תוכן שיווקי

תשעה דברים שאסור להחמיץ ב-Salesforce Live: Israel

03/09/2020 10:51
סיילספורס.

כל מי שמכיר את הכנסים של סיילספורס (Salesforce) בארץ ובעולם יודע שמדובר באירועים יוצאי דופן. ולכן, השנה האתגר של הבאת חוויה כל כך משמעותית ומעוררת השראה אל המרחב הדיגיטלי הוא אחד מהדברים שעבדו עליו בסיילספורס במשך חודשים רבים. בדיוק בשביל זה גויסו הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, ומנהלים פורצי דרך בתחומם, ליצירת Salesforce Live: Israel – הכנס הוירטואלי מהגדולים שהיו בישראל.

בכנס יהיו למעלה מ-70 מציגים ומרואיינים, קרוב ל-30 וובינרים, ותכניות אולפן שונות. ריכזנו כאן את הדברים שאסור לכם להחמיץ:

התכנית הפותחת – ה-Opening Keynote
תכנית הבוקר באולפן המרכזי, בהנחיית דרור גלוברמן ויעל אודם, תעניק מבט כולל על המגמות והחידושים בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית. יתארחו בה מנהלים בכירים – מחברות כדוגמת תנובה, הראל ביטוח, אסותא, ארגון לתת וסייברארק (CyberArk) – שיספרו כיצד עשו פריצת דרך משמעותית בתחומם, דווקא בתקופה המאתגרת הזו.

Breakout sessions
סדרה מגוונת של תכניות – באולפן וירטואלי חדשני שהוקם במיוחד לטובת העניין – תאפשר לכם להכיר מקרוב את הפתרונות שמציעה סיילספורס עבור תחומים כדוגמת מכירות, שירות, שיווק, קומרס דטה ועוד, כמו גם פתרונות לענפים עסקיים כדוגמת עולם הפיננסים, ארגוני הבריאות, המגזר היצרני, המגזר הציבורי ואחרים נוספים.

וובינרים של "Ask The Expert"
רוצים להבין קצת יותר לעומק את הכלים והאפשרויות שסיילספורס והשותפים שלה בישראל מציעים? היכנסו לאחד או יותר מ-16 וובינרים, בהם תוכלו גם להתייעץ עם מומחים ולשאול שאלות. אם אתם מהתחום החשוב והערכי של עמותות וארגונים ללא מטרות רווח – אל תפספסו את הפאנל המסביר כיצד סיילספורס מסייעת בתחום.

הזדמנות ללמוד על הדרכים בהן סיילספורס עוזרת לחברות קטנות ובינוניות לצמוח
סיילספורס רלוונטית לכל עסק, גם אם מדובר בסטרט-אפ בתחילת דרכו, ולא רק לחברות וארגונים גדולים, כפי שניתן ללמוד מההצלחה של אלפי חברות בישראל. אם יש לכם עסק קטן, בואו לשמוע וללמוד מקרוב כיצד סיילספורס מסייעת לעסקים קטנים וחברות בתחילת דרכן לפרוץ קדימה ולבנות יחסים ארוכי טווח עם לקוחותיהם.

אפשרות ללמוד איך עושים שימוש מהפכני בדטה באמצעות Tableau
במציאות העסקית של היום, ללא נתונים זמינים ומעודכנים בזמן אמת, קשה מאוד לנווט במציאות כל כך דינמית ומשתנה. אל תפספסו את ההזדמנות ללמוד כיצד חברות מקבלות החלטות מבוססות נתונים בעידן החדש ולהכיר את פלטפורמת ה-BI הטובה בעולם: Tableau.

היכרות עם Service Cloud ועם Field Service Lightning – שמאפשרים להתאים את שירות הלקוחות לשגרה החדשה
Service Cloud מאפשר לארגונים להעניק שירות אשר שם את הלקוח במרכז, ומתאים את עצמו לצרכים המשתנים של התקופה. הוובינר בנושא יציג את מקרה הבוחן של דנאל סיעוד, שעשו מהפכה בשירותי השטח של הטיפול והייעוץ לאוכלוסיה המבוגרת.

דיונים לגבי חשיבות הכלים ואסטרטגיות המסחר האלקטרוני ליצירת חוויית לקוח משופרת
מי שחשב שהמסחר במדיה הדיגיטלית זה טרנד חולף או מגמה אופנתית, רואה דווקא בימים אלה שמדובר בצורך קיומי להמשכיות העסקית. בתכנית ייעודית לתחום הקומרס יתארחו מנהלי טכנולוגיה מחברות מובילות, שיספרו איך מינפו את פלטפורמת המסחר האלקטרוני של סיילספורס, להתמודדות עם המציאות החדשה.

סקירת הדרכים שבהן אסם נסטלה, אאוטבריין וסיבוס סודקסו שדרגו את הארגונים שלהם עם Marketing Cloud ו-Datorama
המגפה הנוכחית הכריחה ארגונים לבצע שינויים תרבותיים וטכנולוגיים מהירים. חברות רבות נאלצו לעצב מחדש את יכולות השיווק הדיגיטלי שלהן בעולם של שיווק מבוסס נתונים ורב ערוצים. בואו לשמוע ישירות מהחברות הישראליות שעשו את זה, והצליחו לפרוץ דרכים חדשות בתחום השיווק וניתוח הנתונים בזמן אמת.

אירוע הסיום
בסיום האירוע כולם יתכנסו שוב באולפן המרכזי כדי לסכם את האירוע, וגם לחגוג את השנה החדשה עם אחד האמנים המובילים בישראל שהוא… הפתעה! יש למה לחכות!

האירוע יתקיים ביום שני, ה-14 בספטמבר, בין השעות 16:30-10:00

להרשמה לאירוע לחצו כאן.

אירועים קרובים