תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » סופית: מחשבי Mac ניידים חדשים – בשבוע הבא
מחכים לדור הבא של ה-Macbook Pro? יש לכם עוד שבוע בלבד להמתין. צילום: BigStock

סופית: מחשבי Mac ניידים חדשים – בשבוע הבא

אפל שלחה הזמנות לאירוע ההשקה, שייערך ב-27 באוקטובר ● היא צפויה להשיק רענון לסדרת ה-Macbook Pro, שעודכנה בפעם האחרונה לפני ארבע שנים

מאת 20 באוקטובר 2016, 13:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עכשיו זה רשמי: אפל (Apple) תערוך אירוע הכרזה על מוצרים חדשים בעוד שבוע בדיוק – ביום ה', 27 באוקטובר. האירוע ייערך במטה החברה בקופרטינו, קליפורניה, וההזמנות שנשלחו אליו כוללות את הכותרת "שלום שוב". אחרי שהאירוע הקודם, בתחילת החודש שעבר, הוקדש בעיקר למכשירי ה-iPhone החדשים ולשאר אביזרים שקשורים לתחום המובייל, הפעם צפוי להיות מושק ליין מחשבי Mac ניידים.

כפי שכבר נכתב כאן, אפל אמורה להציג באירוע את הרענון המשמעותי הראשון למחשבים בסדרת ה-MacBook שלה, כשבעיקר מדובר ב-MacBook Pro, שעודכן באחרונה ב-2012, כלומר – לפני ארבע שנים. מאז עדכנה אפל רק את ה-MacBook בגרסת ה-12 אינץ' שלו.

לפי הדיווחים כיום, רק כ-15% מהמכירות של החברה מגיעות מהמחשבים שלה, אבל עדיין מדובר בתחום שנחשב מרכזי עבור אפל.

כך או כך, המחשבים החדשים שיוצגו אמורים להציע לראשונה מחברי USB-C בלבד, תוך כדי שהחברה נפרדת לחלוטין מחיבורי USB מדורות קודמים. כמו כן, הם יכללו הטמעה ראשונה של ממשק העברת הנתונים Thunderbolt 3.

עוד דבר שאמור לתפוס את תשומת הלב באירוע הוא תצוגת מגע מסוג OLED מעל המקלדת, במקום מקשי הפונקציות, וזו תשתנה בהתאם ליישום בו משתמשים. בנוסף, אמורים המחשבים לתמוך בטכנולוגיית ה-Touch ID, שמגיעה ישירות מהטלפונים החדישים של אפל.

סופית: מחשבי Mac ניידים חדשים – בשבוע הבא Reviewed by on . עכשיו זה רשמי: אפל (Apple) תערוך אירוע הכרזה על מוצרים חדשים בעוד שבוע בדיוק - ביום ה', 27 באוקטובר. האירוע ייערך במטה החברה בקופרטינו, קליפורניה, וההזמנות שנשל עכשיו זה רשמי: אפל (Apple) תערוך אירוע הכרזה על מוצרים חדשים בעוד שבוע בדיוק - ביום ה', 27 באוקטובר. האירוע ייערך במטה החברה בקופרטינו, קליפורניה, וההזמנות שנשל Rating: 0

הגיבו