תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אפל פותרת את קריסת מכשירי ה-iPhone – בגרסה החדשה של iOS
החשד: אייפונים מזויפים שימשו להונאה. צילום אילוסטרציה: יאסטרמסקה, BigStock

אפל פותרת את קריסת מכשירי ה-iPhone – בגרסה החדשה של iOS

iOS 11.2.6 מתקן את הבאג, שגרם לקריסה ושמנע ממשתמשי המכשיר לגשת לאפליקציות הודעות כמו ווטסאפ ו-Facebook Messenger ● האם בכך יהיה באמת סוף לסיפור?

מאת 20 בפברואר 2018, 16:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פתרון לבעיית הקריסה במכשירי ה-iPhone: אפל (Apple) החלה להפיץ אתמול (ב') את גרסת iOS 11.2.6 של מערכת ההפעלה שלה, שכוללת תיקון באג שהופיע באחת השפות ההודיות, גרם לקריסה של המכשיר ומנע גישה לאפליקציות הודעות כמו ווטסאפ (WhatsApp) ו-Facebook Messenger.

הבאג התגלה בשבוע שעבר והתבטא בכך שמשלוח הודעה שכללה תו מסוים בשפה הדרווידית, שנפוצה במרכז ובדרום-מזרח הודו, גרם למכשיר לקרוס ולמנוע גישה לאפליקציות הללו, תוך שהוא נכנס ללופ של כיבוי עצמי והדלקה. הבאג השפיע גם על הדפדפן ספארי (Safari) ועל אפליקציית ההודעות המובנית ב-MacOS וב-Apple Watch.

אפל שחררה עדכונים גם לפלטפורמות הנוספות שלה – watchOS, tvOS ו-macOS – כדי למנוע את הקריסה אף בהן.

זוהי הפעם השלישית בחודשים האחרונים שבה החברה מפיצה עדכונים ל-iOS 11 לצורך תיקון באגים שגרמו לקריסת מכשירי iPhone.

אפל פותרת את קריסת מכשירי ה-iPhone – בגרסה החדשה של iOS Reviewed by on . פתרון לבעיית הקריסה במכשירי ה-iPhone: אפל (Apple) החלה להפיץ אתמול (ב') את גרסת iOS 11.2.6 של מערכת ההפעלה שלה, שכוללת תיקון באג שהופיע באחת השפות ההודיות, גרם פתרון לבעיית הקריסה במכשירי ה-iPhone: אפל (Apple) החלה להפיץ אתמול (ב') את גרסת iOS 11.2.6 של מערכת ההפעלה שלה, שכוללת תיקון באג שהופיע באחת השפות ההודיות, גרם Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    Dee

    אני מתוסכלת! רודפים אחריי עם הדרישה לשדרג כבר בערך חודש, ואני כל הזמן דוחה אותם, כי השדרוג הקודם גרם לי בעיות של פעולות שלא מתפקדות כראוי. האם אתם ממליצים לשדרג כעת? אבקש את תגובת המערכת. תודה.

הגיבו