תוכן שיווקי

CA Technologies הוצבה על ידי גרטנר בריבוע החברות המובילות

בתחום Project Portfolio Management ● זו השנה השנייה ברציפות ● הערכת הדו"ח הינה על סמך יכולת הביצוע ושלמות החזון של החברה ● המוצר CA Project & Portfolio Management היה חלק מהערכת החברה

22/07/2018 10:51
CA Technologies

CA Technologies הוצבה על ידי גרטנר (Gartner) בריבוע החברות המובילות של ריבוע הקסם בתחום Project Portfolio Management. זו השנה השנייה ברציפות שהחברה מדורגת כך. הערכת הדו"ח הינה על סמך יכולת הביצוע ושלמות החזון של CA. המוצר CA Project & )Portfolio Management- CA PPM היה חלק מהערכת החברה.

NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס, היא מפיצת מוצרי CA Technologies בישראל.

"מה שמפריד בין הזוכים לבין השאר הוא כיצד מתוכננת החדשנות"

לדברי סוריא פנדיטי, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של CA Technologies, "עסקים היום מחפשים דרכים חדשות להביא חדשנות לשוק. כל מפעל תוכנה מודרני חייב לעבוד מהר יותר, לפעול בצורה חכמה יותר ולהישאר קשוב לצרכי הלקוחות. מה שמפריד בין הזוכים לבין השאר הוא כיצד מתוכננת החדשנות, כיצד מתקבלות החלטות בתחום ההשקעות, ועד כמה מהר הופכת החדשנות לערך עבור הלקוחות".

לדבריו, "באמצעות היכולות היחודיות של CA PPM בתחום התכנון של מפת דרכים אסטרטגית, אנו מעצימים כיום עסקים להקדים את מתחריהם באמצעות חדשנות וניצול הזדמנויות שוק חדשות. אנו שמחים על המשך מיצובה של CA Technologies כחברה מובילה בריבוע הקסם".

המהדורה החדשה של CA PPM מציעה את היכולות היחידות בענף לביצוע מפת דרכים בתחום ההשקעות הארגוניות, המיועדות לתמוך בפרקטיקות תכנון איטרטיביות ושיתופיות בארגון המודרני. יכולות התכנון מאפשרות למנהלים עסקיים לבצע התאמה טובה יותר בין יעדים עסקיים להשקעות, ומאפשרות להם ליצור ולהתאים את אסטרטגיית ההשקעה שלהם תוך נראות (visibility) של היוזמות שלהם ברחבי הפורטפוליו. התמקדות במודרניזציה של ה-Project Management Office כדי לנצל הזדמנויות חדשות, מסייעת למקסם משאבים, ולספק ערך במהירות גבוהה יותר.

אודות CA Technologies

CA Technologies )נאסדאק: CA) מפתחת תוכנה המביאה לשינוי בחברות ומאפשרת להן לנצל את ההזדמנויות הגלומות בכלכלת האפליקציות. תוכנה נמצאת בלבו של כל עסק בכל ענף. CA עובדת עם חברות ברחבי העולם בתחומי התכנון, הפיתוח, הניהול ואבטחת המידע, במטרה לשנות את הדרך בה אנו חיים, מבצעים עסקאות, ומתקשרים בסביבות ניידות, ענן פרטי וציבורי, סביבות מבוזרות וסביבות mainframe. למידע נוסף לחצו כאן

למידע נוסף על פתרונות ה- Project and Portfolio Management לחצו כאן  

לקבלת העתק של הדו"ח המלא של גרטנר לחצו כאן

עקבו אחר CA Technologies: טוויטרמדיה חברתיתהודעות לעיתונות; בלוגים.

אירועים קרובים