות כגון אבט Rating:

הגיבו