תוכן שיווקי

עם השקת AWS Region בארץ: AllCloud מפחיתה מאוד זמני יישום

החברה מציעה סדרה של פתרונות מוכנים שיאיצו את המעבר לשימוש בשירותי ענן לארגונים בישראל - פי 10(!)

09/08/2023 13:40
מציעה אפשרות GenAI חדשניות. אולקלאוד.

השנה האחרונה שימשה נקודת מפנה אסטרטגית בכל הנוגע לאימוץ ענן על ידי מגזר המחשוב הממשלתי בישראל בזכות 'נימבוס' – פרויקט דגל רב שנתי ורחב היקף לאספקת שירותי ענן עבור ממשלת ישראל. 

AWS (ר"ת Amazon Web Services) הוכרזה כספקית הענן הראשית באספקת שירותי הענן לממשלה, באמצעות מכרז זה, והודיעה השבוע על ההשקה של אזור ענן (Region) עצמאי בישראל.

חברת AWS בחרה ב-AllCloud (אולקלאוד) – שותפת ייעוץ ראשית (AWS Premier Consulting Partner) שלה – כשותפה להשקת האזור המקומי (Launch Partner). החברה מציעה מגוון של שירותי ייעוץ, הטמעה ויישום של פתרונות ענן ב-AWS.

השיקה אזור בישראל. AWS.

השיקה AWS Region בישראל. AWS. צילום: יח"צ

ל-AWS יש 102 אזורי זמינות, המתפרסים על 32 אזורים גיאוגרפיים, כאשר מתוכננים עוד 12 אזורי זמינות וארבעה אזורי AWS נוספים בקנדה, מלזיה, ניו זילנד ותאילנד. אזורי AWS מורכבים מאזורי זמינות, שממקמים תשתית במיקומים גיאוגרפיים מובחנים.

AWS Region ישראל מכיל שלושה אזורי זמינות, כל אחד מהם ממוקם רחוק מספיק מהאחר כדי לתמוך בהמשכיות העסקית של הלקוחות, אך גם נמצא קרוב מספיק כדי לענות על דרישות Latency ויישומים מסוימים. כל אזור זמינות הוא עצמאי ובעל אבטחה פיזית ומקושר. לקוחות AWS המתמקדים בזמינות גבוהה יוכלו לתכנן את היישומים שלהם, כך שירוצו במספר אזורים שונים במטרה להשיג ביצועים טובים יותר.

אילן נימני, SVP Cloud Platforms ב-AllCloud לאזור EMEA: "עם השקת ה-Region של AWS, ועל בסיס הידע העשיר שלנו בשירותי הענן של אמזון, אנו נציע עתה מגוון של כלים ופתרונות מוכנים לצריכה בשירות עצמי, שיסייעו לחברות מסחריות, למשרדי ממשלה במסגרת מכרז נימבוס, ולמרכזי מו"פ ביישום מואץ ויעיל של השירותים הללו. כלים ופתרונות אלו יובילו לחיסכון של מאות שעות אדם וזמני ההטמעה יקוצרו משמעותית".

אילן נימני, SVP Cloud Platforms, באולקלאוד לאזור EMEA.

אילן נימני, SVP Cloud Platforms, ב-AllCloud לאזור EMEA. צילום: דורון לצר

אילו פתרונות ענן מציעה AllCloud כעת? 

בין הפתרונות המוכנים ש-AllCloud מציעה ניתן לציין פתרונות המותאמים למשרדי ממשלה, המאפשרים מעבר של דאטה סנטרים ממקום הארגון לסביבת ענן מאובטחת. זאת באמצעות AWS Direct Connect, המציע קצבים של 100 מגה ביט ועד 100 ג'יגה בייט.

שכבת האבטחה מבוססת על AWS Data Perimeter ומספקת סביבת אבטחה מבודדת של ענן פרטי בענן הציבורי, המתאימה ברמתה לדרישות של גופים ביטחוניים.

פתרונות ענן היברידיים לארגונים, כוללים כלי אוטומציה לשימוש מיידי של קונטיינרים, שיכולים לחסוך עבודה משמעותית.

פתרונות אחרים מיועדים למרכזי פיתוח גלובליים ומאפשרים שדרוגים מהירים של סביבות הפיתוח ובדיקות שנועדו לשפר את חווית המפתח ואת היעילות באופן משמעותי. כך, לדוגמה, ייהנו המפתחים משירות בצריכה עצמית של קוברנטים (Kubernetes).

AllCloud, שהיא השותפה הגדולה והבכירה של AWS היום בישראל, הינה בעלת הסמכת Premier והתמחות ייחודית בנושא מיגרציה ואבטחת סביבת הענן. לחברה הסמכה של למעלה מ-300 מומחי ענן בקשת רחבה של תחומים, וניסיון בביצוע של אלפי פרויקטים בעולמות הענן של AWS בארץ ובעולם.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר AllCloud

אירועים קרובים