תוכן שיווקי

דיקומנו לאבס הקימה פורטל פנים ארגוני של ServiceNow באל על

היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

07/08/2018 11:53
גילי סהר, מנכ"ל דיקומנו לאבס. צילום: נועה להב

דיקומנו לאבס מקבוצת One1 הקימה פורטל שירות פנים ארגוני באל על. הפורטל החדש, שהוקם על פלטפורמת ServiceNow, מאפשר לעובדי חברת התעופה לפתוח בקלות ובמהירות קריאות שירות מול אגף התשתיות של חטיבת המחשוב בחברה, ולקבל מענה מהיר ויעיל לפנייתם. לאחר פיילוט קצר שהסתיים בחודש יוני נפתח הפורטל לשימוש 6,000 העובדים של אל על בישראל. היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים.

אחת ממטרות הפרויקט הייתה לייעל משמעותית את מערך שירותי ה-IT בחברת התעופה ולהפחית את העומס הרב במוקדי השירות הטלפוני שלה, שדרשו משאבים רבים. הודות לפרויקט שביצעה דיקומנו לאבס, כל הפניות מועברות ישירות לגורמי הטיפול בצורה אוטומטית, ללא צורך בסינון על ידי מרכז התמיכה. בנוסף, משתמשי הקצה יכולים לבדוק בפורטל את סטטוס הטיפול בפנייתם, לקבל נוטיפיקציות על כל התקדמות בשלבי הטיפול ואף להתכתב בכל רגע נתון בצ'אט עם הגורם המטפל.

איציק כהן, ראש אגף תשתיות מחשוב ותקשורת באל על, אמר כי "אנחנו עובדים עם דיקומנו לאבס שנים רבות והפרויקט האחרון מצדיק זאת היטב. אנחנו מקבלים פידבק מצוין – גם מצד המשתמשים וגם מהגורמים המטפלים באגף התשתיות ושירותי המחשוב. בעקבות הצלחת הפרויקט, בקרוב נפתח את הפורטל גם לשימוש עובדי החברה בחו"ל, ואנחנו בוחנים שימוש במערכת גם ביחידות ארגוניות נוספות באל על, בנוסף לשירותי ה-IT".

גילי סהר, מנכ"ל דיקומנו לאבס מקבוצת One1, ציין ש-"אנחנו גאים לתמוך באל על, בדרכה הבלתי מתפשרת לשיפור השירות לעובדים. המקצועיות של דיקומנו לאבס יחד עם תשתית המידע של ServiceNow מעניקות לאל על את היכולת לערוך ניתוח ותחקור של תהליכים בפורטל, ולזהות נקודות קריטיות שדורשות תיקון או שיפור. הודות לכך, חטיבת המחשוב של אל על יכולה לפתח עקומת למידה מהירה ולהטמיע דינמיקה של שיפור תמידי במערך השירות לכלל עובדי הארגון".

אירועים קרובים