תוכן פרסומי
ראשי » כללי » מטפלים בחומרים מסוכנים? מידעטק פיתחה מודול לניהול ופיקוח עליהם

תוכן שיווקי


חנה שראל, מנכ"לית מידעטק. צילום: עמרי מירון

בעקבות כנס ERP

מטפלים בחומרים מסוכנים? מידעטק פיתחה מודול לניהול ופיקוח עליהם

הפתרון פותח כחלק בלתי נפרד ממערכת ה-ERP Priority ● מדובר במודול נוסף בחבילת המודולים הייעודיים שמציעה מידעטק לחברות פארמה

פורסם ב-15 ביולי 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הטיפול בחומרים מסוכנים הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר של חברות מתחומי הפארמה, הכימיה, האנרגיה והתעשייה המסורתית. גם המשרד להגנת הסביבה לא מקל בו ראש ומחמיר מעת לעת את החוק האוסר על אחסונם, הובלתם ושימושם – ומכאן מחויבות החברות לטפל באופן מסודר בחומרים המסוכנים.

מידעטק פיתחה מודול מיוחד עבור מערכת ERP Priority, שמסייע לחברות לנהל בקרה קפדנית על החומרים המסוכנים.

מודול חומרים מסוכנים (חומ"ס) מנהל במערכת את היתרי הרעלים, תוקפם, פירוט החומרים בהם והכמויות המאושרות להחזקה, בהתאם להיתרים המתקבלים מהמשרד להגנת הסביבה. המערכת שומרת את כרטיסי החירום של כל פריט חומ"ס ומנהלת את תוקפם. המודול מנהל גם את אתרי האחסון בחברה, הגדרת המחסנים בכל אתר ובקרה על הכמויות הנכנסות למחסנים באתרים השונים אל מול היתר הרעלים.

המודולים של מידעטק לתחום הפארמה

לדברי חנה שראל, מנכ"לית מידעטק, "מודול החומרים המסוכנים, הרלוונטי במיוחד לחברות פארמה, מצטרף למודולים נוספים שפיתחה מידעטק לחברות הפועלות בתחום. המודולים מוצעים כחבילה אחת לחברות פארמה או בנפרד. ביניהם נכללים: מודול הבטחת איכות, שמאפשר ניהול ותיעוד של תלונות מול לקוחות וספקים, וכן ניהול של פעולות מתקנות או מונעות; מודול לוג שינויים, שמאפשר שמירת היסטוריה ותיעוד של כל השינויים שמתבצעים במסכים וחתימה אלקטרונית שמתעדת את המשתמש שביצע שינוי; מודול אימות סיסמה או חתימה, שמתאים גם לחברות הנדרשות להסמכת FDA ושמחייב את המשתמש להקליד את הסיסמה שלו לפני כל פעולה שדורשת זיהוי מחדש; מודול עדכוני מהדורה, שמתאים לביקורות FDA ו-SOX ומסייע לבצע עדכוני מהדורה, שמבוצעים בשרת הטסט ומועברים לשרת האמת, על מנת שבעת מחיקת שרת הטסט לא יימחקו הפיתוחים שבוצעו והועברו לשרת האמת; ומודול פארמה, שמאפשר ניהול מסמכי יבוא רכש, כלים לאכיפת חיי מדף, כלי תמיכה בדו"ח מלאי קיים, כלי תמיכה בתתי אצוות בשלבים שונים של הייצור, מסך שקילות ועוד".

המודולים הייעודיים שפיתחה מידעטק לתחום הפארמה אומצו על ידי חברות מובילות רבות בענף, ובכללן: ד"ר פישר, תרו תעשיה רוקחית, ניאופרם, ניאובי, כצט, טבע מדיקל, מזור רובוטיקה, בריינסווי, סייוואק ועוד.

מידעטק, שמעסיקה כ-250 עובדים, היא החברה הגדולה בישראל ליישום והטמעת פריוריטי. בסיס הלקוחות של החברה עומד על כ-1,000 ארגונים וחברות.

"ה-Best Practices שלנו בקרב ארגונים בישראל ובעולם בענפים שונים מאפשר לנו לתרגם את הידע והניסיון למוצרי מדף, שמותאמים בדיוק לצרכים של חברות וארגונים שפועלים בכל ענף. סט המודולים שפיתחנו, בהתאם לצרכים העכשוויים של חברות בתחום הפארמה, הוא דוגמה נוספת להשקעה שאנחנו מקדישים לפיתוח מוצרים ייעודיים ולידע הרב שנצבר בחברה ומשרת את לקוחותינו", הוסיפה שראל.

מטפלים בחומרים מסוכנים? מידעטק פיתחה מודול לניהול ופיקוח עליהם Reviewed by on . הטיפול בחומרים מסוכנים הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר של חברות מתחומי הפארמה, הכימיה, האנרגיה והתעשייה המסורתית. גם המשרד להגנת הסביבה לא מקל בו ראש ומחמיר מעת ל הטיפול בחומרים מסוכנים הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר של חברות מתחומי הפארמה, הכימיה, האנרגיה והתעשייה המסורתית. גם המשרד להגנת הסביבה לא מקל בו ראש ומחמיר מעת ל Rating: 0

הגיבו