תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » זברה וטרנד מיקרו עוזרות לשותפיהן להגן על ארגוני SMB

תוכן שיווקי


רויטל אוחיון, מנהלת שותפים בטרנד מיקרו ישראל. צילום: שי הנסב

זברה וטרנד מיקרו עוזרות לשותפיהן להגן על ארגוני SMB

פורסם ב-28 ביוני 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתב: הילל יוסף.

זברה טכנולוגיות השיקה פלטפורמה חדשה לשירותים מנוהלים – Zebra Cloud Managed Services. הפלטפורמה מציעה את השירותים וסל הפתרונות המובילים בשוק אבטחת המידע והגנת הסייבר, וזברה עושה זאת בשיתוף טרנד מיקרו ישראל.

לדברי רויטל אוחיון, מנהלת שותפים בטרנד מיקרו ישראל, "עם הפלטפורמה החדשה אנחנו מאפשרים לשותפים העסקיים וללקוחות הסופיים לצרוך פתרונות אבטחת מידע להגנה על תחנות הקצה, במודל של תוכנה כשירות (SaaS), בתשלום חודשי לפי צריכה".

בנוסף, הסבירה אוחיון כי "מוצר Trend Micro XDR מבוסס בינה מלאכותית ומנתח באופן היעיל ביותר את נתוני הפעילות שנאספו מהחיישנים המקומיים בסביבה. זאת, על מנת לייצר פחות התראות, עם אמינות גבוהה יותר. מודיעין האיומים הגלובלי המסופק על ידי Trend Micro Smart Protection Network, המשולב עם הניטור והמעקב של מומחי האבטחה בחברה, שמתעדכנים ומעדכנים בכל עת, ממקסם את העוצמה של הבינה המלאכותית ומודלים אנליטיים בדרכים הטובות ביותר".

אוחיון הרחיבה: "הצטרפות לשירות Zebra Cloud מאפשרת חיבור מאובטח ומעניקה לארגונים יתרונות בולטים בכמה היבטים: גמישות, שרידות ויעילות; מענה לגדילה מסיבית בכמות המשתמשים באופן מידי ובשרידות מלאה; תשלום רק עבור כמות המשתמשים הדרושה, בהתאם לתקופת הזמן הרצויה וללא כל התחייבות; פתרונות אבטחה מתקדמים מקצה לקצה לארגונים קטנים ובינוניים; מענה להלימה לרגולציות; שירותי מומחה; שירותי התקנה, קונפיגורציה ומגוון פתרונות משלימים; ושירות ותמיכה בשפה המקומית".

גיא אגמון, מרכז פעילות טרנד מיקרו בזברה טכנולוגיות. צילום: יח"צ

גיא אגמון, מרכז פעילות טרנד מיקרו בזברה טכנולוגיות. צילום: יח"צ

לדברי רעי פלד, סמנכ"ל פיתוח עסקי, וגיא אגמון, מרכז פעילות טרנד מיקרו – שניהם מזברה טכנולוגיות, "הפעילות החדשה שהושקה והפלטפורמה שאנחנו מעניקים נועדו להקל על היכולת של השותפים לספק פתרונות אבטחה מתקדמים לקוחות בינוניים וקטנים. השירות החדש בא לתת פתרונות Best of Breed של טרנד מיקרו, ולעשות זאת בתצורת SaaS".

"עבודה בצורה זו", הסביר אגמון, "מאפשרת לשותפים לעבוד מול הלקוחות במגוון חלופות. היא חוסכת להם את היבט התמיכה בעברית סביב השעון, כי הכל נעשה על ידי זברה. כך, הם יכולים להנגיש ללקוחות את מגוון הפתרונות של טרנד מיקרו, בלי שהדבר ידרוש מהם השקעות של משאבים גדולים, שאין ברשותם. טרנד מיקרו חזקה בקרב לקוחות שהם ארגוני אנטרפרייז, ועם השירות הזה אנחנו פונים לארגוני SMB. אנחנו יודעים לספק את הכול יחד".

הוא הוסיף כי "השותפים שלנו יכולים לפעול בשתי צורות: השותף הוא זה שיעניק את התמיכה או שהוא יעביר את התמיכה לזברה. בדרך זו, גם השותף וגם הלקוח יוצאים נשכרים".

רעי פלד, סמנכ''ל פיתוח עסקי בזברה טכנולוגיות. צילום: ברצי

רעי פלד, סמנכ"ל פיתוח עסקי בזברה טכנולוגיות. צילום: ברצי

"יש לנו שותפות רבת שנים עם טרנד מיקרו", סיכם פלד. "אנחנו צופים גידול של עשרות אחוזים בהיקף הפעילות שלנו, בשל מודל זה. השירות החלוצי הזה ירחיב את פעילות טרנד מיקרו בישראל. זברה טכנולוגיות עוזרת לשותפיה הקטנים לשמר ולהגן על ארגונים קטנים ובינוניים. ספקיות ה-IT הגדולות נדרשות להרים מערכות ניהול ומערכת הזמנות עם השקעה נרחבת. פה אנחנו מציעים מערכת ניהול ומערכת הזמנות הבנויות לארגונים קטנים, בעלות ההולמת את היכולת שלהם".

לא רק חברת סייבר, אלא גם שותפה אמיתית

חברת האנליסטים קנאליס (Canalys) הפיקה דו"ח שמנתח את היצע פתרונות הסייבר ביחס לקשר עם השותפים העסקיים – מפיץ ואינטגרטור. הצלחה של השותפים חיונית לא רק לספק ולשותף, אלא גם, כמובן, ללקוח. טרנד מיקרו מוקמה בדירוג של קנאליס בריבוע הימני העליון של ה-"אלופים" בשנת 2020.

הנוכחות של טרנד מיקרו כאחת משבע החברות בריבוע הזה משמעותית, בעולם בו יש יותר מ-2,300 ספקיות אבטחת סייבר. "מה שבמיוחד משמעותי לנו הוא התזוזה שעשתה טרנד מיקרו בשנתיים האחרונות. היא משקפת את המאמצים ואת ההתמקדות וההשקעה שלנו בפעילות עם שותפינו", סיכמה אוחיון.

זברה וטרנד מיקרו עוזרות לשותפיהן להגן על ארגוני SMB Reviewed by on . כתב: הילל יוסף. זברה טכנולוגיות השיקה פלטפורמה חדשה לשירותים מנוהלים - Zebra Cloud Managed Services. הפלטפורמה מציעה את השירותים וסל הפתרונות המובילים בשוק אבטח כתב: הילל יוסף. זברה טכנולוגיות השיקה פלטפורמה חדשה לשירותים מנוהלים - Zebra Cloud Managed Services. הפלטפורמה מציעה את השירותים וסל הפתרונות המובילים בשוק אבטח Rating: 0

הגיבו