תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » סלקום תמשיך לספק שירותי סלולר לצה"ל בשלוש השנים הקרובות
ניר שטרן, מנכ"ל סלקום. צילום: סיון פרג'

סלקום תמשיך לספק שירותי סלולר לצה"ל בשלוש השנים הקרובות

החברה, שמספקת את השירותים לצבא כבר שש שנים, זכתה במכרז ותמשיך לעשות זאת ● ההיקף: כ-12 מיליון שקלים בשנה

מאת 15 באפריל 2018, 15:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לאחר שש שנים שבהן סיפקה סלקום שירותי סלולר לצה"ל, בעקבות הזכייה במכרז הקודם, החברה תספק לצבא את השירותים גם בשלוש השנים הקרובות, עם אופציות לשנים רביעית וחמישית. זאת, לאחר שהיום (א') פורסם כי היא זכתה שוב במכרז לאספקת השירותים. היקף המכרז מוערך ב-12 מיליון שקלים בשנה.

ממשרד הביטחון נמסר כי "תוצאות המכרז משקפות חיסכון של כ-53% בעלות חבילת השימוש החודשית למשתמש ושיפור בתנאי ההתקשרות". לא החברה ולא משרד הביטחון מסרו את העלויות. כך או כך, זהו אחד המכרזים הגדולים והיוקרתיים במדינה, שכולל עשרות אלפי מנויים.

ניר שטרן, מנכ"ל סלקום, אמר כי "לאחר שש שנים מוצלחות, אנחנו גאים על בחירת צה"ל בסלקום פעם נוספת כספק הסלולר. סלקום מוכיחה פעם נוספת את היותה קבוצת תקשורת שמספקת סל פתרונות מלא לארגונים תחת קורת גג אחת".

נדב אמסלם, סמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים בסלקום, ציין כי "הזכייה במכרז מבטאת פעם נוספת הבעת אמון משמעותית ביכולות הטכנולוגיות וברמת השירות הגבוהה שמציעה הקבוצה. אנחנו מאמינים כי הזכייה במכרז והארכת ההסכם יאפשרו לדורות חדשים של חיילים להצטרף לעשרות אלפי מנויי צה"ל בסלקום בתנאים טובים".

סלקום תמשיך לספק שירותי סלולר לצה"ל בשלוש השנים הקרובות Reviewed by on . לאחר שש שנים שבהן סיפקה סלקום שירותי סלולר לצה"ל, בעקבות הזכייה במכרז הקודם, החברה תספק לצבא את השירותים גם בשלוש השנים הקרובות, עם אופציות לשנים רביעית וחמישית לאחר שש שנים שבהן סיפקה סלקום שירותי סלולר לצה"ל, בעקבות הזכייה במכרז הקודם, החברה תספק לצבא את השירותים גם בשלוש השנים הקרובות, עם אופציות לשנים רביעית וחמישית Rating: 0

הגיבו