תוכן שיווקי
בעקבות אירוע - כנס הלקוחות השנתי של Fujitsu

הראל טכנולוגיות מידע השלימה את תכנית השותפים Fujitsu Select Expert

"פוג'יטסו גאה בשותפיה העסקיים בישראל ושמחה על מינוי הראל טכנולוגיות מידע כשותף Fujitsu Select Expert", כך לדברי רענן ביבר, מנהל פוג'יטסו ישראל

24/01/2018 12:10
משמאל לימין: אלי ברששת, משנה למנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע; רענן ביבר, מנהל פוג'יטסו ישראל; חואן פרוקר, סגן-נשיא והמנהל האזורי בפוג'יטסו ישראל; יוסי צייגר, מנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע; אבי ביגל, סמנכ"ל מכירות הראל טכנולוגיות מידע; וארז ויינר, מנהל ערוצים פוג'יטסו ישראל. צילום: יח"צ

פוג'יטסו (Fujitsu) בישראל העניקה הסמכה להראל טכנולוגיות מידע במסגרת תכנית השותפים הגלובלית שלה "Fujitsu Select Expert". בכל מדינה מעניקה פוג'יטסו הסמכה ל-10 שותפים בלבד, מתוך כוונה להתמקד במקצועיות מירבית.

תכנית השותפים Fujitsu Select Expert, הינה תכנית ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ונעשית באמצעות השתלמויות וקורסים שונים שעוברים גם צוותי המכירות והיועצים של פוג'יטסו בעצמה.

שותף עסקי שעבר בהצלחה את ההכשרה נהנה ממגוון משאבים שמעמידה עבורו פוג'יטסו: שיתוף במידע עסקי סודי NDA של החברה, לצורך הבנה של המוצרים; מידע על מפת הדרכים של החברה;  שיטות עבודה מומלצות (Best Practice) תוך שיתוף מנסיונה של החברה ושותפיה בכל העולם; סיוע לשותף לזהות ולזכות ביחד בפרויקטים הדורשים מיומנויות מקצועיות גבוהות; שיתוף במידע טכני של שותפיה העסקיים של פוג'יטסו (כגון SAP, מיקרוסופט, אורקל, קומוולט, נוטניקס וכו'); הזמנה של השותפים העסקיים מסדנאות הנערכות מעת לעת ל-Tech-Community של החברה בעולם; עידוד ומתן פרסים ותמריצים למצטיינים ועוד…

מדובר בתוכנית מתמשכת ורציפה, כך שהשותף שעמד בהצלחה בהכשרה חייב "לתחזק" את הידע ולעמוד אחת לתקופה בהכשרות נוספות. תכנית ההכשרות מקיפה נושאים רבים הנחלקים לשתי קבוצות עיקריות: Workplace & Mobility Systems – מערכות מחשוב קצה ו-Server & Storage Solutions – מערכות מחשוב ואחסון לדטה-סנטר.

האנשים עושים את ההבדל

לדברי רענן ביבר, מנהל פוג'יטסו בישראל, "אני שמח וגאה בהסמכתה של הראל טכנולוגיות מידע כשותף Fujitsu Select Expert. מדובר בהכשרה לא פשוטה, הכוללת השלמת קורסי הכשרה מנדטוריים ומעבר הבחינות הקשורות. כל קורס נושא מספר מסוים של נקודות הסמכה וכדי להגיע להיות שותף Select Expert נדרש לצבור מספר רב של נקודות".

"התוכנית מאפשרת לשותף העסקי שלנו ידע מעמיק במוצרי החברה ושירותיה ובכך מאפשרת הוספת ערך מוסף גבוה למוצריה החברה, וללקוחותינו עבודה עם שותף עסקי מקצועי, מיומן ובעל מוטיבציה גבוהה".

יוסי צייגר, מנכ"ל הראל, אמר כי "הראל היא אחת מחברות האינטגרציה בעולם ה-IT המובילות בישראל, עם יכולות טכנולוגיות מתקדמות לניהול פרויקטים לארגונים עסקיים וציבוריים. בשנת 2017 הראל ביצעה מעל 150 פרויקטים בתפיסת Turnkey של פלטפורמות מנוהלות. בהראל הלוגו 'האנשים עושים את ההבדל' – הוא לא סיסמה אלא הלכה למעשה".

אירועים קרובים