תוכן שיווקי
לקראת אירוע - COMMVAULT CONNECTIONS LIVE, יום ה' 7 בדצמבר, אווניו

"פלטפורמת הגיבוי של קומוולט היא היחידה המתאימה לעידן הדיגיטל"

09/11/2017 17:39
דודי דביר, CTO בהראל טכנולוגיות מידע. צילום: יח"צ

לקראת כנס הלקוחות השנתי של קומוולט (Commvault) דודי דביר, CTO בהראל טכנולוגיות מידע, המספקת פתרונות מחשוב מקצועיים לארגונים ועסקים, מספר על היתרונות של קומוולט וכיצד המערכת עוזרת לארגונים בביצוע תהליך הדיגיטציה.

"כחברת טכנולוגיות מובילה, השואפת תמיד לספק את הפתרונות הטובים ביותר בשוק, אנו בוחרים בקפידה את הטכנולוגיות שאיתן אנו עובדים", אמר דביר. "כאשר נתקלנו בקומוולט לראשונה, זיהינו את הפלטפורמה של החברה כפתרון מנצח עבור לקוחותינו".

"כאשר לקוח בוחר בקומוולט באמצעות הראל טכנולוגיות מידע, הוא נהנה מאינטגרציה מלאה עם תחום המחשוב והאחסון – זאת לא עוד נישה, אלא פתרון אינטגרטיבי, שלם ומשלים לשאר פתרונותינו המספקים מעטפת תשתיתית מלאה. אנו עובדים ימים כלילות על מנת לחזק את הנוכחות של קומוולט בתעשייה בישראל ולהגדיל את דריסת הרגל של החברה במגזרים בהם אנו פועלים".

"הראל טכנולוגיות מידע הינה חברה המספקת פתרונות מחשוב מקצועיים לארגונים ועסקים. במסגרת מחויבותה לספק פתרונות כוללים מספקת הראל פתרונות חומרה, ציוד היקפי, תקשורת וניהול פרויקטים מקיפים בפרישה ארצית ובינלאומית. החברה מתמחה בעיקר במגזר הציבורי באמצעות מכרזים מובילים בהם זכתה במגוון תחומים. היתרון המשמעותי של הראל הוא בהון האנושי וביכולת לתת ללקוחותיה פתרון מקצה לקצה בתחום התשתיות באמצעות החברות שאנו מייצגים – אחסון, גיבוי, שרתים ועוד".

כיצד בא לידי ביטוי היתרון של קומוולט על פני מתחרותיה?
"בראש ובראשונה רמת השירות הגבוהה שהחברה מספקת. לקוחותינו רואים ערך מוסף בכך שיש לקומוולט סניף ישראלי שמספק שירות טוב ברמה הטכנית וברמת המכירות. בנוסף, הרובסטיות של קומוולט מאפשרת ללקוח לא רק ליהנות מפלטפורמה אחודה בתחום הגיבוי שחוסכת את הצורך במספר רב של פתרונות גיבוי שונים, אלא גם מפתרון המספק לארגון ניהול איכותי ומוביל".

"בזכות היכולת של קומוולט לספק פתרון גיבוי מקצה לקצה, החברה היא מהמובילות ומהאיכותיות בשוק הגיבוי בישראל. כאשר ארגון עובר לאחסון בענן, ציבורי, פרטי או היברידי, הפלפטורמה של קומוולט מספקת לו גיבוי וניהול המידע הארגוני ברמה הגבוהה ביותר".

"בגלל מהפכת הדיגיטל, ארגונים צריכים לחשב מחדש כיצד הם מטפלים במידע שלהם ולבצע טרנספורמציה ארגונית עמוקה. ניתן לראות התרחבות אקספוננציאלית בכמות הדטה שארגון צריך לאחסן והצורך ההכרחי בניהול הנתונים בצורה חכמה ומתקדמת. קומוולט, כפלטפורמה רובסטית, היא הפלטפורמה היחידה העונה באופן מושלם על הצורך של הארגון בעידן החדש של הדיגיטל וכמות המידע".

מה תציגו בכנס הלקוחות של קומוולט?
"אנו נציג מצד אחד את היכולת שלנו לספק פתרון מעטפת מקצה לקצה ומצד שני את ההתממשקות לעולמות התוכן של הלקוח שעוזרים להם להתגבר על האתגרים בתחום ניהול המידע".

אירועים קרובים