תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » Unity – סיפור הצלחה בשוק ה-Midrange

תוכן שיווקי


אורית הר-לב, מנהלת אזורית של מרכז הדטה המודרני של Dell-EMC. צילום: גור קרייתי

לקראת פורום דל טכנולוגיות, יום ב', 18 ביוני, גני התערוכה, ביתן 2, תל אביב

Unity – סיפור הצלחה בשוק ה-Midrange

פורסם ב-13 ביוני 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כתבה: אורית הר-לב, מנהלת אזורית של מרכז הדטה המודרני של Dell-EMC

ביוני אשתקד ציינה Dell-EMC אבן דרך משמעותית: פלטפורמת ה-Unity, ממשפחת מוצרי האחסון מבית Dell-EMC, עברה את רף המיליארד דולרים, בראשונה מאז ההשקה במאי 2016. כלומר, תוך שנה אחת בלבד.

יותר מ-22 אלף מערכות Unity נמכרו והוטמעו, ובוצעו יותר מ-12 אלף הורדות של הגרסה המוכוונת-תוכנה של המערכת (Virtual Storage Appliance – VSA).

משפחת ה Unity כוללת מגוון דגמים בהם, בין היתר, תשתיות אחודות (CI), מערכות היברידיות ומערכות All flash, אחסון מוכוון תוכנה (SDS) ו-Unified עבור בלוקים וקבצים. כל המוצרים והגרסאות מחוברים דרך הענן.

שוק אחסון ה-Midrange מרקיע שחקים ובהתאם, במהלך השנה האחרונה שיפרה Dell-EMC משמעותית את מערכת ה-Unity, בכדי להבטיח עמידה בעומסי העבודה ההולכים וגדלים, לצד האתגרים העסקיים והתחרות הגוברת. לקוחות החברה הרוויחו מתוספות בגזרת הדחיסה ומניעת הכפילויות, בכדי לספק תמורה טובה יותר לכל דולר המושקע בכל ג'יגה-בייט. הנה מספר דוגמאות:

השקנו את CloudIQ – מערכת ניהול וניטור המסוגלת, בין היתר, לאתר חריגות בביצועים.

סט בקרים חדשים הושק בשנה שעברה, ובכך הגברנו את הביצועים והמדרגיות הדרושה.

לקוחות יכולים ליצור צילומי מסך אשר לא יפוגו לעולם, בשילוב עם פלטפורמת ה-CTA (ר"ת Cloud Tiering Appliance).

אלה רק דוגמאות קטנות של אינטגרציה מלאה עם הענן. מניתוח המבוסס ענן, דרך אחסון לטווח ארוך ועד לשילוב מלא עם ספק הענן המועדף על הלקוחות כגון Virtustream, הענן של גוגלElastic Cloud Storage ועוד – Dell-EMC מציעה פתרונות מקצה לקצה.

לפני מספר חודשים, אתר Storage Review העניק ל-Unity 450F את פרס בחירת העורך. בנימוק הבחירה צוין כי "באופן ברור התלהבנו מה-450F, לא רק בהיבט הביצועים אלא גם בהיבט האינטגרציה. ראינו הרבה מוצרים במהלך השנים ואף מוצר אחסון לא השתלב כל כך טוב עם VMware. הממשק כנראה הכי ידידותי למשתמש שנתקלנו בו, בטח לקהל היעד בתחום ה-Midrange".

מה הלקוחות חושבים?

"אנחנו שותפים של EMC במשך שנים רבות ומוצרי Unity של Dell-EMC הם חלק מרכזי מפורטפוליו המוצרים והשירותים שאנחנו מציעים", כך לדברי רפאל מיירוביץ', מנהל הטכנולוגיות הראשי של Presidio. "עם המעבר מדגמים קודמים אל מערכת ה-Unity של Dell-EMC, אנחנו יכולים כעת לספק פתרונות אחסון ללקוחות ה-Midrange שלנו, הכוללים בעיקר יעילות כספית ותכונות מאוחדות. כשהתכונות החדשות ידידותיות למשתמש ומערך פתרונות האחסון נהיה רחב יותר, אנחנו יכולים לפנות ללקוחות רבים אף יותר. כשותפים לדרך, אנחנו מעריכים את הקשר שלנו עם החברה ומצפים לציין אבני דרך משמעותיות בעתיד".

מעבדות ESG ביצעו הערכה למערכת ה-Unity בכדי להבין מהן התוצאות הרצויות עבור הלקוחות. במעבדות אלה, המוצרים השונים עוברים סדרת בדיקות בהתבסס על קריטריונים של העולם האמיתי. בדיקות אלה לא נצמדות לנתוני יצרן אלא "בודקות מאפס" את כל הרכיבים והביצועים. להלן מספר נקודות מרכזיות מהמחקר:

בקו המוצרים החדש במשפחת Unity All-flash, הצליחה Dell-EMC ליצור מערך שלם המספק דרך קלה להגיע לכל השירותים והפתרונות ברמה הארגונית. הפשטות פה היא שם המשחק.

מוצרי הצריכה השונים מיועדים להיות ידידותיים למשתמש, וכך גם פתרונות האחסון והתשתיות האחודות של Dell-EMC: אינטואיטיביות וקלות השימוש – הן למקצועניים והן למתחילים. לקוחות שממקמים את אבטחת התשתיות בראש סדר העדיפויות ישמחו לדעת שהפתרונות קיבלו מגוון אישורים, בין היתר בתחום ה-DoD בארצות הברית (APL), ועברו את תקינת STIG, תקינת FIPS ועוד.

באחרונה השיקה Dell-EMC דרך נוספת להשגת פתרונות האחסון של Unity All-Flash באמצעות השירותים הפיננסים של Dell-EMC – ה-OpenScale Flex On Demand. באמצעות שירותים פיננסים אלה, החברה מציעה מודלים שונים לתמחור עבור מערכי האחסון של Unity. בזכות שירות זה, לקוחות יכולים לרכוש אחסון המבוסס על צריכה, ללא צורך בהתאמה אישית ובהתאם, לשפר את זמן ההתקנה ופריסת פתרונות האחסון. פתרון זה מפחית עלויות ומאפשר ללקוחות לשלם רק עבור האחסון שבשימוש. הלקוחות יכולים ליהנות מהיתרונות התפעוליים, עם מחויבות נמוכה יותר לקיבולת וגמישות גדולה בתשלומים.

בשנה שעברה, Dell-EMC הכריזה על פריצת דרך בתחום האחסון, עם התכנית Future Proof Storage Loyalty. תכנית זו מעניקה ללקוחות האחסון ברמת ה-Mid range את ההבטחה לא רק למוצר הטוב ביותר, אלא גם חוויית לקוח מצוינת וביצועים מעולים.

להרשמה לאירוע לחץ כאן
להרשמה לאירוע לחץ כאן
Unity – סיפור הצלחה בשוק ה-Midrange Reviewed by on . כתבה: אורית הר-לב, מנהלת אזורית של מרכז הדטה המודרני של Dell-EMC ביוני אשתקד ציינה Dell-EMC אבן דרך משמעותית: פלטפורמת ה-Unity, ממשפחת מוצרי האחסון מבית Dell-EM כתבה: אורית הר-לב, מנהלת אזורית של מרכז הדטה המודרני של Dell-EMC ביוני אשתקד ציינה Dell-EMC אבן דרך משמעותית: פלטפורמת ה-Unity, ממשפחת מוצרי האחסון מבית Dell-EM Rating: 0

הגיבו