תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » גשם של משרות

דיילי ציפי


גשם של משרות

מאת 4 בינואר 2018, 17:46 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

למרות גשם שוטף, אלפי צעירים שאפתניים גדשו לא מכבר את הקמפוס של HackerU, המרכז להשמה ולהכשרת עובדים למקצועות ההיי-טק, מתחם הבורסה ברמת גן. הם הגיעו כדי להשתתף ביריד תעסוקה בחסות יבמ (IBM) לסטודנטים ולבוגרים של המרכז.

ביריד השתתפו יותר מ-20 חברות מהמובילות במשק וכ- 1,500 סטודנטים ובוגרים. בזק, בזק בינלאומי, פלאפון, צ'קפוינט (Check Point), צ'קמרק (Checkmark), מלם תים, טלדור, בינת וחברות נוספות הציבו במקום עמדות גיוס, שאותן איישו נציגי מחלקת ההשמה שלהן, במטרה לאתר ולגייס מועמדים מתאימים. הן הציעו משרות בתחומי הפיתוח, השיווק באינטרנט, ניהול הרשתות, אבטחת המידע, הסייבר ועוד.

היריד פתח בפני הסטודנטים את ההזדמנות ליצור קשרים ולהכיר אנשי מקצוע מהתעשייה. בנוסף, הוא כלל הרצאות מרתקות, שבהן הוצעו טיפים למציאת משרה מבוקשת, עצות והכוונה אישית ועוד.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

צוות HackerU. מימין: חני שלום, מנהלת השיווק; אייל שטרן, משנה למנכ"ל; ויפית גרינברג מנהלת מותג B2B. צילום: יח"צ

צוות HackerU. מימין: חני שלום, מנהלת השיווק; אייל שטרן, משנה למנכ"ל; ויפית גרינברג מנהלת מותג B2B. צילום: יח"צ

גשם של משרות Reviewed by on . למרות גשם שוטף, אלפי צעירים שאפתניים גדשו לא מכבר את הקמפוס של HackerU, המרכז להשמה ולהכשרת עובדים למקצועות ההיי-טק, מתחם הבורסה ברמת גן. הם הגיעו כדי להשתתף בי למרות גשם שוטף, אלפי צעירים שאפתניים גדשו לא מכבר את הקמפוס של HackerU, המרכז להשמה ולהכשרת עובדים למקצועות ההיי-טק, מתחם הבורסה ברמת גן. הם הגיעו כדי להשתתף בי Rating: 0

הגיבו