תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » פרסים לזוכים בתחרויות קודגורו

דיילי ציפי


פרסים לזוכים בתחרויות קודגורו

מאת 28 ביולי 2016, 11:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בטקס מרגש שהתקיים באחרונה במרכז הלקוחות של יבמ (IBM) בפתח תקווה חולקו הפרסים לזוכים בתחרויות קודגורו. התחרות, שנערכה בחסות הענק הכחול, זו השנה ה-17 ברציפות, מעודדת מצוינות בקרב בני נוער בתחומי מדעי המחשב והסייבר.

מנכ"ל יבמ ישראל, ריק קפלן, שהשתתף בטקס, בירך את הזוכים ודיבר על ההזדמנות שהחינוך הטכנולוגי מספק להשתלבות עתידית בתעשיית ההיי-טק בישראל. קפלן ציין גם את המחסור הקיים במהנדסים בארץ, מה שלדבריו מגדיל את החשיבות לקידום ועידוד החינוך בתחום זה.

בתחרות קודגורו אקסטרים 11 זכו איתי טירולר ועדי טרוגמן מבית הספר אוסטרובסקי ברעננה. בתחרות קודגורו 17 זכו אבידן בוריסוב מתיכון אמירים בכפר ורדים, עמית ובר מתיכון בן צבי בקרית אונו וניב גוברין מהתיכון הישראלי למדעים ואומנויות.

הפרסים לזוכים בקודגורו 17 כללו מענק כספי והשתתפות חינם בקורס של האוניברסיטה הפתוחה. זוכי קודגורו אקסטרים קיבלו מלגות לימודים, תרומת בית הספר אפי ארזי למדעי המחשב במרכז הבינתחומי בהרצליה, וזכות להשתתף בחינם בסדנת דה שליט במכון ויצמן. עשרת המקומות הראשונים בקודגורו 17 וחמשת המקומות הראשונים בקודגורו אקסטרים קיבלו תעודות המציינות את הצלחתם בתחרות.

תחרות קודגורו אקסטרים 11.5 תיערך ביום ו', 12 באוגוסט 2016. ניתן לקבל פרטים נוספים ולהירשם אליה כאן.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

זוכי תחרויות קודגורו עם ריק קפלן, מנכ"ל יבמ ישראל (חמישי מימין), וד"ר עודד מרגלית, הטכנולוג הראשי של מרכז המצוינות להגנת הסייבר של החברה בבאר שבע (שישי מימין)

זוכי תחרויות קודגורו עם ריק קפלן, מנכ"ל יבמ ישראל (חמישי מימין), וד"ר עודד מרגלית, הטכנולוג הראשי של מרכז המצוינות להגנת הסייבר של החברה בבאר שבע (שישי מימין)

פרסים לזוכים בתחרויות קודגורו Reviewed by on . בטקס מרגש שהתקיים באחרונה במרכז הלקוחות של יבמ (IBM) בפתח תקווה חולקו הפרסים לזוכים בתחרויות קודגורו. התחרות, שנערכה בחסות הענק הכחול, זו השנה ה-17 ברציפות, מעו בטקס מרגש שהתקיים באחרונה במרכז הלקוחות של יבמ (IBM) בפתח תקווה חולקו הפרסים לזוכים בתחרויות קודגורו. התחרות, שנערכה בחסות הענק הכחול, זו השנה ה-17 ברציפות, מעו Rating: 0

הגיבו