תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » ירושלים: ילד נפצע מהתפוצצות מכשיר Galaxy S4
זהירות, סלולר. צילום אילוסטרציה: נאדה נאדה, BigStock

ירושלים: ילד נפצע מהתפוצצות מכשיר Galaxy S4

הילד נשא את המכשיר בכיס של המכנסיים שלו, כשלפתע הוא התפוצץ ● הוא פונה לקבלת טיפול רפואי - ושוחרר מיד לאחר מכן לביתו

מאת 21 במאי 2017, 14:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ילד בן תשע מירושלים נפצע ביום ה' בעקבות התפוצצות של מכשיר Galaxy S4 בכיס מכנסיו.

הילד היה בדרכו לבית הספר, כשלפתע התפוצץ המכשיר. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי במרפאת טרם שבסניף הטיילת בעיר, שם אובחן כי נפגע בכוויה מדרגה שנייה. לאחר הטיפול הוא שוחרר לביתו.

ד"ר דוד זלוטניק, סמנכ"ל רפואה ברשת טרם, שטיפל בילד, סיפר כי "הילד הגיע מלווה בהוריו והיה כאוב מאוד. אבחנו שמדובר בכווייה מדרגה ב' והענקנו את הטיפול המקצועי המתאים".

הוא הוסיף ש-"אמנם שמענו מדי פעם על התפוצצויות טלפונים סלולריים, אבל זה עדיין נחשב למקרה לא שגרתי, על אחת כמה וכמה שלטענת הילד לא נעשה בו כל שימוש חריג והטלפון היה בכיס מכנסיו".

אסון ה-Note 7 עדיין מעיב על סמסונג ויצוין כי בעבר היו דיווחים גם על מכשירי Galaxy S4 שהתחממו והתפוצצו. בעקבות דיווחים אלה החליפה סמסונג (Samsung) את סוללת המכשיר בחינם לכל מי שביקש.

לפי פרסומים, המכשיר שהתפוצץ הפעם יובא באמצעות יבואן מקביל ולא דרך היבואן הרשמי.

ירושלים: ילד נפצע מהתפוצצות מכשיר Galaxy S4 Reviewed by on . ילד בן תשע מירושלים נפצע ביום ה' בעקבות התפוצצות של מכשיר Galaxy S4 בכיס מכנסיו. הילד היה בדרכו לבית הספר, כשלפתע התפוצץ המכשיר. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי במרפ ילד בן תשע מירושלים נפצע ביום ה' בעקבות התפוצצות של מכשיר Galaxy S4 בכיס מכנסיו. הילד היה בדרכו לבית הספר, כשלפתע התפוצץ המכשיר. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי במרפ Rating: 0

הגיבו