תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » בקרוב: גרסה מתוקה במיוחד של אנדרואיד
גוגל פאי. צילום: יח"צ

בקרוב: גרסה מתוקה במיוחד של אנדרואיד

בשבועות הקרובים צפויה גוגל להשיק את אנדרואיד 9, הלוא היא Pie – בתחילה במכשירים שלה ובהמשך בסמארטפונים של חברות אחרות ● מה יכלול הפאי?

מאת 8 באוגוסט 2018, 11:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קבלו את גרסת אנדרואיד 9 החדשה, והשנה בטעם פשטידה, או עוגה מתוקה במיוחד – Pie. היא מביאה עמה שיפורים רבים, ולדברי סוקרים שכבר התנסו בה – שווה לחכות לה.

נראה שתחילת השקה רחבה שלה צפויה בשבועות הקרובים. המערכת החדשה לא תתאים לכל מכשירי האנדרואיד, לפחות ביום ההשקה הראשון, אלא רק לחלקם: Pixel ,Pixel XL ,Pixel 2 ו-Pixel 2 X – כולם של גוגל עצמה. יש יצרניות נוספות שכבר התכוננו להשקת המערכת החדשה, ומכשיריהן יהיו הבאים בתור לעדכון לגרסת Pie, בהם: Essential Phone ,Nokia 7 Plus ,OnePlus 6 ,Oppo R15 Pro ,Sony Xperia XZ2 ,Vivo X21 ,Vivo X21UD ו-Xiaomi Mi Mix 2S. לחלק מאותם מכשירים ניתן יהיה להוריד גרסת בטה כבר בימים הקרובים.

בין החידושים שהתוכנה החדשה תביא: התאמה ותמיכה לכל הסוגים של הטרנד החדש של ה-Notch'ים, כך שהתצוגה לא תשתבש ותתאים את עצמה למכשירים שונים עם גדלים שונים של Noch. עוד היא תכלול ניווט במחוות, שיאפשר למשתמשים לעבור בין מסכים, לסגור אפליקציות וכדומה, שינויים במרכז ההודעות, סוללה אדפטיבית – שתגביל את השימוש באפליקציות שהמשתמש לא נכנס אליהן לעתים קרובות, יכולת להגיע למסכים שונים עם פחות לחיצות, אפשרויות נוספות בהגדרות, ואפשרויות שליטה בזמן השימוש במכשיר ובאפליקציות.

בקרוב: גרסה מתוקה במיוחד של אנדרואיד Reviewed by on . קבלו את גרסת אנדרואיד 9 החדשה, והשנה בטעם פשטידה, או עוגה מתוקה במיוחד - Pie. היא מביאה עמה שיפורים רבים, ולדברי סוקרים שכבר התנסו בה - שווה לחכות לה. נראה שתחי קבלו את גרסת אנדרואיד 9 החדשה, והשנה בטעם פשטידה, או עוגה מתוקה במיוחד - Pie. היא מביאה עמה שיפורים רבים, ולדברי סוקרים שכבר התנסו בה - שווה לחכות לה. נראה שתחי Rating: 0

הגיבו