תוכן שיווקי

RCS ובזק: שיתוף פעולה בעולמות ה-ICT

RCS תקשורת ומחשבים הם שותפים עסקיים של בזק עסקים, המעניקים תועלות ללקוחות המשותפים בכל פרויקט ICT

30/06/2022 11:24
רסמי מסארווה, מייסד ומנכ''ל RCS תקשורת ומחשבים.

מאת: הילל יוסף

"אנו נותנים שירותי אינטגרציה בעולמות התקשורת וה-IT ללקוחות מסדר גודל בינוני, לגופים פרטיים, ציבוריים, ממשלתיים ומוניציפליים. הקורונה העצימה את היקף שיתוף הפעולה שלנו עם בזק, וערכנו יותר פרויקטים בתחום, בשל הרצון של ארגונים רבים לעבוד מרחוק ובאופן היברידי. להערכתי, שיתוף הפעולה עם בזק יימשך באותו היקף לפחות, גם בשנת 2023", כך אמר רסמי מסארווה, מייסד ומנכ"ל RCS תקשורת ומחשבים.

מסארווה, מהנדס רשתות נתונים, הקים את החברה בראשה הוא עומד לפני שני עשורים, ולה עשרות לקוחות ארגוניים. החברה מספקת תמיכה בעולמות ה-ICT לחברות, עיריות מוסדות ומוסדות ממשלתיים. בין השאר, עוסקים מקצועני RCS בתחזוקת אתרי הלקוחות הארגוניים כמו גם בתמיכה טכנית ואספקת שירותי IT במתכונת של מיקור חוץ.

היצע השירותים של RCS מתחיל בתחנות הקצה, ומשם לענן הציבורי של בזק או מיקרוסופט. בהיבט הטכנולוגי מומחי החברה עובדים עם ספקיות ה-IT המובילות בתחומן: בעולם אבטחת המידע, עם פתרונות צ'ק פוינט ופורטינט, בעולמות התקשורת והרישות, עם פתרונות של סיסקו, ארובה מבית HPE ואלה של ראקאס. בעולם האחסון, עם פתרונות HPE ובתחום הגיבוי, של אקרוניס.

כך, מומחי RCS ערכו כמה פרויקטים שכאלה, בעיריית טייבה, עיריית קלנסווה, ב-ג. הנדסה ותחבורה, ובשירות הרווחה.

בשל מגיפת הקורונה, הלקוחות הארגוניים הפכו ליותר מודעים לגידול באיומי הסייבר, בדגש על הגנה מפני כופרות ואיומי פישינג. "לכן", הסביר מסארווה, "אנו חווים גידול בפעילות שלנו בעולמות אבטחת המידע והגנת הסייבר".

"בעיריית טייבה", ציין, "חוללנו מהפכה". טייבה התאפיינה בכך שכל כולה היו רק תקשורת מבוססת כבלי נחושת. במאמץ משותף עם צוותי בזק עסקים, העבירו אנשי החברה כמאה מהעסקים ביישוב להיות מבוססי תקשורת של סיבים אופטיים. כך, בתוך פחות משנה, הם הצליחו לגרום לארגונים רבים לפצוח במסע הדיגיטלי שלהם, ולעשות זאת באופן פשוט ומאובטח.

בטייבה, וגם בקלנסוואה, מומחי RCS הטמעו וחיברו שרתים בחוות בזק עסקים למרכזיה אחת, לטובת איתור וניטור תקלות ובניית אתר הראשי להתאוששות מאסון, DR. בחברת התקשורת קארד סולושנס, הם ביצעו פרויקט של התקנת מערכת תמסורת נתונים, מבוססת ראקאס, עם מעטפת אבטחת מידע כוללת של צ'ק פוינט.

"השותפות הזו מעניקה יתרונות לנו ותועלות ללקוחות שלנו"

"אנו שותפים עסקיים של בזק עסקים זה כמה שנים", אמר מסארווה, "והשותפות הזו מעניקה יתרונות לנו ותועלות ללקוחות שלנו. עבודה עם בזק משמעה הסרת הכאב הראש הכרוך בכל פרויקט ICT. מדובר בפרויקטים שהמאפיין המרכזי שלהם הוא שקט, עם זמינות מירבית של נציגי השירות, המכירות ובעיקר התמיכה הטכנית".

"אנו דואגים לליווי מקצועי צמוד של כל לקוח ולקוח", סיכם מסארווה, "וכך אנו מסוגלים להעניק פתרון ממוקד, ממיטב הטכנולוגיה, עם מענה לכלל הדרישות הספציפיות של הלקוח. השנה פצחנו במהלך של הרחבת הפעילות שלנו ברחבי ישראל, וגם מהלך זה נעשה בשיתוף בזק עסקים".

דניאל שמעוני, מנהל אגף לקוחות ושותפים עסקיים של בזק עסקים, הוסיף: "בזק עסקים מייחסת חשיבות רבה לפריסת תשתיות תקשורת לעסקים וארגונים בכל רחבי מדינת ישראל. שירותי התקשורת המתקדמים של בזק עסקים כוללים שירותי מחשוב, שרתים בענן ואינטגרציה, ופרויקטים מורכבים שמבוצעים תוך התאמה אישית לכל עסק וחברה. אנו מאמינים כי פריסת תשתית מתקדמת, רחבה ויציבה – תקדם את המגזר העסקי ותביא להתפתחות הכלכלית במדינת ישראל כולה. אנו רוצים להביא את בשורת תשתיות המחשוב והתקשורת המתקדמות ביותר לכלל הלקוחות הארגוניים, בכל גודל בישראל, ולעשות זאת במהירות וביעילות, ובאמצעות השותפים העסקיים שלנו אנו יכולים לעשות זאת ביתר קלות".

אירועים קרובים