תוכן פרסומי
ראשי » כללי » סלקום עסקים: פתרונות תקשורת מתקדמים לארגונים

תוכן שיווקי


נדב אמסלם, סמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים בקבוצת סלקום. צילום: סיון פרג'

בעקבות אירוע אריסטה

סלקום עסקים: פתרונות תקשורת מתקדמים לארגונים

פורסם ב-13 ביוני 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סלקום עסקים היא חברה בעלת ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום התקשורת (נטוורקינג). בפתרונות דטה סנטר וקמפוס, היא משתפת פעולה עם אריסטה ומחזיקה ברמת ההסמכה הגבוהה ביותר שלה – Elite.

בפורטפוליו של סלקום עסקים יש מגוון רחב של פתרונות ושירותי תקשורת ללקוחות עסקיים – החל מלקוחות מארגונים קטנים ובינוניים ועד לגופי האנטרפרייז הגדולים והמובילים במשק.

כחלק ממגוון הפתרונות מוצעים קווי תמסורות ברוחבי פס שונים על גבי תשתיות אופטיות עצמאיות, כולל גישה לאינטרנט (ISP) ופתרונות תקשורת שנותנים מענה ללקוחות מסונפים (IPVPN ,P2P).

חלק בלתי נפרד מפתרונות התשתית והאינטרנט של סלקום עסקים הם פתרונות הנתבים והמתגים (Routing & Switching) ופתרונות אבטחת המידע, שמסייעים לארגונים להתמודד עם האיומים השונים. אלה ניתנים כפתרונות בחצר הלקוח או בתצורה של שירותי ענן.

האתגר: ליצור מענה יעיל ואיכותי לצרכי הארגונים

בסלקום עסקים מגדירים את האתגר שלהם: לייצר מענה יעיל ואיכותי לצרכי הארגונים השונים – משלב זיהוי הצורך, שמבוצע באמצעות תהליך אפיון צרכי לקוח HLD (ר"ת High Level Design) והתאמת הפתרון האופטימלי, ועד להטמעה והתקנה בחצר הלקוח על ידי גוף אינטגרציה מומחה, LLD (ר"ת Low Level Design). על מנת לתמוך בפעילות, עומדים עבור הלקוחות גופי תמיכה עסקיים, שמטרתם לספק תמיכה שוטפת, פרו-אקטיבית, באופן יומיומי, בין היתר בהגדרות ושינויים נדרשים, טיפול מנע וטיפול בתקלות במידת הצורך 24/7.

סלקום עסקים מאפשרת גם שירות תמיכה ייעודי (TOP), שמטרתו לשמש כמנהל רשת עבור הארגון, שמכיר את מבנה הרשת של הלקוח באופן מלא ומספק לו זמינות מידית.

הגופים הטכניים בסלקום מחזיקים ברמת הסמכות הגבוהה ביותר של מספר יצרנים מהמובילים בעולם.

נדב אמסלם, סמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים בקבוצת סלקום, ציין כי "זיהינו ששוק הדטה סנטר ורשתות התקשורת מתפתח בישראל במהירות גבוהה, ולקוחות דורשים ביצועים (Performance) ברמה גבוהה, אמינות (Reliability), זמינות (Availability) וגמישות (Flexibility) על מנת לספק שירות איכותי ומהיר לסביבות העבודה השונות בארגון – הן ללקוחות הפנימיים והן לאלה החיצוניים".

פתרונות גם ל-Wi-Fi

בשנים האחרונות הולך וגובר בעסקים רבים השימוש בפתרונות אלחוט (Wi-Fi). זאת, כתוצאה משימוש במכשירי טלפון חכמים, מחשבי לוח ומחשבים ניידים, המשמשים את עובדי הארגון ואת קהל הלקוחות. השימוש ההולך וגובר בא לידי ביטוי במגוון סקטורים רחב: בילוי ופנאי, משרדים ממשלתיים, תחבורה, נמלי תעופה ועוד.

"אנחנו, בסלקום עסקים, מבצעים הטמעה מלאה של פתרונות האלחוט, שכוללת תכנון, התקנת תשתיות, אספקת קישוריות, מתן שירות ותמיכה. בנוסף, אנחנו שמים דגש על מתן פתרונות מאובטחים, שמטרתם לבצע הפרדה בין הרשת המבצעית של הלקוח לרשת האורחים, לחסום גישה למשתמשים לא מורשים ולמנוע פרצות שחושפות את המידע הרגיש בארגון. שימת דגש על אבטחת המידע והגנה על משאבי הלקוח היא האתגר הגדול ביותר בכל פתרון שאנחנו מספקים ללקוחותינו", ציין אמסלם.

יצוין כי בשנים האחרונות התהדק שיתוף הפעולה בין סלקום עסקים לאריסטה, לאחר שהאחרונה זיהתה פוטנציאל בשוק הישראלי והקימה פעילות מקומית, שכוללת מערך מכירות והנדסה. במסגרת שיתוף הפעולה בוצעו פרויקטים משמעותיים, שנותנים מענה תקשורת לסביבות הרגישות והחשובות ביותר בחצר הלקוח בקרב לקוחות האנטרפרייז.

סלקום עסקים מחזיקה לכל אורך השדרה צוותי פריסייל, מכירות ואינטגרציה, שעובדים בשיתוף פעולה מלא עם הצוותים המקבילים באריסטה. "המחויבות לתוצאות בשני הצדדים מעמידה את סלקום עסקים ואריסטה בחזית הפתרונות בארץ בתחום הנטוורקינג", סיכם אמסלם.

סלקום עסקים: פתרונות תקשורת מתקדמים לארגונים Reviewed by on . סלקום עסקים היא חברה בעלת ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום התקשורת (נטוורקינג). בפתרונות דטה סנטר וקמפוס, היא משתפת פעולה עם אריסטה ומחזיקה ברמת ההסמכה הגבוהה ביו סלקום עסקים היא חברה בעלת ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום התקשורת (נטוורקינג). בפתרונות דטה סנטר וקמפוס, היא משתפת פעולה עם אריסטה ומחזיקה ברמת ההסמכה הגבוהה ביו Rating: 0

הגיבו