תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » איזה סמארטפון נטען הכי מהר בהטענה אלחוטית?
אף אחד מהמכשירים לא הגיע ל-100%. צילום אילוסטרציה: Jevanto Productions, BigStock

איזה סמארטפון נטען הכי מהר בהטענה אלחוטית?

אתר Tom's Guide בחן את הסוגיה ומצא שמכשירי האנדרואיד גוברים על ה-iPhone ● נראה שאפל צריכה לעשות בתחום זה שיעורי בית

מאת 4 בדצמבר 2017, 17:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ה-iPhone X ודגמי ה-iPhone 8 הם הראשונים מקו הייצור של אפל (Apple) שתומכים בטעינה אלחוטית מהירה עם שקע USB-3, ויחסית לכמה מכשירי אנדרואיד (Android), הם האחרונים שהצטרפו לרשימה. מחקר חדש, שפורסם באתר Tom's Guide, בדק את מהירות ההטענה האלחוטית ב-10 סמארטפונים מהשורה הראשונה.

על פי המחקר, הטלפון החכם המהיר ביותר להטענה הוא ה-OnePlus 5T, עם 59% טעינה, כשאחריו ה-LGV30, עם 53% – שניהם מכשירי אנדרואיד. רק אחריהם נמצאים מכשירי ה-iPhone מדגמי ה-X (עם 50%), ה-8 (עם 49%) וה-8 פלוס (עם 47%). ה-Galaxy Note 8 רשם תוצאה לא מרשימה – 35% טעינה בלבד.

התוצאות האלה נכונות למבחן הראשון, שבדק טעינה של חצי שעה כשהמכשירים מצויים במצב On והמסך שלהם כבוי. החלק הפחות נעים בהקשר של מכשירי ה-iPhone הוא שכדי להשיג את התוצאות האלה, יש צורך לרכוש בנפרד מטען 29 ואט וכבל USB-C ל-Lightning, במחיר של כ-68 דולר.

דירוג המכשירים היה דומה גם לאחר שעה של טעינה, כשהמוביל ברשימה, ה-OnePlus 5T, הגיע ל-93% טעינה, והנמוך ביותר – ה-Galaxy Note 8 – ל-74%.

במבחן שבדק את טעינת מכשירי ה-iPhone עם המטענים המצורפים לערכה שלהם, התוצאות היו עגומות למדי: חצי שעה של טעינה השיגה 30% בדגם 8, 26% בדגם 8 פלוס ורק 17% טעינה בדגם X. גם התוצאות לאחר טעינה של שעה היו גרועות יחסית למכשירי האנדרואיד שנבדקו: 58% ב-8, 55% ב-8 פלוס ו-37% בלבד ב-X.

איזה סמארטפון נטען הכי מהר בהטענה אלחוטית? Reviewed by on . ה-iPhone X ודגמי ה-iPhone 8 הם הראשונים מקו הייצור של אפל (Apple) שתומכים בטעינה אלחוטית מהירה עם שקע USB-3, ויחסית לכמה מכשירי אנדרואיד (Android), הם האחרונים ה-iPhone X ודגמי ה-iPhone 8 הם הראשונים מקו הייצור של אפל (Apple) שתומכים בטעינה אלחוטית מהירה עם שקע USB-3, ויחסית לכמה מכשירי אנדרואיד (Android), הם האחרונים Rating: 0

הגיבו