תוכן שיווקי

רד האט ונוטניקס מכריזות על שותפות אסטרטגית

הענקיות יציעו במשותף פתרונות ריבוי עננים בתצורה היברידית ● Nutanix AHV הוא כעת הייפרוויזור מוסמך של Red Hat המאפשר תמיכה מלאה ב- Red Hat Enterprise Linux וב- OpenShift בפלטפורמת הענן של נוטניקס

02/08/2021 11:17
משתפות פעולה לטובת הלקוחות. רד האט ונוטניקס

רד האט, הספקית המובילה בעולם לפתרונות קוד פתוח ארגוניים, ונוטניקס, מובילה בתחום הענן ההיברידי וריבוי עננים, הכריזו על שותפות אסטרטגית, במסגרתה יציעו לארגונים פתרון רב עוצמה לבנייה, הרחבה וניהול של יישומים מוטי-ענן (Cloud Native) בסביבות מקומיות ובעננים היברידיים.

שיתוף הפעולה מאגד יחד טכנולוגיות מובילות בתעשייה, המאפשרות התקנה, תפעול משותף ואת יכולות הניהול של Red Hat OpenShift ו-Red Hat Enterprise Linux עם פלטפורמת הענן של נוטניקס, כולל מערכת ההפעלה Nutanix AOS ושכבת הווירטואליזציה AHV.

המרכיבים העיקריים של השותפות כוללים מספר אלמנטים, וביניהם: Red Hat OpenShift כבחירה המועדפת על Kubernetes full stack ארגוניים בפלטפורמת הענן של נוטניקס. לקוחות המעוניינים להפעיל את Red Hat Enterprise Linux ו-Red Hat OpenShift בתשתית אחודה (Hyperconverged Infrastructure) יוכלו להשתמש בפלטפורמת ענן מובילה בתעשייה מבית נוטניקס, הכוללת את Nutanix AOS ו-AHV.

פלטפורמת הענן של נוטניקס היא כעת פתרון ה-Hyperconverged Infrastructure המועדף עבור Red Hat Enterprise Linux ו-Red Hat OpenShift. שיתוף הפעולה יאפשר ללקוחות להתקין יישומים וירטואליים וקונטיינרים על תשתית HCI, תוך התבססות על היתרונות המשולבים של טכנולוגיות הענן ההיברידיות הפתוחות של רד האט וטכנולוגית HCI של נוטניקס. כמו כן, Nutanix AHV הוא כעת שכבת וירטואליזציה מוסמך עם Red Hat, המאפשר תמיכה מלאה ב-Red Hat Enterprise Linux וב-OpenShift בפלטפורמת הענן של נוטניקס. הסמכה זו מספקת ללקוחות רד האט אפשרות נוספת בפריסה, במיוחד כאשר ארגונים רבים בוחנים טכנולוגיות וירטואליזציה חדשניות ומודרניות.

שתי החברות אף הודיעו על תכנון מפת דרכים הנדסית משותפת, המספקת יכולת שילוב הטכנולוגיות של שתי החברות. רד האט ונוטניקס יתמקדו במתן בדיקות רציפות של Red Hat Enterprise Linux ו-Red Hat OpenShift עם Nutanix AHV, כדי לספק יכולת פעולה הדדית חזקה.

ולבסוף, שתי החברות יעניקו חווית תמיכה חלקה יותר, המספקת זמני שירות מהירים יותר עבור לקוחות משותפים.

"יעזור להניע פשטות מוגברת, גמישות, זריזות ויכולת הרחבה"

רג'יב רמאסוואמי, נשיא ומנכ"ל, נוטניקס. צילום: יח"צ

רג'יב רמאסוואמי, נשיא ומנכ"ל, נוטניקס. צילום: יח"צ

רג'יב רמאסוואמי, נשיא ומנכ"ל, נוטניקס, אומר: "השותפות עם רד האט מאגדת את הפתרונות מוטי הענן המובילים בענף של רד האט עם הפשטות, הגמישות והחוסן של פלטפורמת הענן של נוטניקס. יחד, הפתרונות שלנו מספקים ללקוחות פלטפורמת Full Stack מלאה לבנייה, הרחבה וניהול של יישומים מוטי-ענן בסביבות וירטואליות וקונטיינרים בסביבת ריבוי עננים בתצורה היברידית".

פול קורמייר, נשיא ומנכ"ל רד האט. צילום: יח"צ

פול קורמייר, נשיא ומנכ"ל רד האט. צילום: יח"צ

פול קורמייר, נשיא ומנכ"ל רד האט, אומר: "יש לנו חזון לאפשר עננים היברידיים פתוחים, בהם הלקוחות נהנים מבחירה וגמישות. השותפות שלנו עם נוטניקס יוצרת הצעה מצויינת של סביבת HCI לענן ההיברידי הפתוח, ומספקת בחירה גדולה יותר עבור הלקוחות המשותפים שלנו, אשר יכולים להחליט כיצד הם פורסים את עומסי העבודה בקונטיינר שלהם וכשהם מגובים בחוויית תמיכה משותפת".

אריק שפרד, סגן נשיא מחקר, IDC, מסר: "ארגונים ברחבי העולם מיישמים תמהיל יותר ויותר מגוון של עומסי עבודה מודרניים ומוטי-ענן. השותפות הזו של רד האט ונוטניקס, ובמיוחד הסכם התמיכה השיתופי בין שתי החברות, מסייעים לחבר יישומים וירטואליים ועומסי עבודה בקונטיינר מבוססי OpenShift, הפועלים על פלטפורמת הענן של נוטניקס, באופן שיועיל בדיוק לארגונים מסוג זה. זה בהחלט יעזור להניע פשטות מוגברת, גמישות, זריזות ויכולת הרחבה בתוך עולם הענן ההיברידי המורכב של ימינו".

רד האט היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות תוכנה ארגוניים בקוד פתוח, המשתמשת בגישה מבוססת-קהילה כדי לספק טכנולוגיות Linux, ענן, קונטיינרים ו-Kubernetes אמינוֹת ובעלות ביצועים גבוהים. רד האט מסייעת ללקוחות לשלב בין יישומי IT חדשים וקיימים, לפתח יישומים מוטי-ענן, לבצע סטנדרטיזציה של מערכת ההפעלה המובילה בתעשייה של החברה, יחד עם אוטומציה, אבטחה וניהול של סביבות מורכבות. שירותי התמיכה, ההדרכה והייעוץ עטורי הפרסים הופכים את רד האט ליועצת מהימנה עבור חברות Fortune 500. כשותפה אסטרטגית של ספקי ענן, מטמיעי מערכות, ספקי יישומים, לקוחות וקהילות קוד פתוח, רד האט מסייעת לארגונים להתכונן לקראת עתיד דיגיטלי.

נוטניקס היא מובילה עולמית בפתרונות ענן וחלוצה בפתרונות תשתית Hyperconverged, מה שהופך עננים לשקופים ומשחרר לקוחות להתמקד בפעילויות העסקיות שלהם. ארגונים ברחבי העולם משתמשים בנוטניקס כדי למנף פלטפורמה אחת לניהול כל יישום, בכל מקום בסביבות ריבוי העננים ההיברידיות שלהם.

למידע נוסף בבקרוב אתר www.nutanix.com או עקבו אחרי @nutanix ברשתות החברתיות  

אירועים קרובים