תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » אפל השיקה מחשבי MacBook חדשים – עם פס מגע דיגיטלי
אחד ממחשבי ה-Macbook Pro החדשים של אפל. צילום: אתר החברה

אפל השיקה מחשבי MacBook חדשים – עם פס מגע דיגיטלי

פס המגע מחליף את שורת מקשי הפונקציות הפיזיים ● המחשבים הללו מגיעים עם מסכים בגדלים של 13 ו-15 אינץ' ומציעים תמיכה ביישומי צד שלישי, כמו Office ופוטושופ

מאת 30 באוקטובר 2016, 13:49 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מספר שנים לאחר העדכון האחרון, הציגה אפל (Apple) בסוף השבוע שלושה דגמים חדשים של מחשבי MacBook Pro. את עיקר תשומת הלב תפסו הדגמים בהם שילבה החברה פס מגע דיגיטלי במקום את שורת מקשי הפונקציות הפיזיים. פס זה אמור להציג מקשי קיצור דרך וירטואליים בהתאם ליישום שרץ במחשב באותו הרגע, כשאפל מבטיחה תמיכה גם ביישומי צד שלישי, כמו Office ופוטושופ (Photoshop). בהמשך, לפי הצורך והדרישה, ייתכן שהחברה תוסיף תמיכה ביישומים נוספים.

כמו כן, בקצה הפס הדיגיטלי הוסיפה אפל תמיכה ב-Touch ID, כך שהמשתמשים יוכלו להשתמש בטביעת האצבע שלהם כדי לפתוח את המחשב, במקום להקליד סיסמה.

שלושת הדגמים – שניים עם מסכים בגודל 13 ואחד עם מסך 15 אינץ' – דקים יותר, קלים יותר ואף מכילים סוללה חזקה יותר מאשר קודמיהם. אחד המחשבים בעלי המסך בגודל 13 אינץ' לא מצויד בפס המגע החדש. כמו כן, בעוד ששני מחשבי ה-13 אינץ' מסתפקים במעבד גרפי של אינטל (Intel), את מחשב ה-15 אינץ' מציעה אפל עם כרטיסי תצוגה של AMD מדגם Radeon 450 וקצת יותר מכך – לפי בחירת המשתמש.

בעוד הרזולוציה של מחשבי ה-13 האינץ' עומדת על 2,560 על 1,600 פיקסל, זו של המחשב הגדול בסדרה עומדת על 2,880 על 1,800 פיקסל. שני המקבוקים הקטנים יותר מגיעים עם 8 ג'יגה-בייט זיכרון RAM כברירת מחדל, בעוד שזה הגדול יותר מגיע עם 16 ג'יגה-בייט. עוד הבדל קטן הוא שהמחשב ללא מסך מגע מגיע עם שתי יציאות USB-C שתומכות ב-Thunderbolt 3, בעוד שלשניים האחרים יש ארבע.

המעבדים שמציעה אפל עם המחשבים החדשים הם מסדרת ה-Core i5 ומעלה, ממשפחת ה-Skylake, כשבמחשב ה-15 אינץ', המעבד הנמוך הוא ה-Core i7. הכוננים המורכבים הם כונני SSD בנפחים של 512 או 256 ג'יגה-בייט, כשב-MacBook Pro הגדול אפשר גם כונני 1 ו/או 2 טרה-בייט.

המחירים מתחילים ב-1,499 דולר עבור מחשב ה-13 אינץ' בלי פס המגע, 1,799 דולר לזה שמגיע עם הפס ו-2,399 דולר למחשב ה-15 אינץ'.

אפל השיקה מחשבי MacBook חדשים – עם פס מגע דיגיטלי Reviewed by on . מספר שנים לאחר העדכון האחרון, הציגה אפל (Apple) בסוף השבוע שלושה דגמים חדשים של מחשבי MacBook Pro. את עיקר תשומת הלב תפסו הדגמים בהם שילבה החברה פס מגע דיגיטלי מספר שנים לאחר העדכון האחרון, הציגה אפל (Apple) בסוף השבוע שלושה דגמים חדשים של מחשבי MacBook Pro. את עיקר תשומת הלב תפסו הדגמים בהם שילבה החברה פס מגע דיגיטלי Rating: 0

הגיבו