תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » חדש בישראל: תיירות המשלבת פעילות גופנית, נפשית וחברתית בעזרת טכנולוגיה
ג'קי עובדיה, מייסד Wellness Tech Forum. צילום: שחר עובדיה

חדש בישראל: תיירות המשלבת פעילות גופנית, נפשית וחברתית בעזרת טכנולוגיה

Wellness Tech forum בתל אביב יציג כיצד מדינת החדשנות, ישראל, תהיה מוקד לטרנד חדש בעולם התיירות שמאפשר לממש אורח חיים בריא, ספורט ובילויים - בין היתר בעזרת הטכנולוגיה

מאת 4 בפברואר 2018, 11:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחד התחומים החמים בעולם כיום הוא Wellness, שמתאר את מכלול הפעולות הנדרשות על ידי אנשים כדי להגיע לרווחה גופנית, נפשית וחברתית עצמית. בעולם התיירות נחשב ה-Wellness למגה טרנד, והוא מהווה את אחד המניעים המרכזיים למוטיבציה ליציאה לחופשות וליציאה מהשגרה.

הקשר בין טרנד זה המחבר בין בריאות, ספורט לבין הטכנולוגיה, ייחשף לראשונה בכנס ראשון מסוגו בישראל שייערך ביום ד' ה-7 בפברואר במרכז הירידים בתל אביב. הכנס מתקיים במסגרת  תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית, והוא יוזמה משותפת של Wellness Tech Forum, אנשים ומחשבים, התאחדות מלונות ישראל וגופים נוספים.

"הכנס יחשוף כיצד האמצעים הטכנולוגיים מסייעים להתמיד ולקיים אורחות חיים בריאות ובמציאת איזון להעצמה אישית, משפחתית וקבוצתית", אמר ג'קי עובדיה, מייסד Wellness Tech Forum, מומחה לשיווק ומנהל תחום רפואה בינלאומית בשירותי בריאות כללית, שגם עומד בראש הכנס.

היכולת לשמר רצף טיפוח הרגלים בריאים

"תיירות ה-Wellness נמרצת. זהו הטרנד המואץ ביותר בתחום התיירות, התחום מגלגל 540 מיליארד דולר בשנה, זה שוק הפונה לנישה חדשה שהינו בעל תשואות גבוהות יחסית לסגמנטים אחרים", אומר עובדיה.

לדבריו, "רק באחרונה שמענו על מאמנת הבינה המלאכותית הראשונה בעולם של LifeBEAM שהפכה ללהיט החדש של אמזון (Amazon), וכלה בטכנולוגיה חדשנית בתחום התזונה בהתאמה אישית של DayTwo המתאימה את התפריט האישי בהתאמה לניתוח הרכב החיידקים במעי – ביום".

"תיירים מקבלים ערך מוסף טכנולוגי על ידי היכולת לשמר רצף טיפוח הרגלים בריאים", מסביר עובדיה. "הם יכולים לטפח את בריאותם לפני החופשה, להעמיק את הפעילות בחופשה ולהישאר בקשר עם המנטורים באמצעים דיגיטליים לאחריה. האמצעים הדיגיטליים מאפשרים לתיירים שמגיעים לישראל להכיר אנשים שעושים פעולות דומות לשלהם, וכן שימוש ברשת חברתית שתומכת באימוץ הרגלי הפעילות הגופנית והפגת הלחץ. כבר כיום יש כלים דיגיטליים כמו עוקבי פעילות, שעונים חכמים, מוניטורים לבביים, מאמנים מבוססי בינה מלאכותית ועוד".

"הכנס שייערך ביום ד' יארח זה לצד זה אנשים מעולם התיירות לצד אנשי חדשנות, שיציגו את המילה האחרונה בתחום מתפתח זה", אומר עובדיה. לדבריו, "נציגי עולם התייירות יציגו בכנס כיצד אפשר להפוך את החופשה בישראל למעניינת ובריאה יותר ואף להיעזר בטכנולוגיות כאמצעי מבדל למשיכת לקוחות לבתי מלון, חברות תעופה, וזאת מבלי להכביד על כיסו של התייר".

בין הדוברים הבולטים בכנס: אמיר הלוי, מנכ"ל משרד התיירות, שהוא עצמו  רוכב אופנים ואוהב טיולי שטח ומדבר. פרופ' מיקי שיינוביץ, מנהל מכון סילבן אדמס לספורט אוניברסיטת תל אביב, שיספר על עולם החדשנות כמפתח לפעילות גופנית בריאה במאה ה-21. מושב מיוחד בכנס יוקדש להדגמה כיצד יישומי מחשב, מערכות מיעד וכלים ייעודיים יכולים לסייע לכל מי שרוצה להצטרף לטרנד ולהבין כיצד מה שאנו עושים באינטרנט משפר את הבריאות.

להרשמה לאירוע לחץ כאן
להרשמה לאירוע לחץ כאן
חדש בישראל: תיירות המשלבת פעילות גופנית, נפשית וחברתית בעזרת טכנולוגיה Reviewed by on . אחד התחומים החמים בעולם כיום הוא Wellness, שמתאר את מכלול הפעולות הנדרשות על ידי אנשים כדי להגיע לרווחה גופנית, נפשית וחברתית עצמית. בעולם התיירות נחשב ה-Wellne אחד התחומים החמים בעולם כיום הוא Wellness, שמתאר את מכלול הפעולות הנדרשות על ידי אנשים כדי להגיע לרווחה גופנית, נפשית וחברתית עצמית. בעולם התיירות נחשב ה-Wellne Rating: 0

הגיבו