תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » "אני מאמין שהמיזוג של K2 ונינטקס יעשה לנו רק טוב"

תוכן שיווקי


יוגב פלד, מנכ"ל משותף, K2 ישראל. צילום: יח"צ

"אני מאמין שהמיזוג של K2 ונינטקס יעשה לנו רק טוב"

"מיזוג זה ימשיך את המומנטום הגדול שלנו בישראל, וההבנה של יותר חברות בחשיבות ובצורך בחמצן עסקי מסוג תהליכי אוטומציה מתקדמים, שהם העתיד של כל פעילות עסקית", כך אמר יוגב פלד מנכ"ל משותף ב-K2 Israel

פורסם ב-13 באוקטובר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

החדשות על המיזוג עם K2 לא הפתיעה את K2 Israel, שדווקא בשנה האחרונה צירפה לשורותיה כמה לקוחות שעברו מנינטקס (Nintex) ל-K2, אשר כיום נהנים מהטכנולוגיה המתקדמת של הפלטפורמה שנקראת K2.

"אנחנו מאמינים שבעקבות הרכישה של K2, עוד לקוחות נינטקס יצטרפו אלינו, ואנו נמשיך לדאוג ולתת מענה ללקוחות הקיימים וגם ללקוחות החדשים אשר יצטרפו, מתוך מטרה להמשיך ולהוביל את שוק האוטומציה בארץ", אמר אבי בידה, מנכ"ל משותף והבעלים של K2 Israel.

שנת 2020 היא אחת השנים היפות של חברת K2 Israel, שרושמת גם צמיחה מרשימה בתחום של כמות לקוחות, אבל לא פחות מזה, גם הטמעה של מספר פרויקטים מאוד מתקדמים בתחום של האוטומציה העסקית.

K2 Israel

K2 Israel

בין הפרויקטים המרכזיים אפשר למצוא פורטל עובדים מתקדם, הכולל גישה מכל מקום, אשר משלב מערכת הזדהות מתקדמת, עבודה מול מספר מערכות כולל מערך משימות מתקדם, ויכולת חתימה על חוזים על בסיס טפסים מבוססי K2. זהו פרויקט שעלה לאוויר לאחר חודשיים וחצי בלבד.

פרויקט מרשים נוסף עלה לאוויר באחד מבתי החולים הגדולים בארץ וכולל פתרון סביב חקירה אפידמיולוגית, ובבית חולים אחר סיימו להטמיע תהליך מבוסס K2, כאשר את רוב הפיתוח ביצע בית חולים לבד לאחר הדרכה וליווי קצר של חברת K2 Israel.

נכון לימים אלו, K2 Israel נמצאת בסיומו של פרויקט עצום בחו"ל עבור חברה עסקית מאוד גדולה, שמבססת את כל העבודה שלה מול חברות עסקיות גדולות ומול הציבור על הפלטפורמה של K2.

"אנחנו בתקופה שבה אנחנו מנצלים את היכולות המגוונות של הפלטפורמה של K2 למגוון צרכים, כולל עבודה מול שלל מערכות, ומתן מענה לצרכים גם פנים-ארגוניים וגם חוץ-ארגוניים, והמשמעות היא שארגונים רואים בנו מענה אחד שלם להרבה צרכים", אמר בידה.

לפני לא מעט שנים פורסם מאמר שהתייחס לסקר שנערך על ידי אוניברסיטת הארוורד (Harvard) ובו צויין כי 81% מהחברות טענו שתהליכים אוטומטיים הם מרכיב מרכזי בהצלחה העתידית שלהם.

אין ספק שאחד הדברים שתקופת הקורונה תיזכר בהם, מעבר לכל הבעיות החברתיות וההשלכות העסקיות שמשפיעות על כל האנשים וחברות בכל העולם, הוא גם העובדה שאוטומציה מתקדמת הפכה להיות מרכיב מרכזי בהצלחה של עסקים היום, אך אף אחד לא צפה וחזה שהדרישה לפלטפורמות Low Code מתקדמות, כמו K2, שמאפשרות להפוך תהליכים עסקיים לפתרונות דיגיטליים מתקדמים, יהפכו להיות מרכיב כמעט מרכזי בעידן שבו הקורונה שינתה וממשיכה לשנות הרגלי התנהגות וניהול.

יכולות קריאת ברקודים, בשילוב עם חיבור למערכות מרכזיות בארגון, חתימה על החוזים, לכתוב ולקרוא ממערכות, למלא סקרים תוך כדי העברת משימות ומילוי טפסים חכמים, הם רק חלק קטן מהיכולות המתקדמות של פלטפורמת K2 שמיושמת ונמכרת בארץ על ידי חברת K2 Israel.

"רק בשנה האחרונה הצטרפו אלינו חברות מעולם הביטוח, מהעולם הרפואי, אוניברסיטאות, חברות מעולם הייצור ועוד ממגזרים אחרים, וזה ממחיש יותר מהכל את מגוון היכולות הרחב ואת הגמישות של K2. היום אנחנו החברה מובילה בארץ בתחום של אוטומציה אינטליגנטית", אומר יוגב פלד, מנכ"ל משותף ב-K2 Israel.

פלד הוסיף כי "היום גם יותר מתמיד חברות וארגונים מבינים שלצד כל מערכת ERP או CRM או מערכת מרכזית אחרת, הם חייבים פלטפורמה מתקדמת כדוגמת K2 לטובת יצירת תהליכי אוטומציה חוצי ארגון, שבהרבה מקרים גם חוצים את גבולות הארגון, וזאת על מנת לתת שירות ללקוחות או לספקים או אפילו לעובדים שעוד לא נקלטו לארגון".

לפרטים נוספים אפשר לפנות ל – [email protected]

"אני מאמין שהמיזוג של K2 ונינטקס יעשה לנו רק טוב" Reviewed by on . החדשות על המיזוג עם K2 לא הפתיעה את K2 Israel, שדווקא בשנה האחרונה צירפה לשורותיה כמה לקוחות שעברו מנינטקס (Nintex) ל-K2, אשר כיום נהנים מהטכנולוגיה המתקדמת של החדשות על המיזוג עם K2 לא הפתיעה את K2 Israel, שדווקא בשנה האחרונה צירפה לשורותיה כמה לקוחות שעברו מנינטקס (Nintex) ל-K2, אשר כיום נהנים מהטכנולוגיה המתקדמת של Rating: 0

הגיבו