תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » פריצת דרך לפוג'יטסו עם שרת חדש סופר מהיר

תוכן שיווקי


השרתים החדשים של פוג'יטסו. צילום: יח"צ

פריצת דרך לפוג'יטסו עם שרת חדש סופר מהיר

פורסם ב-11 במרץ 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פוג'יטסו השיקה שרתים חדשים, סופר מהירים, שמספקים עוצמות מחשוב פורצות דרך, ומבוססים על הדור השני של המעבד Intel Xeon Scalable. שרתי Primergy ו-Primequest מספקים ערך מוסף לעסקים, וגם מאפשרים ביצועים גבוהים יותר פר ליבה ויותר זיכרון Cache, תאוצה מובנית לבינה מלאכותית באמצעות Intel Deep Learning Boost ותדרים שעולים עד לרמות העבודה הרגישות ביותר, תוך שהם עושים שימוש בזיכרון הייחודי Intel Optane.

רענן ביבר, המנהל האזורי של פוג'יטסו בישראל, אמר כי "שילובו של קו השרתים החדש עם קו המעבדים של אינטל מציג קפיצה בביצועים של עד 44% יותר Cache, תדרי פעילות של עד 3.9 ג'יגה-הרץ ומדרגיות מערכת גבוהה יותר, ובכך מביא את שרתי Primergy ו-Primequest לרמת ביצוע עליונה. אין ספק כי שילוב זה מספק מסלול מהיר ליישום תשתיות מרכזי נתונים מותאמות לעומס עבודה, הממנפות את טכנולוגיית המעבדים המתקדמת ביותר שקיימת כיום".

ביבר ציין כי "אנחנו שמחים לשתף פעולה עם אינטל בהבאת הפתרונות האחרונים ללקוחותינו, לעזור לארגונים לשנות את התשתית שלהם, להניע תובנות נתונים ולהגביר את הביצועים העסקיים".

פריצת דרך לפוג'יטסו עם שרת חדש סופר מהיר Reviewed by on . פוג'יטסו השיקה שרתים חדשים, סופר מהירים, שמספקים עוצמות מחשוב פורצות דרך, ומבוססים על הדור השני של המעבד Intel Xeon Scalable. שרתי Primergy ו-Primequest מספקים פוג'יטסו השיקה שרתים חדשים, סופר מהירים, שמספקים עוצמות מחשוב פורצות דרך, ומבוססים על הדור השני של המעבד Intel Xeon Scalable. שרתי Primergy ו-Primequest מספקים Rating: 0

הגיבו