תוכן שיווקי

סי דאטה נבחרה להפיץ את פתרונות יבמ

11/08/2021 08:43
יניב ברזילי, מנהל חטיבת הסקיוריטי בסי דאטה. צילום: יח"צ

יבמ היא בין התאגידים הבינלאומיים הגדולים והוותיקים ביותר בתחום המחשוב, המציעה מגוון פתרונות חומרה, תוכנה ושירותים. היא מייצרת ומוכרת מגוון רחב של תוכנה וחומרה, ומספקת שירותי ענן, אירוח וייעוץ בתחומים שונים – החל ממחשבי מיינפריים ועד ננוטכנולוגיה.

סי דאטה, חברת ההפצה הגדולה והמובילה להפצת פתרונות מחשוב וציוד הקיפי בישראל, ממשיכה לגדול ולהרחיב את הפעילות בשוק הישראלי ומוסיפה לפורטפוליו הפתרונות את יבמ.
פתרונות התוכנה יהיו תחת חטיבת אבטחת המידע, המנוהלת על ידי יניב ברזילי, ופתרונות החומרה יהיו באחריות טלי חלפון, סמנכ"לית המכירות של סי דאטה.

"מוצרים, שירותים ופתרונות של יבמ יוצרים הזדמנות עצומה עבור השותפים העסקיים שלנו מכל הסוגים. ל-יבמ יש מגוון פתרונות, שיעזרו לשותפים שלנו לצמוח ולהגדיל את עסקיהם. היות שהם מציעים פתרונות בתחום הענן, IOT, System, Security, Services, ובשנה האחרונה הצטרפה חברת רד-האט, המשלבת עוצמה וגמישות של טכנולוגיות הענן ההיברידי", אומרת טלי חלפון, סמנכל"ית המכירות.

"בעולם לא בטוח, IBM Security מספקת מענה לבעיות אבטחת הסייבר המאתגרות ביותר ומגינה על עסקים באסטרטגיית אבטחה המוגדרת על ידי Zero Trust. אנו שמחים להוסיף את פתרונות התוכנה לחטיבת הסקיוריטי ולסייע לשותפים  להגן על הנכסים היקרים ביותר שלהם",  מציין יניב ברזילי, מנהל חטיבת הסקיוריטי בסי דאטה.

אלי אשכנזי, מנהל הפצה ב-יבמ ישראל, ושי כהן-ינאי, מנהלת ה-Ecosystem של ימב ישראל, ציינו, כי "חברת יבמ משלימה כיום תהליך שינוי, שהחל לפני כשנה – להפוך להיות היצרן המוביל בשוק הטכנולוגי של פתרונות קוגניטיביים, המשלבים יכולות AI, באמצעות פלטפורמת עננים היברידית, המספקים ללקוחותיה את התשתית הנדרשת למודרניזציה של צורכי המחשוב שלהם.  מרכיב מאוד חשוב של השינוי הזה זה שילוב הדוק ביותר של ספקי פתרונות מחשוב למיניהם, החל מאינטגרטורים וספקי שירותי ענן ועד בתי תוכנה. במסגרת זו, חשוב היה ל-יבמ ישראל להרחיב את ה-Route to BP Market, ולכן בחרה בסי דאטה כמפיץ עם רשת שותפים עסקיים גדולה, כגוף שיוכל לספק את הנדרש לה".

אירועים קרובים