תוכן שיווקי

מולטיפוינט פותחת את 2022 בתנופה – אחרי גידול של 57% ב-2021

במהלך השנה החולפת קבוצת מולטיפוינט הרחיבה את הפריסה הגיאוגרפית שלה וחיזקה את היצע הפתרונות שלה עם ספקים פתרונות חדשים, כולל פתרונות Cyber Intelligence

25/01/2022 12:55
המשך צמיחה למרות המגיפה. מולטיפוינט.

על אף תקופה של חוסר וודאות גלובלי, שהחלה עם פרוץ מגיפת הקורונה, קבוצת מולטיפוינט המשיכה ב-2021 את מגמת הצמיחה הרציפה שהציגה בשנים האחרונות.

מולטיפוינט – מפיצת ערך מוסף של פתרונות אבטחת מידע לאסטרטגיית Cyber Strong – סיימה את שנת 2021 עם הכנסות שיא, המייצגות צמיחה שנתית של 57% במכירות.

ריקרדו רסניק, מנכ"ל קבוצת מולטיפוינט, ציין כי: "התוצאות שהושגו במהלך 2021 תואמות את היעדים האגרסיביים שהצבנו לעצמנו באזורי הפעילות הגיאוגרפיים השונים. אנו מוקירים את האמון שנותנים בנו השותפים והיצרנים שלנו, וכן את המאמץ שמשקיע צוות מולטיפוינט לרוחב כל EMEA. בזכותם מתאפשר לנו לעמוד ביעדים שלנו, שנה אחרי שנה, בשוק שהופך לתחרותי יותר".

כחלק מהצמיחה, במהלך שנת 2021 חיזקה קבוצת מולטיפוינט את מערך פתרונות אבטחת הסייבר שלה עם טכנולוגיות וספקים חדשים, ובמיוחד בעזרת טווח של פתרונות Cyber Intelligence. המצטרפת האחרונה להיצע של מולטיפוינט, היא Four9s – המפתחת פתרונות ייעודיים לניטור, התראה, וניתוח של שרתי SQL.

מולטיפוינט גם נהנתה מהצמיחה בביקושים לאימות רב שלבי (MFA), ובמיוחד למפתח האימות הפיזי של Yubikey, ובביקוש לפתרונות ניטור ועבודה מרחוק.

קבוצת מולטיפוינט גם הרחיבה את הכיסוי הגיאוגרפי שלה עם סניף בטאלין, אסטוניה, אשר מספק מענה לאזור צפון אירופה, וסניף חדש בפולין, הפונה לשוק במזרח אירופה. שני הסניפים האלה מצטרפים לפעילות המוצלחת של סניף דובאי, איחוד האמירויות.

קבוצת מולטיפוינט גם זכתה לתנופה משותפות אסטרטגית, שחתמה עם המפיץ הספרדי אינג'קום בתחילת 2021. השותפות מאפשרת לשני המפיצים המובילים לפתוח בפני הספקים פריסה גיאוגרפית נרחבת לרוחב אזור EMEA. השותפות זכתה לחיזוק עם השקעה שביצעה אינג'קום בקבוצת מולטיפוינט.

פותחים את 2022: עם חיזוק של מודיעין הסייבר

במסגרת אסטרטגיית הצמיחה שלה, קבוצת מולטיפוינט זיהתה את תחום מודיעין הסייבר כמנוע צמיחה לשנת 2022. המפיצה תשקיע בפיתוח התחום כדי להביא לארגונים באזור EMEA את הטכנולוגיות הטובות מסוגן. קבוצת מולטיפוינט חתמה על הסכם הפצה עם Kela, ובהמשך עם Skurio – שתי החברות מפעילות שירותי ניטור בעלי יכולות מתקדמות לאיתור סממנים לאיומים, אותם ניתן לאתר רק בעומק ברשת האפלה. הפתרונות מאפשרים לארגונים לקבל מודיעין חיוני, המעצים את היכולת של ארגונים להתמודד עם איומים ממוקדים. הפתרונות מספקים לצוותי אבטחה בארגונים סממנים להתקפה בהתארגנות, או איתותים לגבי התקפה שכבר נמצאת בעיצומה, כולל הערכות מודעיניות הנובעות מתוך המידע, וכן דירוג סיכון והתראות זמן אמת.

"שוק אבטחת הסייבר עבר שינוי משמעותי בשנה האחרונה. ראינו תוקפים אגרסיביים ומסוכנים יותר, המשתמשים בכלים מתוחכמים, נערכו אל מול הדהירה של ארגונים לענן ולעבודה מרחוק, ויצרו שינוי בחוקי המשחק. פתרונות אבטחה שנתפשו בעבר כמתאימים רק למשימות מיוחדות, הפכו לכלים חיוניים לארגונים בכל הגדלים. מולטיפוינט תמשיך לאתר ולהשקיע בהבאת טכנולוגיות טובות מסוגן, כדי לעמוד צעד לפני המתחרים, כולל מודיעין איומים, הגנה על נקודות קצה, ניטור ועוד", סיכם רסניק.

אירועים קרובים