תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » סלקום תספק שירותי תקשורת לקבוצת קאופמן בכמיליון שקלים
נדב אמסלם, סמנכ"ל אגף הלקוחות העסקיים בקבוצת סלקום. צילום: סיון פרג'

סלקום תספק שירותי תקשורת לקבוצת קאופמן בכמיליון שקלים

קבוצת התקשורת תספק לקבוצת הבריאות, הריהוט והלייף סטייל פתרונות מקצה לקצה בכלל עולמות התקשורת הקווית והסלולרית בחמש השנים הקרובות

מאת 14 במרץ 2018, 16:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סלקום הודיעה היום (ד') כי היא תספק שירותי תקשורת מקצה לקצה לקבוצת קאופמן, שעוסקת בייבוא, שיווק והפצה של מוצרי בריאות, נוחות, לייף סטייל, ריהוט ומוזיקה. על פי הערכות בשוק, היקף הפרויקט הוא יותר ממיליון שקלים.

החברה תעניק לקבוצה פתרונות מקצה לקצה בכלל עולמות התקשורת הקווית והסלולרית בחמש השנים הקרובות. בין היתר, היא תספק לה פתרונות תקשורת IPVPN, שירותי תמסורת קווית, תשתיות תקשורת נתונים, דטה, טלפוניה קווית, IPT בניהול מלא, מרכזיית IP בענן מבוססת סיסקו (Cisco), רציפות עסקית, אבטחת מידע, ושירותי סלולר ואינטרנט.

לדברי נדב אמסלם, סמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים בקבוצת סלקום, "לקוחות כיום מעדיפים לעבוד מול גוף אחד, שיידע לנהל פרויקט בסדר גודל כזה, יספק להם מענה כולל לתשתיות, לאינטרנט ולאירוח, ואף ישמש כאינטגרטור בעולמות התקשורת ואבטחת המידע. כספקית אינטרנט בעלת תשתיות עצמאיות, עם שתי חוות וכוח אדם מקצועי, סלקום עונה על הצורך הזה. אנחנו צופים ששיתוף הפעולה עם קבוצת קאופמן יתרחב לעולמות נוספים בהמשך".

דוד ידין, סמנכ"ל הכספים של קבוצת קאופמן, אמר כי "הבחירה בסלקום, לאחר ההליך שביצענו, היא האיכותית והחסכונית ביותר עבורנו".

סלקום תספק שירותי תקשורת לקבוצת קאופמן בכמיליון שקלים Reviewed by on . סלקום הודיעה היום (ד') כי היא תספק שירותי תקשורת מקצה לקצה לקבוצת קאופמן, שעוסקת בייבוא, שיווק והפצה של מוצרי בריאות, נוחות, לייף סטייל, ריהוט ומוזיקה. על פי הע סלקום הודיעה היום (ד') כי היא תספק שירותי תקשורת מקצה לקצה לקבוצת קאופמן, שעוסקת בייבוא, שיווק והפצה של מוצרי בריאות, נוחות, לייף סטייל, ריהוט ומוזיקה. על פי הע Rating: 0

הגיבו