תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » כך ניהלה ועידן את כנס אופנהיימר ישראל הווירטואלי

תוכן שיווקי


ניר רונן, מנכ"ל ועידן. צילום פרטי

כך ניהלה ועידן את כנס אופנהיימר ישראל הווירטואלי

זה התחיל בשיחת טלפון להבנת הצרכים, אך הפעם, האיפיון שקיבלה החברה היה מורכב ומאתגר מתמיד: ניהול כנס וירטואלי בשבעה סבבים במהלך יום שלם, כשכל סבב כולל 22 שיחות וידיאו בו זמנית, עם משתתפים מתחלפים ● כך, מאות אנשים השתתפו בכנס באמצעות תשתית הווידיאו של ועידן, המאובטחת מקצה לקצה

פורסם ב-20 במאי 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בתחילת השבוע התקיים הכנס השנתי ה-21 של אופנהיימר ישראל, המתמקד בחברות הישראליות הנסחרות בארצות הברית. נוכח מגבלות מגפת הקורונה, התקיים הכנס בפעם הראשונה בפורמט וירטואלי, שנוהל על ידי ועידן, עם פגישות נציגים של יותר מ-20 חברות ציבוריות ישראליות מובילות הנסחרות בארצות הברית עם המשקיעים המוסדיים המקומיים.

בין החברות שהשתתפו בכנס ניתן לציין את טבע, נייס, Wix, סולאר אדג', טאואר, Fiverr, סאפיינס ועוד רבות אחרות. הכנס כלל יותר מ-100 מפגשים וירטואליים בהם התייחסו מנהלי החברות הבכירים, ברמת מנכ"לים וסמנכ"לי כספים, לתוצאות הרבעון הראשון של 2020 ולאסטרטגיה העסקית הכוללת, כאשר במרכז השיחות עמדו משבר הקורונה ודרך התמודדות עמו.

נציגי ועידן ליוו את אופנהיימר באיפיון הביצוע של הכנס, בהדרכות מקדימות ובליווי טכני לאורך כל מהלכו. לטובת הכנס, הקימה ועידן עשרות מיני סייטים, ששימשו כפורטלי כניסה למפגשים, וכן רישום ותיעוד של המשתתפים בכל פגישה ופגישה.

הפתרון של Pexip. מקור: יח"צ

הפתרון של Pexip. מקור: יח"צ

המפגשים הווירטואליים התקיימו בעזרת פלטפורמת הווידיאו בענן מבית Pexip, המספקת שירות וידיאו איכותי לעסקים ובעלת מאפייני אבטחה מתקדמים. הפלטפורמה עומדת בתקני האבטחה המחמירים ISO 27001 ו-GDPR, כך שהשיחות התקיימו באופן מוצפן מקצה לקצה ומנעו חשיפה של מידע לגורמים לא רצויים.

המשתתפים הצטרפו לשיחות ממגוון המכשירים, ובהם מחשבים אישיים, סמארטפונים ומערכות וידיאו מסורתיות.

ניר רונן, מנכ"ל ועידן, אמר כי "היכולות שלנו, הן בפן הטכנולוגי והן בפן האנושי, מאפשרות לנו להיענות לאתגרים שמציבים לנו לקוחותינו. על אף שפתרונות הווידיאו שאנחנו מספקים קיימים כבר שנים רבות, התפשטות מגפת הקורונה מולידה צרכים חדשים ואנחנו נכונים לכל משימה. הנסיון, כוח האדם המיומן והשירות המקצועי מאפשרים לנו לספק מעטפת מלאה לאירועים מסוג זה, לשביעות רצונו של הלקוח".

ועידן

ועידן

ועידן פתרונות קונפרנסינג הנה חלוצת שירותי הוועידה בישראל. מאז 1999, החברה מובילה את השוק במגוון פתרונות איכותיים לכל צרכי התקשורת העסקית רבת המשתתפים. בעשורים החולפים חסכה ועידן מיליוני ישיבות ופגישות פנים אל פנים, באמצעות שירות נוח וזמין של שיחות ועידה טלפוניות ו-ועידות וידיאו, לצד אירועים וירטואליים המוניים בהשתתפות אלפי אנשים מרחבי הארץ העולם.

ועידן מייצגת בלעדית בישראל את PEXIP הנורבגית, המספקת פתרונות וידיאו כשירות ענן או כפתרון און-פרמיס. כמו כן, היא משווקת בארץ את מיטב מערכות הווידיאו והאודיו קונפרנס מבית פוליקום, סיסקו ולוג'יטק, ומגוון מערכות מולטימדיה ומערכות משלימות של מיטב היצרנים.

אופנהיימר הינה החברה המובילה בשוק ההון הישראלי במתן שירותי מסחר בבורסות בעולם, תוך התמחות במניות, אג"ח ואופציות הנסחרות בארצות הברית.

כך ניהלה ועידן את כנס אופנהיימר ישראל הווירטואלי Reviewed by on . בתחילת השבוע התקיים הכנס השנתי ה-21 של אופנהיימר ישראל, המתמקד בחברות הישראליות הנסחרות בארצות הברית. נוכח מגבלות מגפת הקורונה, התקיים הכנס בפעם הראשונה בפורמט בתחילת השבוע התקיים הכנס השנתי ה-21 של אופנהיימר ישראל, המתמקד בחברות הישראליות הנסחרות בארצות הברית. נוכח מגבלות מגפת הקורונה, התקיים הכנס בפעם הראשונה בפורמט Rating: 0

הגיבו