תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » Pixel של גוגל ממשיך לעורר בעיות – והפעם הוא מסתבך עם ה-Mac
הבכור מקבל הכל. ה-Pixel של גוגל. צילום: יח"צ

Pixel של גוגל ממשיך לעורר בעיות – והפעם הוא מסתבך עם ה-Mac

משתמשים מדווחים שיש להם בעיות ביצירת חיבור בין שני המכשירים בעת שימוש באפליקציית Google Android File Transfer

מאת 16 בינואר 2017, 11:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בעלי מחשבי Mac שרכשו את מכשירי Pixel, הטלפונים החדשים של גוגל (Google), מדווחים שיש להם בעיות ביצירת חיבור בין שני המכשירים על ידי שימוש באפליקציה Google Android File Transfer.

מדובר באפליקציה שאמורה להסדיר העברת קבצים בעת חיבור טלפון מבוסס אנדרואיד למחשב כלשהו. דיווחים על התקלה הזו התחילו להופיע באתרי התמיכה של גוגל ובאתרים אחרים.

בדיקה שבוצעה גילתה שלא מדובר בבעיה פיזית כשלהי, כלומר היא אינה קשורה לכבל ה-USB בו משתמשים לצורך יצירת הקישור בין המכשירים, כולל הכבל שמגיע יחד עם הטלפונים ומאפשר לחבר את יציאת ה-USB-C ליציאת USB בתקן הישן. עם זאת, במהלך הבדיקות התברר שחלק מהקבצים והספריות עוברים בקלות, וחלק לא.

הבעיה, אם כך, קשורה ככל הנראה לבעיה באפליקציה בעבודה שלה מול macOS, מערכת ההפעלה של מחשבי ה-Mac. יש לציין שמדובר באפליקציה שעודכנה לאחרונה באוקטובר 2012, וזה בעידן שכמעט כל שבוע אפליקציות מציעות שדרוגים ועדכונים.

גוגל עצמה טרם הגיבה לבעיה החדשה הזו שהתגלתה, עוד אחת ברשימה של בעיות שמתייחסות למכשירי ה-Pixel מאז השקתם.

Pixel של גוגל ממשיך לעורר בעיות – והפעם הוא מסתבך עם ה-Mac Reviewed by on . בעלי מחשבי Mac שרכשו את מכשירי Pixel, הטלפונים החדשים של גוגל (Google), מדווחים שיש להם בעיות ביצירת חיבור בין שני המכשירים על ידי שימוש באפליקציה Google Androi בעלי מחשבי Mac שרכשו את מכשירי Pixel, הטלפונים החדשים של גוגל (Google), מדווחים שיש להם בעיות ביצירת חיבור בין שני המכשירים על ידי שימוש באפליקציה Google Androi Rating: 0

הגיבו