תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » טאב חדש: מוזילה מחדשת את דפדפן פיירפוקס
. פיירפוקס

טאב חדש: מוזילה מחדשת את דפדפן פיירפוקס

היכולות החדשות כוללות אפשרות הורדת קבצים מקישורים משולבים ושמירתם במכשיר, בדיקה עצמית האם הטלפון או הטאבלט מחוברים ויכולת לשלוח מסמך למכשיר אחר בו מותקן הדפדפן

מאת 14 ביוני 2018, 16:47 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גרסה חדשה של הדפדפן פיירפוקס (Firefox) מבית מוזילה (Mozilla) עבור סביבת ה-iOS, שהושקה לא מכבר, מוסיפה תכונות לא מעטות שמקפיצות את רמת השימושיות בדפדפן קדימה.

האפשרות החדשה הראשונה, ואולי העיקרית, ב-Firefox 12 for iOS היא היכולת להוריד קבצים מקישורים משולבים ולשמור אותם במכשיר כדי לבדוק אותם מאוחר יותר. על מנת לעשות זאת יש לבצע לחיצה ארוכה על הקישור לקובץ שמבקשים להוריד, ובהמשך ניתן לצפות בו באמצעות אפליקציית הקבצים של iOS עצמה ואף לפתוח אותו עם אפליקציה מתאימה.

תפריט לבחירת אחת מכמה אפשרויות שימוש בקישור

לחיצה ארוכה על קישורים אחרים, כאלה שמובילים לדפים אחרים, תפתח תפריט רגיש להקשר שבו. בראשונה ניתן יהיה לבחור מתוך תפריט אחת מכמה אפשרויות לשימוש בקישור מעבר לפתיחתו הראשונית לגלישה. כך, לדוגמה, ניתן יהיה לטעון אותו ברקע לפני שעוברים אל הדף בפועל כדי לקרוא את התוכן, להוסיף את הקישור לרשימת קריאה מאוחרת וכן לשלוח אותו למכשיר אחר בו מותקן דפדפן פיירפוקס עם Sync, שירות הסנכרון של מוזילה, פעיל בשני הצדדים.

ואם כבר Sync, לחיצה על הסמל בתפריט של הדפדפן תאפשר לבדוק האם הטלפון או הטאבלט מחוברים. במידה שלא, ניתן יהיה להתחבר במהירות. בנוסף, ניתן יהיה לגשת להיבטים שונים של השירות באמצעות תפריט זה.

טאב חדש: מוזילה מחדשת את דפדפן פיירפוקס Reviewed by on . גרסה חדשה של הדפדפן פיירפוקס (Firefox) מבית מוזילה (Mozilla) עבור סביבת ה-iOS, שהושקה לא מכבר, מוסיפה תכונות לא מעטות שמקפיצות את רמת השימושיות בדפדפן קדימה. הא גרסה חדשה של הדפדפן פיירפוקס (Firefox) מבית מוזילה (Mozilla) עבור סביבת ה-iOS, שהושקה לא מכבר, מוסיפה תכונות לא מעטות שמקפיצות את רמת השימושיות בדפדפן קדימה. הא Rating: 0

הגיבו