תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אפל החלה להפיץ את iOS 11.2
עדכון חדש וטוב ל-iOS?

אפל החלה להפיץ את iOS 11.2

הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה כוללת, בין היתר, את תכונת Apple Pay Cash, טעינה אלחוטית מהירה יותר בדגמים התומכים בה ושליחת כסף לחברים ובני משפחה

מאת 3 בדצמבר 2017, 14:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בסוף השבוע החלה אפל (Apple) להפיץ את גרסת iOS 11.2 של מערכת ההפעלה, הכוללת, בין היתר, את תכונת Apple Pay Cash וטעינה אלחוטית מהירה יותר בדגמים התומכים בה.

לבעלי iPhone מגרסה 6 ומעלה, העדכון מאפשר כעת שליחת כסף לחברים ובני משפחה באמצעות iMessage, בדומה לשירות Wenmo של PayPal.

בעלי iPhone 8 ,iPhone 8 Plus או iPhone X יזכו לטעינה אלחוטית מהירה יותר, גם במטענים מצד שלישי, הכוללים כמעט את כל היצרנים של הטעינה האלחוטית. אפל מתכננת להשיק את משטח הטעינה שלה, AirPower, ב-2018.

עוד כוללת הגרסה החדשה תיקונים רבים של באגים ושיפורים בייצוב מצלמת הווידיאו, אפשרויות נוספות ל-HealthKit, תמיכה נוספת בפודקאסטים, שיפור במהירות תגובת המקלדת בעת הקלדת טקסט ועוד.

אפל החלה להפיץ את iOS 11.2 Reviewed by on . בסוף השבוע החלה אפל (Apple) להפיץ את גרסת iOS 11.2 של מערכת ההפעלה, הכוללת, בין היתר, את תכונת Apple Pay Cash וטעינה אלחוטית מהירה יותר בדגמים התומכים בה. לבעלי בסוף השבוע החלה אפל (Apple) להפיץ את גרסת iOS 11.2 של מערכת ההפעלה, הכוללת, בין היתר, את תכונת Apple Pay Cash וטעינה אלחוטית מהירה יותר בדגמים התומכים בה. לבעלי Rating: 0

הגיבו