תוכן שיווקי

היטאצ'י השיקה שירות קוברנטיס המיועד לאפליקציות Cloud-Native

פלטפורמת הקוברנטיס הפתוחה והרב-עננית מציעה פתרון ברמה ארגונית לניהול מקבצי קוברנטיס של יישומים וקונטיינרים עם נתונים בפתרון אחד ● הפתרון החדש מסופק עם הדרכה ותמיכה גלובלית של היטאצ'י ונטרה

31/01/2021 14:00
בובי סוני, נשיא לתחום תשתית דיגיטלית בהיטאצ'י ונטרה. צילום: יח"צ
היטאצ'י ונטרה

היטאצ'י ונטרה

היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara), חברת בת בבעלות תאגיד היטאצ'י, המתמחה בפתרונות תשתית ופתרונות דיגיטליים, הכריזה על הזמינות של שירות הקוברנטיס (Kubernetes) של היטאצ'י (Hitachi Kubernetes Service) – פתרון ברמה ארגונית, המיועד לניהול של סביבות קוברנטיס מרובות.

שירות הקוברנטיס של היטאצ'י מאפשר ללקוחות לפרוס, לנהל, לנטר ולפקח בצורה פשוטה, קבועה ומאובטחת מקבצי קוברנטיס, הן עם מגוון ספקי ענן גדולים, והן באתר המקומי של הלקוח. הפתרון מאפשר למפתחים לפרוס עומסי עבודה בפלטפורמה לבחירתם, ומבטל את התלות בספק אחד מסוים.

כיום אנו רואים אימוץ מהיר ומקיף יותר של הקונטיינרים מאשר בעבר. תהליך מעבר היישומים לקונטיינרים (Containerization) מאפשר לפרוס ולהריץ אותם בקלות לאורך סביבות מחשוב שונות, מה שמספק חיסכון משמעותי בעלויות התשתית.

חברת המחקר גרטנר (Gartner) צופה כי עד 2022, מעל ל-75% מהארגונים הגלובליים יריצו יישומים שעברו לקונטיינרים בתהליך הייצור שלהם. הקוברנטיס זהו סטנדרט טכנולוגיה מתפתח ליצירה, ניהול ואורקסטרציה של קונטיינרים, כאשר שירות הקוברנטיס החדש של היטאצ'י משלב בין המובילות הטכנולוגית של החברה ומומחיות בתחום הארגוני, יחד עם הדרכה ותמיכה גלובליות.

אימוץ גובר של תשתית ענן מקומית

שירות הקוברנטיס של היטאצ'י מסייע לארגונים להאיץ את האימוץ של יישומי Cloud-Native, באמצעות ייעול ניהול פריסת מקבצי התשתית והקוברנטיס הבסיסיים.

השירות מפשט משמעותית את האופן שבו מפתחים ישתמשו ויצרכו שירותי קונטיינר המסופקים באמצעות צוות ה-IT, בין אם הם מסופקים מסביבות האתר המקומי או סביבות היברידיות. הקטלוג המקיף של השירות העצמי מאפשר ללקוחות לייעל את החוויה שלהם, באמצעות התאמה לדרישות העסקיות ופריסה מהירה של יישומים לאורך מפת הקוברנטיס ההיברידית שלהם. שירות הקוברנטיס של היטאצ'י מספק אבטחה ברמה ארגונית, עם תקשורת מאובטחת בין מקבצי קוברנטיס ובין שלב ניהול ה-SaaS בענן.

היתרונות המרכזיים של הפתרון:  

  • פריסה פשוטה וקלה באמצעות ממשק ניהול אחד, אשר מבצע פריסה, מנהל ומפקח בכל הטמעות הענן של הלקוח – פרטיות, היברידיות ומולטי קלאוד – כדי להפחית את הסיכון והמורכבות.
  • מסך אחד מרכזי, המאפשר ניהול ובקרה יעילים של מקבצי קוברנטיס מרובים הנמצאים באתר המקומי או בענן, ומספר המשאבים הגדול לאורכם.
  • ניטור מרכזי והתראות לשימוש המפעילים, כדי לפתור אתגרי ניתוח בסיסיים של הקוברנטיס, להפחתת זמן התגובה וההתאוששות הממוצע ולהשגת יעדי רמת השירות.
  • יישומים המאוכלסים מראש בקטלוג השירותים, כדי לסייע למפתחים התחלה מהירה, תוך שימוש בשירותי הקונטיינרים והאורקסטרציה העדכניים ביותר, המבוססים על קוברנטיס.

הדרכת קוברנטיס מקיפה ותמיכה גלובלית

אחת הדאגות המרכזיות בתחום ה-DevOps היא המחסור בצוות מיומן ובעל ניסיון. היטאצ'י ונטרה מציעה הדרכת לקוחות מקיפה, הכוללת 10 קורסים בסיסיים – החל מידע חיוני בתחום ה-DevOps ועד לקורסי הדרכה ברמת הסמכה – כדי לסייע ללקוחות להשיג את הכישורים הנדרשים להם. בנוסף לכך, כל שירות הקוברנטיס של היטאצ'י מתפקד כסביבת SaaS מנוהלת, הנתמכת על ידי שירות הלקוחות הגלובלי של היטאצ'י ונטרה.

"בעוד לקוחותינו אוהבים את טכנולוגיית הקונטיינרים, הם מתמודדים עם המורכבות של פריסה וניהול מאובטחים של קונטיינרים בכל גודל לאורך סביבות ענן רבות", אמר בובי סוני, נשיא לתחום תשתית דיגיטלית בהיטאצ'י ונטרה.

סוני המשיך ואמר כי "היום, אנחנו עוזרים לפשט ולפתור את אתגר הקוברנטיס בסביבה הרב-עננית עבור לקוחותינו, באמצעות ההצגה של שירות הקוברנטיס של היטאצ'י. השירות ברמה הארגונית מספק ללקוחותינו את החופש של פלטפורמה אגנוסטית אמיתית, הגמישות של קטלוג שירות עצמי בר הרחבה, יחד עם הדרכה ברמה העולמית של צוות התמיכה הגלובלי של היטאצ'י, כדי לסייע לצוותי הפיתוח שלהם להשיג תוצאות עסקיות".

שירות הקוברנטיס של היטאצ'י זמין כיום על פלטפורמת AWS. השירות יהיה זמין על פלטפורמות Google Cloud ו-Microsoft Azure בהמשך שנת 2021.

לפרטים נוספים – בקרו באתר היטאצ'י ונטרה

אירועים קרובים