תוכן שיווקי

VMworld 2020: המגה-אירוע הדיגיטלי הראשון של VMware יוצא לדרך

מיליוני צופים מרחבי העולם יתחברו החל מה-29 בספטמבר לשידור מיוחד: ה-VMworld הבינלאומי הדיגיטלי

16/09/2020 14:52
הפעם - אונליין. VMworld 2020

VMware הכריזה באחרונה שהאירוע השנתי הבינלאומי שלה, VMworld, ייערך הפעם במתכונת דיגיטלית, החל מה-29 בספטמבר ועד ל-1 באוקטובר. האירוע יאחד את שני הכנסים הגדולים של החברה, שתוכננו לאוגוסט ונובמבר (בארצות הברית ובברצלונה, בהתאמה) לאירוע ענק יחיד.

לדברי שלומי אביב, מנכ״ל VMware ישראל, "האירוע הדיגיטלי שלנו יעביר את חוויית VMworld, האהובה והמוכרת על ידי רבים בתעשייה ובאקו-סיסטם שלנו. שם האירוע, Possible Together (ביחד הכול אפשרי), משקף את חזון החברה למתן פתרונות מתקדמים לטובת הלקוחות יחד עם מערך השותפים העצום. באירוע זה נציג את גישת החברה לטרנספורמציה הדיגיטלית המואצת שהעולם חווה ויחווה בשנים הבאות".

שלומי אביב, מנכ״ל VMware ישראל. צילום: ניב קנטור

שלומי אביב, מנכ״ל VMware ישראל. צילום: ניב קנטור

הוא ציין כי "האירוע יעמיק בעולמות תוכן מתקדמים כמו מודרניזציה של אפליקציות ועבודה בסביבות מרובות עננים שונים (Multi Clouds), ונפרט בו על רשת הענן הווירטואלית (Virtual cloud network), פתרונות מתקדמים בעולם הטלקו, רשת הדור החמישי, מרחב עבודה דיגיטלי, פתרונות להמשכיות עסקית, וכן חידושים ותמיכה בסביבת קונטיינרים. כמו כן, נדבר על מגמות מתפתחות, טכנולוגיה עתידית ומודלים עסקיים מעניינים, ונכריז הכרזות מפתיעות. דגש מיוחד יושם השנה על נושא האבטחה, במיוחד לאחר רכישת אוקטרין סקיוריטי הישראלית ושילובה בענן Carbon Black של VMware".

הפעילויות הבולטות ב-VMWorld השנה

במסגרת האירוע, המשתתפים יוזמנו לקחת חלק בפעילויות הבאות:

  • חשיפה למיטב מומחי ומנהלי VMware יחד עם אורחים בולטים בתעשיית הטכנולוגיה, שידונו בטרנדים החמים הקיימים והעתידיים בשוק.
  • למידה של Best practices בתחום ה-IT מהחברות המובילות בעולם, במיוחד לאור אירועי הקורונה.
  • אפשרות תקשור אונליין עם עמיתים, משפיענים ומקבלי החלטות בשוק.
  • פיתוח מיומנויות ומומחיות כדי לפתור את האתגרים של המחר בעזרת טיפים, הכשרה ומעבדות מעשיות של VMware.
  • משחקים מקוונים נושאי פרסים ופעילויות תוכן חווייתיות ומעשירות אחרות.
איתמר מוספיר, סמנכ''ל הטכנולוגיות של קבוצת אולטרייד. צילום: אור בר

איתמר מוספיר, סמנכ"ל טכנולוגיות ושותפים עסקיים בקבוצת אולטרייד. צילום: אור בר

"בכנס VMworld תועבר השנה כמות עצומה של ידע ותכנים, יותר מכל כנס בעבר", אמר איתמר מוספיר, סמנכ״ל טכנולוגיות ושותפים עסקיים בקבוצת אולטרייד, שותפה טכנולוגית של יצרנים בינלאומיים מובילים, המספקת בין היתר שירותי ייעוץ, תכנון והטמעת פתרונות VMware. "המשתתפים ב-WMworld יוכלו ללמוד איך לספק לעובדים ולארגונים את הפלטפורמה הטובה והיעילה ביותר לעבודה מרחוק, במיוחד בתקופה זו, באמצעות VMware Workspace ONE. כמו כן, יהיה באפשרותם ללמוד כיצד לספק לארגון יכולת העברת שירותים בין התשתיות המקומיות לענן לפי דרישה באמצעות VMware VMC on AWS, ואף להכיר מקרוב את האפליקציות מהדור החדש – קונטיינרים וקוברנטיס, שרצות על פלטפורמת הווירטואליזציה המנוסה ביותר בשוק, ה-VMware vSphere", אמר.

"בסופו של דבר", הוסיף מוספיר, "חשיפה ל-VMworld השנה תחסוך לארגון עלויות רבות, ותייצר עבורם פתרונות ותובנות לאתגרים החדשים שעמם הם מתמודדים. צוות מומחי הטכנולוגיות שלנו יהיה עם המשתתפים לאורך כל האירוע וישמח לסייע להם בכל עניין ושאלה, במהלך האירוע ולאחריו״.

אפי צ'אושו, מנכ"ל חטיבת המחשוב באולטרייד. צילום: אור בר

אפי צ'אושו, מנכ"ל חטיבת המחשוב באולטרייד. צילום: אור בר

"חשוב שדווקא בתקופה זו נמשיך ונעודד חדשנות"

לדברי אפי צ׳אושו, מנכ"ל חטיבת המחשוב באולטרייד, "אנחנו שמחים על קיום אירוע VMworld בממד הדיגיטלי. חשוב שדווקא בתקופה זו נמשיך ונעודד חדשנות, נוביל את השוק ונטפח את האקו-סיסטם. אנחנו, בחיון מקבוצת אולטרייד, מלווים את הצמיחה וההתפתחות המואצת של VMware בשוק הישראלי כבר למעלה מחמש שנים ומטמיעים ביחד פתרונות בכל סוגי הארגונים, בכל התחומים – פיננסים, היי-טק, ביטחון ועוד, ובכל הסביבות – וירטואלי ובענן, לרבות סביבות ענן היברידי. בשנתיים האחרונות צמחנו משמעותית: הגדלנו את היקף כוח האדם בחברה, הרחבנו את היצע הספקיות שעימן אנחנו עובדים והגדלנו את נתח השוק שלנו בעולמות ה-IT. בשנתיים האחרונות אף חווינו גידול שנתי של יותר מ-20% ואנחנו מאמינים שמגמה זו תימשך. נשמח לראות את כל הלקוחות והקהילה שלנו ב-VMworld, וללוות אותם יד ביד במהלך המסע הדיגיטלי שלהם".

ניתן להירשם לאירועי התוכן של הכנס כבר היום כאן.

אירועים קרובים