תוכן פרסומי
ראשי » שותפים אסטרטגיים » בואו להיות שותפים אסטרטגיים של הלקוחות שלכם

בואו להיות שותפים אסטרטגיים של הלקוחות שלכם

מאת 6 ביוני 2018, 13:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Coming Soon:

מערכת "אנשים ומחשבים"שמחה לבשר על מדור חדש, מסעיר ואפקטיבי שיעלה בקרוב לאוויר – "שותפים אסטרטגיים". הקונספט של המדור נאמן לתפיסת העולם של הקבוצה ומסיט את עיקר תשומת הלב לאנשים שבלב העשייה והתעשייה!
במדור תינתן בכל שבוע במה בלעדית ובולטת לאיש/ת מפתח מתעשיית ההייטק, עם הזדמנות להצגת "תעודת זהות" מפרגנת, פרופיל אישי ומקצועי, הישגים בולטים בתפקידים קודמים ובתפקיד נוכחי, תכניות ואתגרים לעתיד וכיו"ב.

למעשה – להציג כל אג'נדה בעלת עניין לקהילת ההייטק – מזווית פרסונלית העטופה במילים טובות ונכונות.
לחילופין, ניתן להתמקד ב Case Study מפעילותך/פרויקט דגל שקידמת, כך שחברי הקהילה יוכלו להתרשם מהיכולות, מהחוסן, מהחדשנות ומחבילת השירותים שמציע הארגון שלך.
פורמט הכתבות מאפשר יד חופשית ליצירתיות בתוכן, עם מספר שאלות מסגרת שיוליכו את קהל הקוראים אל תוך הסיפור שלך ושל העסק שלך.
להשתתפות במדור – פנה עוד היום

אוה שקלאר [email protected]

בואו להיות שותפים אסטרטגיים של הלקוחות שלכם Reviewed by on . Coming Soon: מערכת "אנשים ומחשבים"שמחה לבשר על מדור חדש, מסעיר ואפקטיבי שיעלה בקרוב לאוויר – "שותפים אסטרטגיים". הקונספט של המדור נאמן לתפיסת העולם של הקבוצה ומ Coming Soon: מערכת "אנשים ומחשבים"שמחה לבשר על מדור חדש, מסעיר ואפקטיבי שיעלה בקרוב לאוויר – "שותפים אסטרטגיים". הקונספט של המדור נאמן לתפיסת העולם של הקבוצה ומ Rating: 0

הגיבו