תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: מילנה רבקה בודאגוב

תוכן שיווקי


מילנה רבקה בודאגוב, עורכת דין במשרד קליגלר ושות' עורכי פטנטים. צילום: אירנה בודאגוב

לקראת תחרות הטאף מאדר

הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: מילנה רבקה בודאגוב

פורסם ב-11 באוקטובר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחת היוזמות המרגשות הקשורות לעולם ההיי-טק היא נבחרת הטאף מאדר – קבוצה של מנכ"לים, מנמ"רים ובעלי תפקידים בכירים אחרים בעולם הטכנולוגיה, שמתחרה בכל שנה בתחרות הספורט האתגרי טאף מאדר, ומתרימה כסף למען עמותת גדולים מהחיים. העמותה מסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם, בין היתר באמצעות "גני חלומות" שהיא מקימה.

הנבחרת, המתגבשת בימים אלה, היא השישית במספר שתשתתף בתחרות, שמתקיימת בדרך כלל בבריטניה. השנה לא ברור עדיין היכן בדיוק היא תיערך, והכול תלוי כמובן בקורונה, אולם על הפרק עומדות סקוטלנד, לונדון ויעד מחוץ לממלכה – חברתנו החדשה מאיחוד האמירויות אבו דאבי. כך או כך, את הנבחרת הישראלית מפיקה אנשים ומחשבים, בניצוחה של נטלי גבאי, סמנכ"לית השיווק. קפטן הנבחרת הוא אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר, והגזבר שלה הוא יגאל פדאל, סמנכ"ל טכנולוגיות המידע של נשר תעשיות מלט, שיפעל להשגת התרומות (שהמארגנים מקווים שישברו שיא ויגיעו ליותר משני מיליון שקלים) יחד עם טל נתנוביץ', סמנכ"ל בקרה, תפעול ומערכות מידע בשיכון ובינוי – סולל בונה.

בסדרת כתבות זו אנחנו מביאים לכם בכל פעם פרטים מעניינים על אחד ממשתתפי הנבחרת.

מילנה רבקה בודאגוב

ספרי בבקשה על עיסוקייך והישגייך.
"ההישגים הכי גדולים שלי הם מסלולים שנכשלתי בהשלמתם פעם אחר פעם, ובסופו של דבר הצלחתי, אחרי שקמתי עם מטרה אחת – לצלוח את המכשול. הדוגמה המובהקת ביותר היא הצלחה בבחינות לשכת עורכי הדין, אחרי שני כישלונות מפוארים. מבחינה פיזית, אחרי שנים שבמהלכן ניסיתי לרוץ למרחקים ארוכים, השתתפתי במספר מקצים של ריצות ל-10 ק"מ – ושברתי מחסומים מחשבתיים שלאורך שנים לא הצלחתי לשבור.

בעיסוקי אני עורכת דין במשרד קליגלר ושות' עורכי פטנטים".

מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?
"אני מאוד מאמינה בנתינה ובעשייה למען הקהילה. בסוף, גם הנותנים נשארים מלאים. כחלק מזה, אני לוקחת חלק בפרויקטים למען ילדי גדולים מהחיים. העבודה עם גדולים מהחיים החלה בהשתתפות מאחורי הקלעים בערבי הגאלה השנתיים של העמותה, והמשיכה בלקיחת חלק בפעילויות קיץ שהיא מארגנת עם הפעלות לכל המשפחה ובסיוע בעריכת תוכן. בנוסף, אני לוקחת חלק במיזמים פרטיים של אנשים טובים, שמתארגנים בתקופות של חגים".

למה את רוצה להיות בנבחרת?
"בעצם ההצטרפות לנבחרת אני מעמידה את עצמי מול אתגר שטרם התמודדתי אתו. מניסיון העבר, אני יודעת שאתגרים אישיים מוציאים מאיתנו את הטוב ביותר שיש לנו לתת, ומפתחים ומעצבים אותנו כבני אדם. עובדה זו, לצד התרומה שנלווית לאתגר הפיזי עבור ילדי גדולים מהחיים, מרגשים אותי מאוד ודוחפים אותי קדימה".

מה הזיקה שלך לספורט, אם בכלל?
"עד לשנים האחרונות לא הייתי ספורטיבית במיוחד, גם לא בתור ילדה. הייתי נהנית מג'וגינג לא קבוע בפארק או ליד הים, ומתבלת את המסלול בריצות קלות, גם הן לא קבועות – עד שהסרעפת נשרפת.

בנקודת תפנית אגרסיבית בחיי נדרשתי ללמוד לנשום מחדש, לנשום נכון. תוך כדי למידה וכיעד ראשון החלטתי לנסות להחליף את ההליכה בריצה. אחרי שהצלחתי לעבור את שלושת הקילומטרים הראשונים הצבתי לי מטרה להגיע ל-10 קילומטרים עד למרוץ הבא. השלמתי אותו, ומאז עוד שניים".

מהם תחביבייך?
"אני לומדת לנגן על פסנתר – לפעמים יותר ולפעמים פחות, צוללת למעמקים, כשמתאפשר – שני כוכבים ותודה אחת גדולה לאחותי, יוצאת לריצות ארוכות כדי לתרגל נשימה נכונה ויציבה, ומדי פעם נהנית לפלרטט עם השלג על מגלשיים".

ספרי קצת על משפחתך ומה הם יגידו על השתתפותך בנבחרת.
"אני באה ממשפחה גדולה, צבעונית ומאוד מגובשת ותומכת. מצד אחד, הם יופתעו לגלות שיצאתי מאזור הנוחות הרשמי והמאופק שלי לאתגר של התפלשות בבוץ, ומצד שני – אנחנו משפחה שחוותה את גדולים מהחיים מהצד המסתייע, וזה הזמן להודות על כך, והם ישמחו לגלות שאני חווה את העמותה גם כאן מהצד המסייע".

מהי השכלתך ומה למדת בחיים?
"למדתי בחיים שהבסיס הוא להיות טובים, וזה, בפשטות, מתחיל בלהגיד שלום ותודה. ולחלק היבש יותר – למדתי שיווק, ואני בוגרת תואר ראשון במשפטים ומוסמכת כעורכת דין בישראל".

מה רוב האנשים לא יודעים עלייך?
"שאני חושבת שההחלטות הכי טובות ומיטיבות הן אלה שאנחנו מקבלים באומץ ובאופן ספונטני, ופשוט הולכים על זה".

גם אתם רוצים להיות חלק מהנבחרת? אתם מוזמנים להגיש מועמדות כאן.

הכירו את משתתפי נבחרת הטאף מאדר: מילנה רבקה בודאגוב Reviewed by on . אחת היוזמות המרגשות הקשורות לעולם ההיי-טק היא נבחרת הטאף מאדר - קבוצה של מנכ"לים, מנמ"רים ובעלי תפקידים בכירים אחרים בעולם הטכנולוגיה, שמתחרה בכל שנה בתחרות הספ אחת היוזמות המרגשות הקשורות לעולם ההיי-טק היא נבחרת הטאף מאדר - קבוצה של מנכ"לים, מנמ"רים ובעלי תפקידים בכירים אחרים בעולם הטכנולוגיה, שמתחרה בכל שנה בתחרות הספ Rating: 0

הגיבו