תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » אלעד מערכות תשלב יום עבודה בשבוע מהבית

תוכן שיווקי


אלעד מערכות תשלב יום עבודה בשבוע מהבית

דגן הלוי, מנכ"ל החברה: "פתחנו במהלך כבר בינואר, ואנחנו מבקשים להרחיב אותו ולהתאימו לסביבות העבודה המתקדמות"

פורסם ב-25 ביוני 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אלעד מערכות – חברת תוכנה עם יותר מ-1,000 עובדים בארבעה מוקדים שונים בישראל – הכריזה על השקת מהלך למעבר של יחידות הפיתוח שלה ליום עבודה מהבית, החל מהחודש הנוכחי.

זהו צעד ראשון בתוכנית רחבה, שמשלבת את השלמת הטרנספורמציה הדיגיטלית והתאמת החברה לעולם העבודה "החדש", תוך שמירה על קיימות וסביבת עבודה נטולת נייר.

צעד זה מצרף את אלעד לחברות רבות, שאימצו מודל של עבודה מהבית כחלק משגרת העבודה היומיומית, במיוחד לאחר שנוכחו להכיר את יתרונות המודל בתקופת הסגר בקורונה.

כך הוחלט על שילוב העבודה מרחוק באלעד מערכות

דגן הלוי, מנכ"ל אלעד מערכות, אמר כי "בינואר השנה הכרזנו כי בכוונתו ליישם מהלך של עבודה משולבת – מרחוק וממשרדי החברה, מתוך אמונה שעולם העבודה המתקדם יהיה כזה שמשלב חוויית עבודה היברידית, שמתאימה יותר לדור התעסוקה החדש. עם הצלחת המודל יורחב מודל העבודה מרחוק, ומשרדי החברה יותאמו לסביבות עבודה משותפות ומתקדמות יותר".

עם משרדים יםים כאלה, אול לא כדאי בכלל לעבוד מהבית. צילום: ויקטור לוי

עם משרדים יםים כאלה, אול לא כדאי בכלל לעבוד מהבית. צילום: ויקטור לוי

הלוי הסביר כי "בתחילת השנה הוקמה ועדת היגוי, שבמסגרתה נבחנו שתי יחידות לפיילוט. ביצענו למידה פנימית בה למדנו על הרגלי הנסיעה והעבודה של עובדנו, לצד למידה על הנעשה בחברות שיישמו פתרונות דומים וההשפעה על התפוקה. המסקנה הייתה שעדיפה החלופה של עבודה משולבת – מרחוק וממשרדי החברה, הן מבחינת התועלת למעסיק והשיפור בתפוקה והן מבחינת התועלת לעובד".

"ההכנות וההיערכות לפיילוט בוצעו, ויום לאחר פגישת ההתנעה הקורונה פרצה – מה שיצר הזדמנות אמיתית לבחון את יכולת העבודה של הארגון מרחוק. לפני היציאה לפיילוט ייסדנו את המתודולוגיה המתאימה, ודאגנו לתשתיות התקשורת והאבטחה הנחוצות. ההכנה שבדיעבד סייעה לנו להיות החברה הראשונה בענף, בסדר גודל כמו שלנו, שהייתה ערוכה באופן מלא לעבודה מהבית בזמן הקורונה, כולל לאוכלוסיות שמצריכות ציוד קצה ייעודי, כמו המגזר החרדי", הוסיף.

ענבל סינמן, סמנכ"לית משאבי אנוש באלעד מערכות, אמרה כי "תקופת הקורונה האיצה את התהליכים ואילצה אותנו לעבור לעבודה מהבית בצורה מלאה. זאת הייתה הזדמנות מצוינת עבורנו לבחון את היכולת שלנו כארגון לעבוד בצורה מבוזרת, ולסגל מתודולוגיות עבודה וניהול חדשות. מחויבות העובדים שלנו לתפקיד ולארגון הייתה הבסיס להצלחה. כיום, המסקנה הזאת נראית יותר טריוויאלית מבעבר, ואני מקווה שההתנסות שעברנו תוביל ארגונים נוספים לאמץ את הגישה שלנו".

אלעד מערכות תשלב יום עבודה בשבוע מהבית Reviewed by on . אלעד מערכות - חברת תוכנה עם יותר מ-1,000 עובדים בארבעה מוקדים שונים בישראל - הכריזה על השקת מהלך למעבר של יחידות הפיתוח שלה ליום עבודה מהבית, החל מהחודש הנוכחי. אלעד מערכות - חברת תוכנה עם יותר מ-1,000 עובדים בארבעה מוקדים שונים בישראל - הכריזה על השקת מהלך למעבר של יחידות הפיתוח שלה ליום עבודה מהבית, החל מהחודש הנוכחי. Rating: 0

הגיבו