תוכן שיווקי

גם בימי הקורונה: בינת יישום מערכות בשטח

06/04/2020 13:12
צוות עבודה של בינת יישום מערכות באחד מבתי החולים. צילום: יח"צ

המשק נכנס להסגר ומאות אלפי עובדים ממשיכים לעבוד מבתיהם. אלא שלא כך המצב עבור כולם, בטח כאשר אתה ארגון המספק שירותים קריטיים לארגונים חיוניים למשק. כך, לדוגמה, בינת יישום מערכות, שממשיכה גם בעיצומה של המלחמה בהתפשטות וירוס הקורונה את פעילותה. עשרות מעובדי החברה פרוסים בעשרות אתרים ברחבי הארץ – מצפון ועד דרום: בתי חולים, מרפאות, מלוניות לחולי קורונה, מפעלי מזון חיוניים, מתקני היי-טק רגישים, מועצות אזוריות בעוטף עזה ועוד.

על כל הפעילות מנצח מאיר בן-צור, מנכ"ל בינת יישום מערכות, שמנהל יחד עם בכירי החברה את פעילותה בחירום. מטבע הדברים, העבודה נמשכת גם בשעת חירום זו, אבל היא מתבצעת בהתאם להנחיות משרד הבריאות, ותוך שמירה על בריאותם וביטחונם של העובדים בשטח ובמשרדים.

יישום מערכות בשטח.. צילום: יח"צ

בינת יישום מערכות בשטח. צילום: יח"צ

בינת ממשיכה לעבוד בשטח, גם בימים אלה. צילום: יח"צ

בינת יישום מערכות ממשיכה לעבוד בשטח, גם בימים אלה. צילום: יח"צ

עובד בשטח. צילום: יח"צ

עובד בשטח. צילום: יח"צ

איש בינת עובד בשטח. צילום: יח"צ

איש בינת יישום מערכות עובד בעוטף עזה. צילום: יח"צ

דוגמאות: עובדי בינת יישום מערכות נוטלים חלק במאמץ הלאומי להכשרה של חדרי אשפוז המיועדים לחולי קורונה ביותר מ-10 בתי חולים ברחבי הארץ. זאת, באמצעות פריסת תשתיות התקשורת הדרושות כדי להתקין את המערכות הרפואיות. עוד מבצעים העובדים: התקנה ופריסה של תשתיות תקשורת במרפאות ובבתי רופאים שיאפשרו ביצוע של תהליכים רפואיים וירטואליים עם המטופלים; התקנה ופריסה של מערכות שו"ב וביטחון במלוניות ייעודיות לחולי קורונה; התקנה ופריסה של תשתיות תקשורת ושליטה במערכת הביטחון ובמפעלים חיוניים, דוגמת מפעלי מזון ואחרים; הקשחת יכולות הבקרה והביטחון ביישובי עוטף עזה – שם עובדי החברה לובשים לא רק מסיכות מגן וכפפות למניעת הידבקות בקורונה, אלא שמטעמי הוראות ביטחון ייעודיות ליישובי עוטף עזה, צוותי העבודה שם מגנים על עצמם גם באמצעות לבישת אפודים קרמיים וקסדות קרביות; ועוד.

מעבדת תקשורת ניידת באחת מבתי החולים. צילום: יח"צ

מעבדת תקשורת ניידת באחד מבתי החולים. צילום: יח"צ

צוות עבודה של בינת בשטח. צילום: יח"צ

צוות עבודה של בינת יישום מערכות בשטח. צילום: יח"צ

התייעצות מחוץ למפעל מזון חיוני. צילום: יח"צ

התייעצות מחוץ למפעל מזון חיוני. צילום: יח"צ

בן-צור ציין כי "אנחנו גאים ביכולת שלנו להיות חלק ממערך החירום הלאומי למלחמה בהתפשטות המגיפה. אנחנו ממשיכים לעבוד, תוך הקפדה על הוראות הבטיחות של הרשויות המוסמכות, בעשרות מתקנים ומפעלים המוגדרים על ידי המדינה כאתרים חיוניים. הפעילות בשטח גם מגובה בפעילות במטה שלנו – כולל אנשי רכש, לוגיסטיקה, מחסן, כספים וכל המחלקות התומכות, שממשיכים לעבוד במשמרות ותומכים בצוותים בשטח. אני מבקש להודות לכלל עובדינו ולקבלני המשנה עימם אנחנו עובדים – על הנחישות, המקצועיות והעבודה המאומצת בימים אלה".

הוא הוסיף כי "אחד האתגרים הגדולים עימם אנחנו מתמודדים הוא בתחום אספקת החומרים לביצוע העבודה בשטח. גם בתחום הזה אנחנו מצליחים להתמודד היטב, בזכות המלאים הגדולים שאנחנו מחזיקים ברשותנו בשגרה – מדיניות שמוכיחה את עצמה כעת, בשעת חירום".

 

אירועים קרובים