תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » נחיל הרחפנים הגדול ביותר אי-פעם המריא לשמיים
עושים רושם. צילום: יוטיוב

נחיל הרחפנים הגדול ביותר אי-פעם המריא לשמיים

100 רחפנים שאליהם מחוברת תאורה מדליקה הועלו לאוויר יחדיו בתצוגה מרשימה במיוחד ● הם נשלטו באמצעות תוכנה אחת, ותזמורת ניגנה את הסימפוניה התשיעית של בטהובן ברקע ● התוצאה - שיא עולם ומופע אורקולי מרהיב

מאת 14 בינואר 2016, 12:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינטל (Intel) החליטה לשבור שיא גינס בתחום חדש יחסית, שנראה כאילו טרם צבר שיאים רבים עד כה. לצורך העניין הופק מופע הטסה אמנותי של הגאדג'טים שמשגעים את העולם לאחרונה – רחפנים. האירוע, שנראה כמו סוג של תצוגת זיקוקים טכנולוגית, התקיים במסגרת ה-Flugplatz Hohenlohe בעיירה טורנש שבגרמניה.

הרחפנים נשלטו כולם על-ידי תוכנה מבית אינטל, ומראה הלהק האלקטרוני היה ללא ספק ייחודי, כשתזמורת ניגנה את הסימפוניה החמישית של בטהובן ברקע.

למיצג של אינטל, מסתבר, היו בכל זאת מתחרים בעבר, והוא הביס שיא קודם שנשבר בידי בית הספר לתארים מתקדמים של הצי במונטריי (Naval Postgraduate School in Monterey) שבקליפורניה, שהצליח להרים 50 רחפנים לשמיים, אבל עשה זאת בשם המחקר.

נחיל הרחפנים הגדול ביותר אי-פעם המריא לשמיים Reviewed by on . אינטל (Intel) החליטה לשבור שיא גינס בתחום חדש יחסית, שנראה כאילו טרם צבר שיאים רבים עד כה. לצורך העניין הופק מופע הטסה אמנותי של הגאדג'טים שמשגעים את העולם לאחר אינטל (Intel) החליטה לשבור שיא גינס בתחום חדש יחסית, שנראה כאילו טרם צבר שיאים רבים עד כה. לצורך העניין הופק מופע הטסה אמנותי של הגאדג'טים שמשגעים את העולם לאחר Rating: 0

הגיבו