תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » בראשונה בישראל: Private LTE מבצעי

תוכן שיווקי


נדב אמסלם, סמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים בקבוצת סלקום. צילום: סיון פרג'

בראשונה בישראל: Private LTE מבצעי

LTE Private - רשת סלולרית עצמאית בלעדית שהוקמה על ידי סלקום ● מדובר ברשת סלולרית פרטית מגובה, שתאפשר לארגונים שמירה על רציפות עסקית מלאה בשעת חירום ואף בעת השבתת הרשת הסלולרית ● במצב חירום יעברו המכשירים לפעול על רשת פרטית - LTE Private

פורסם ב-17 במרץ 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

החל מהחודש הנוכחי מפעילה סלקום רשת Private LTE, שהיא רשת סלולרית עצמאית בלעדית. הרשת מהווה תשתית לשעת חירום ומוגדרת באופן ייעודי למנויים בתפקידים קריטיים, שעושים שימוש במכשירי PoC לתקשורת מידית.

המערכת מסופקת על ידי סלקום, כאשר הפתרון הייחודי נבדק ויכולת היישום שלו הוכחה בשטח. סלקום היא החברה הראשונה בישראל ומהראשונות בעולם שמספקת פתרון זה.

LTE Private מאפשרת לארגונים שרידות, המשכיות ורציפות עסקית מלאה בכל מצב, גם בזמני עומס קיצוניים שגורמים להשבתת הרשת הסלולרית מסיבה כלשהי (מצב חירום, אובדן תמסורות, עומס על הרשת, תקלת רשת וכו'…).

הערך המרכזי ב-LTE Private הוא היכולת למנוע מצב של השבתת הרשת, שעלולה לגרור חוסר יכולת של תקשורת בתוך הארגון, ולאפשר תקשורת רציפה והמשך התנהלות על רשת עצמאית, לרבות שיוך כל השירותים שפעלו על הרשת הסלולרית הראשית של סלקום – אינטרנט של הדברים, PTT ועוד.

לסלקום היכולת לייצר ליבת רשת עצמאית עבור לקוחות ייעודיים, למתן מענה במצב חירום. מדובר במערכת מהמתקדמות בעולם, שתזהה כשלים בזמן אמת ותפעיל רשת שרידה ייעודית עבור הארגון. יתרון עצום הוא המעבר לרשת העצמאית בעת חירום, שמתרחשת באופן אוטומטי ושקוף מבחינת המנויים, שלא ירגישו בו, כמו גם החזרה לרשת הסלולרית של סלקום עם החזרה לשגרה.

פתרון גיבוי זה, שיושב על רשת חירום נפרדת ומקבילה לרשת הסלולרית של סלקום, הינו הכרחי במיוחד לארגונים שהרציפות התקשורתית בהם היא קריטית, דוגמת גופי ביטחון, בתי חולים, מערכי ייצור גדולים, גופי תקשורת ונמלים.

גם בעולם התחום נמצא בראשיתו, אם כי בעתיד הקרוב צפויות להיכנס אליו חברות נוספות.

נדב אמסלם, סמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים בקבוצת סלקום, אמר כי "סלקום ממשיכה ליישם בכל הכוח את יכולותיה הטכנולוגיות ואת היתרון המובהק שיש לה כקבוצת תקשורת. רציפות עסקית היא קריטית לתפקוד הארגון, ולנו יש ניסיון ויכולת מוכחת להיות הראשונים שמסוגלים לתת פתרון עובד".

בראשונה בישראל: Private LTE מבצעי Reviewed by on . החל מהחודש הנוכחי מפעילה סלקום רשת Private LTE, שהיא רשת סלולרית עצמאית בלעדית. הרשת מהווה תשתית לשעת חירום ומוגדרת באופן ייעודי למנויים בתפקידים קריטיים, שעושי החל מהחודש הנוכחי מפעילה סלקום רשת Private LTE, שהיא רשת סלולרית עצמאית בלעדית. הרשת מהווה תשתית לשעת חירום ומוגדרת באופן ייעודי למנויים בתפקידים קריטיים, שעושי Rating: 0

הגיבו