תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » תים תקים בפתח תקווה מרכז חדשנות לטכנולוגיות הדפסת תלת-מימד
חוגגת. תים

תים תקים בפתח תקווה מרכז חדשנות לטכנולוגיות הדפסת תלת-מימד

פעילות זו תושק במסגרת שיתוף הפעולה של החברה עם 3D Systems ● המרכז יהווה מקור ידע ללקוחות שיכלול תצוגה של פתרונות מתקדמים בתחום, לצד ליווי יועצים ומומחים טכנולוגיים של תים בתחום ההדפסה התלת-מימדית

מאת 26 בינואר 2016, 14:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תים, מחברות פתרונות ה-IT והטכנולוגיה בישראל, הודיעה כי תקים מרכז חדשנות ופתרונות מתקדמים בתחום הדפסות התלת-מימד.

המרכז יוקם בסמוך למרכז המבקרים בבניין הראשי של החברה בפתח תקווה, באולם ייעודי שיוקצה לכך, והוא יהווה מקור ידע וחדשנות ללקוחות שיכלול תצוגה של פתרונות מתקדמים בתחום, לצד ליווי יועצים ומומחים טכנולוגיים של תים בתחום ההדפסה התלת מימדית. מרכז החדשנות והפתרונות יאפשר לחברות וארגונים מתחומי התעשייה, הרפואה, האקדמיה והעיצוב לבחון ולהתרשם מהמגוון הרחב של טכנולוגיות ופתרונות ההדפסה התלת מימדית של תים בשיתוף 3D Systems ובאמצעותם להתאים את הפתרון האידיאלי עבורם.

הקמת המרכז החדש מתבצעת על רקע הסכם שיתוף פעולה והפצה שנחתם לאחרונה בין תים ל-3D Systems, בעלת פתרונות הדפסות תלת מימד, הכוללים פתרונות לעיצוב מתקדם, תכנון, סריקה תלת מימדית וייצור-בהוספה. לחברה מגוון פתרונות רחב בתחום והוא כולל מדפסות תלת-מימד בטכנולוגיות שונות, חומרי הדפסה, פתרונות תוכנה תומכים, לרבות הנדסה לאחור ושיתוף בענן.

מדפסת תלת מימד. צילום: יח"צ

מדפסת תלת מימד. צילום: יח"צ

פתרונות החברה מורכבים מחומרים שונים ביניהם: פלסטיק, ניילון, מתכות, גבס ועוד. הפתרונות  מיועדים להחליף ולהשלים שיטות מסורתיות למגוון שימושי תעשייה, עיצוב ורפואה, עם תוצאות משופרות וזמן קצר יותר לתוצאות. פתרונות אלה משמשים בין היתר ליצירת מודלים, אבי טיפוס פונקציונאליים ברזולוציה גבוהה, הדפסה בצבע מלא, ייצור כלים מותאמים להרכבות, וייצור חלקים ומוצרים סופיים – כל זאת במהירות ובחיסכון רב בעלויות.

לתים ידע וניסיון רב בתחום התיב"מ (תכנון בעזרת מחשב) במסגרת היותה המפיצה של אוטודסק (Autodesk) בישראל. פתרונות אלו משלימים את פתרונות 3D Systems ומרחיבים באופן משמעותי את היצע הפתרונות של תים בתחום. במסגרת הקמת המרכז החדש תרכוש תים ציוד הדפסות תלת-מימד מתקדם, תקצה אולם תצוגה  ומרכז ידע שיותאם לאופי השירותים שיספק ותגייס מומחים בתחום לתפעולו השוטף.

לדברי רני קמחי, מנהל פעילות הדפסות התלת-מימד ב-תים, "תחום הדפסת התלת-מימד מתקדם במהירות והופך לחלק בלתי נפרד מתהליכי הפיתוח והייצור בתעשייה. תחום זה צפוי לקדם חדשנות ולשנות מקצה לקצה תהליכים ושיטות עבודה וייצור במגוון רחב של תחומים כגון: רפואה, תכנון, עיצוב והנדסה, שרשרת אספקה, תעשייה, תעופה ומוצרי צריכה. הרעיון להקמת מרכז החדשנות והפתרונות של תים בתחום הדפסת התלת-מימד הוא חלק מהשאיפה שלנו להמשיך בתחום בישראל תוך ביסוס וקידום פעילותינו בקרב מגוון רחב של חברות וארגונים, וכל אלו שפתרונות הדפסת תלת-מימד רלוונטיים אליהם. במסגרת פעילות זו נשקיע גם בתחומי ההכשרה והאקדמיה כדי לקדם את התחום בישראל".

תים תקים בפתח תקווה מרכז חדשנות לטכנולוגיות הדפסת תלת-מימד Reviewed by on . תים, מחברות פתרונות ה-IT והטכנולוגיה בישראל, הודיעה כי תקים מרכז חדשנות ופתרונות מתקדמים בתחום הדפסות התלת-מימד. המרכז יוקם בסמוך למרכז המבקרים בבניין הראשי של תים, מחברות פתרונות ה-IT והטכנולוגיה בישראל, הודיעה כי תקים מרכז חדשנות ופתרונות מתקדמים בתחום הדפסות התלת-מימד. המרכז יוקם בסמוך למרכז המבקרים בבניין הראשי של Rating: 0

הגיבו