תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הבוקר: תקלה עולמית בווטסאפ – שתוקנה
פגיעויות? בווטסאפ חלוקים על הקביעה של צ'ק פוינט

הבוקר: תקלה עולמית בווטסאפ – שתוקנה

שיחות קוליות והודעות לא הועברו בין משתמשים ● גולשים התלוננו ברשתות החברתיות ● התקלה תוקנה לאחר דקות ארוכות

מאת 14 ביוני 2018, 10:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שירות העברת המסרים הפופולרי וואטסאפ (Whatsapp) הושבת היום (ה') בשעות הבוקר ברחבי העולם עקב תקלה. משתמשים רבים בשירות, במדינות שונות ברחבי העולם, לא יכולים היו לקבל או להוציא שיחות או הודעות למשך דקות ארוכות. התקלה כבר תוקנה.

בעקבות התקלה התלוננו גולשים רבים ברשתות החברתיות כי אינם יכולים להשתמש בפלטפורמה וכי היא לא פעילה. משתמשי iPhone קיבלו את הכיתוב "Connecting" לאחר שכתבו את ההודעה ושלחו אותה, ואילו משתמשי אנדרואיד (Android) ראו שהיא פשוט לא נשלחה.

לפי אתר Down Detector, התקלה הורגשה בישראל, ירדן, סוריה ולבנון, כמו גם במדינות רבות במערב אירופה ובמזרח אסיה, בדרום אפריקה וקצת באוסטרליה ובארצות הברית. כאמור, היא תוקנה וכעת מעבירי המסרים יכולים להשתמש בה כרגיל.

ווטסאפ הוא שירות ההודעות הפופולרי בעולם, עם יותר ממיליארד משתמשים. זאת לא הפעם הראשונה שהשירות, ששייך לפייסבוק (Facebook), מושבת עקב תקלות טכניות שמשפיעות על המוני משתמשים ברחבי העולם.

הבוקר: תקלה עולמית בווטסאפ – שתוקנה Reviewed by on . שירות העברת המסרים הפופולרי וואטסאפ (Whatsapp) הושבת היום (ה') בשעות הבוקר ברחבי העולם עקב תקלה. משתמשים רבים בשירות, במדינות שונות ברחבי העולם, לא יכולים היו ל שירות העברת המסרים הפופולרי וואטסאפ (Whatsapp) הושבת היום (ה') בשעות הבוקר ברחבי העולם עקב תקלה. משתמשים רבים בשירות, במדינות שונות ברחבי העולם, לא יכולים היו ל Rating: 0

הגיבו