תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: גלית אבינועם

תוכן שיווקי


גלית אבינועם, בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב פנים. צילום: רונן מחלב

לקראת אתגר הטאף מאדר, בחודש מאי בבריטניה

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: גלית אבינועם

פורסם ב-31 במרץ 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר הספורטיבי, שיתקיים בחודש מאי הקרוב בבריטניה. בכל כתבה אנחנו מבקשים להכיר לכם את אחד/ת ממשתפי/ות הנבחרת. הפעם זוהי גלית אבינועם, בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב פנים.

הנבחרת, Tough Mudder for Larger Than Life 2019, היא הרביעית במספר של מנכ"לים, מנמ"רים ומנהלים נוספים, שיוצאת לבצע את אתגר הטאף מאדר למען העמותה, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם. חברי הנבחרת יעברו את המסלול הקשוח, שעוברים הכוחות המיוחדים של בריטניה – 20 ק"מ של עליות וירידות בבוץ טובעני, יתמודדו עם מכשולי צלילה לקרח ומעבר דרך תילי חשמל, ויידרשו לשלב כוחות בעבודת צוות על מנת לעבור את המכשולים. את כל זה הם יבצעו למען מטרת העל – גיוס התרומות לעמותת גדולים מהחיים.

לדברי כהן, "זה הקמפיין הרביעי והוא יהיה גדול, מרשים, קשוח ומתוקשר יותר. יהיו משתתפים שירוצו את המסלול פעמיים ברצף". הוא סיפר כי "הנבחרת התחילה את אימוניה בחודש נובמבר למשך חצי שנה ועוברת אימוני ריצה, קרוספיט ונינג'ה, כמו גם סדנאות תזונה והכנה מנטאלית. המטרה היא שכל אחת ואחד מהמשתתפים ת/יעבור בהצלחה את האתגר. מי שמתחיל את האתגר – מסיים אותו!"

כהן הוסיף כי "השנה יש לנו נבחרת חזקה במיוחד – הן פיזית והן מנטאלית. יועד דותן, מנמ"ר פלסטו שק, אחראי על נושא התרומות, ויש בדרך תכניות חדשות ויצירתיות לגיוס יעד התרומות – 1,000,000 שקלים".

גלית אבינועם

מקום עבודתך ותפקידך בחברה: בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב פנים. מרצה בארץ ובעולם בנושאי עיצוב. בשנים האחרונות אני משמשת כיועצת סביבתית בהתנדבות לעיריות ולרשויות מקומיות.

אילו הישגים ופרויקטים משמעותיים ניתן לזקוף לזכותך בשנים האחרונות? בשמונה השנים האחרונות יזמתי והובלתי מאבק סביבתי בשם אף אחד לא ירסס את הילדים שלי, להפסקת הריסוס האווירי נגד זבוב הים התיכון, שימוש במלכודות פיתיון והפחתת חשיפת ילדים לחומרי הדברה. המאבק נוהל נגד משרד החקלאות ומועצת הצמחים. לאחר שהוא הצליח, נכנסתי לרשימת 50 הנשים שמשנות את המציאות בארץ. זהו סיפור ההצלחה הראשון מסוגו בארץ, שהביא למעבר לשימוש במלכודות במקום ריסוס אווירי, והוא תוקשר בכנס אדם טבע ודין, בתכניות בוקר ובתכניות תחקיר שונות בטלוויזיה.

השנה הקמתי מיזם בשם My vinch – פלטפורמה לקבלת החלטות עיצוביות בבנייה רוויה. המיזם עובד בכמה פרויקטים נהדרים בארץ ובפרויקט נוסף באירופה, והוא חלק מאקסלרטור Con:tech, שמתקיים בשיתוף משרד השיכון והתאחדות בוני הארץ.

במשרד אנחנו מתכננים מלונות, שטחי מסחר, בנייני מגורים ופרויקטים מגוונים, בהיקפים גדולים וקטנים, שחלקם פורסמו בספרי עיצוב. אני שמחה לשתף שעיצוב שלנו לשטיח מיוחד, שתוכנן עבור מלון חמישה כוכבים, נכנס אחר כבוד לקולקציה של חברת שטיחים מהגדולות בעולם.

הישג אקדמי הוא שהשנה הוזמנתי לפתוח את שבוע העיצוב באקדמיה הגבוהה לעיצוב בגרץ, אוסטריה, בהרצאה תחת הנושא "עצב ומחה" Design & protest.

זיקה לספורט? סוג פעילות? כמה פעמים בשבוע? אני אוהבת ספורט על כל סוגיו. בצעירותי רקדתי בלט קלאסי, יש לי חגורה חומה בקארטה, ואני מתרגלת קונג פו וטאי צ'י. בשנים האחרונות אני צוללת מדי פעם (שני כוכבים), עושה אקרו-יוגה פעם בשבוע, רצה ריצה ארוכה פעמיים בשבוע, עושה אימון כוח שבועי אחד ומטיילת טיול ארוך בשביל ישראל פעם בחודש.

תחביבים: לגו, צפייה בסרטי פנטזיה ומדע בדיוני עם הילדים שלי, טיולים ארוכים בטבע, ובעיקר שחייה במעיינות בסוף טיול ארוך.

מה מושך אותך להשתתף באתגר הטאף מאדר? חונכתי מהבית להתנדבות ותרומה לקהילה, והתחלתי את האקטיביזם הסביבתי מאחר שחברה של הבת שלי (אז בת 9) חלתה בסרטן. אני מאמינה שצריך להפחית עד כמה שאפשר את הגורמים למחלה הארורה הזו, ולתת לילדים את כל הכלים האפשריים להבריא ולחיות חיים רגילים. זאת מטרה חשובה מאין כמוה.

בהתחלה, החיבור לעמותת גדולים מהחיים להקמת גן החלומות לילדים עם הידע והיכולת המקצועית שלי הרגיש לי מאוד נכון. כיום, אחרי כמה חודשי פעילות ואימונים עם קבוצת האנשים המדהימה שעושה המון, אני יכולה להגיד שזה הרבה מעבר, הרווחתי חברים שתומכים ועוזרים בכל הרמות, והקבוצה דוחפת להגיע ולטפס יותר גבוה בכל פעם. זה ממש מקסים.

מה יגידו במשפחה? אח שלי מאמן ריצה כבר שנים, עשה את איש הברזל ומדורג באולטרה מרתון יחסית גבוה בארץ. הוא עוזר לי עם תכניות אימונים ומעודד המון. הבנות שלי מפרגנות, אם כי עדיין נראה להן מוזר שאימא שלהן תיכנס לבוץ ולקרח מרצונה החופשי, והבן האתלט הקטן שלי מצטרף אליי לסוף הריצות ונהנה מהחוויה יחד איתי.

אילו עוד דברים כדאי שנדע עלייך? אני עקשנית בלתי רגילה וגם אם זה לוקח המון זמן, אני תמיד משיגה את מה שאני רוצה. בנוסף, אני מתנדבת עם הילדים בפרויקט כרובית המדהים, שמאכיל ניצולי שואה וקשישים בחגי ישראל, גרושה + 3, מתגוררת בנס ציונה ותמיד מחפשת סיבות לצחוק.

הכירו את המשתתפים בנבחרת הטאף מאדר: גלית אבינועם Reviewed by on . נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר נבחרת הטאף מאדר לגיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים, בשיתוף אנשים ומחשבים ובהובלת אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר וקפטן הנבחרת, ממשיכה בימים אלה את ההכנות לקראת האתגר Rating: 0

הגיבו